Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem otehotnieť tesne pred menzesom?

dellitta123
18. jún 2015

Ahojte, v januári som mala zamĺknutý potrat, od pár mesiacov beriem Femibion 800, ktorý mi upravil cyklus na 28 dní z 35. Od mája sa snažíme opäť. V pondelok 15.6. som mala dostať podľa nového cyklu(28 deň) mršku a stále nič, v sobotu 13.5.sme sa milovali naposledy. Je to iba 4 deň, mám bolesti v podbrušku ako pred MS, bolia ma kríže, sem-tam závrat, únava, opuchnuté nohy...inak žiadne iné zmeny. Domáce testy sú negatívne. Mohla by som ostať tehu aj takto tesne pred mrškou?

monicm
18. jún 2015

@dellitta123 Samozrejme, že áno, hoci je to málo pravdepodobné. Na to, aby žena nemohla zostať tehotná by nesmela mať sex, inak je tu vždy určité "riziko". 😉 😉 🙂

dellitta123
autor
18. jún 2015

veď toto, mám iný cyklus, predtým som vždy vedela, kedy mám plodné dni, teraz odkedy beriem Femibion, tak vôbec, som prekvapená, lebo vždy som mala presne na deň mrchu, tak ma to vyviedlo z miery trochen :D ale veď uvidíme...a ak aj náhodou sa to podarilo, kedy by mohol test ukázať ? sa mi to zdá ešte ,málo.
😅

sibalka21
18. jún 2015

@dellitta123 Pokial ti bude meskat aspon tyzden sprav test znova, aj ked je mala pravdepodobnost ze si otehu par dni pre MS... A po styku si dostala normalne MS ako si mala?

katarinamarkova
19. jún 2015

@dellitta123 a preco by si nemohla?
boooze ta sexualna vychova je asi fakt zufalo potrebna.....
- ovulacia nemusi prebiehat len v strede cyklu....moze prebiehat kedykolvek - dokonca su zeny, ktore maju sancu otehotniet len pocas menzesu napr.
- ale meska ti len par dni a testy negativne......zatial by som nestresovala

fra
19. jún 2015

@katarinamarkova ale toto je skôr biologia ako sexualna vychova 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli