Môžem podľa tohto výsledku očakávať tehotenstvo?

jaja875
7. máj 2020

Baby môžem podľa tohoto niečo očakávať?

lauritka
7. máj 2020

nevidim nič

deti95060810
7. máj 2020

vidím len jednu čiarku...

lussyl5
7. máj 2020

@jaja875 Vidím iba jednu čiarku,ale dávať foto sem nemá veľký zmysel,ty na to voľným okom vidíš oveľa lepšie ako my cez monitor.Počkaj dva až tri týždne a sprav si test znova,ak si tehotná po troch týždňoch by už čiarka by už mala byť dobre viditeľná.A v konečnom dôsledku ak ti nenabehne menzes alebo sa nebudeš cítiť dobre je to dôvod na návštevu lekára tak či tak.

lauritka
7. máj 2020

a už ti mešká??

evinka3007
7. máj 2020

Tiež sa mi nezda ze by tam bola druha ciarka...vidim len jednu ale mozno to z fotky nie je uplne dobre vidiet...mne meskali 10 dni ( u mna normalne ) a zo srandy som si v praci isla spravit test...ale takto nevyzeral 😂😂

magdalena807
7. máj 2020

@lussyl5 po 2 až 3 týždňoch??? 😲🤣

lussyl5
8. máj 2020

@magdalena807 Tak a prečo nie?Veď ak je tehu po takom čase by jej to už malo 100% ukázať a možno jej príde aj meškajúci menzes.

magdalena807
8. máj 2020

@lussyl5 tak ty by sibasi nečakala 3 týždne kým si urobíš ďalší test či??? 2 al. 3 dňoch ok ale týždne?? Ked nebude tehotná tak dostane menzes a ak nie a testy budú negatívne tak bude inde problém zrejme...

lussyl5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evinka3007
9. máj 2020

@magdalena807 ja by som nevydrzala cakat do dalsieho dna a nie este 2-3 tyzdne 😂

magdalena807
9. máj 2020

@evinka3007 ja som taká istá... 🤣 Zaprisahávam sa, že nebudem robiť testy ale aj tak vždy urobím 😁 a najhoršie je keď mám doma zásoby 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre