Môžem test pokladať za pozitívny?

28. dec 2021

Ahojte, dnes ráno som si robila test a vyšiel mi takýto slabý duch. Som 13-ty deň po ovulacii. Môžem test pokladať za pozitívny alebo je veľmi slabý?

mariska1989
28. dec 2021

Ešte je slabý .zatiaľ len tíško gratulujem a držím ✊ až je všetko ok 🙏❤️

autor
28. dec 2021

@mariska1989 ďakujem, mne sa tiež zdá slabý, tak preto sa bojím tešiť

mariska1989
28. dec 2021

Vo štvrtok / piatok urob test ak je všetko ok tak bude pekne silnejší a môžeš sa tešiť .ja som sa tiež z takéhoto tešila a zároveň mala strach v 4 aj v 5 tehu nakoľko 3 a 4 tehu dopadli zle 😔 tak držím palce hlavne až je všetko ok a potichučky sa raduj

veronice
28. dec 2021

Nieco sa tam crta ❤️ sprav este jeden v den ocakavanej ms, verim ze zosilnie 🍀

elizabet173
28. dec 2021

myslím, že bude čiarka už len silnieť, držím palce!

autor
28. dec 2021

@mariska1989 ďakujem, skúsim. Par mesiacov dozadu som mala biochemické a preto sa bojím, ze ci vôbec ta ciarka zaosilnie, aby mi neostali zasa len oči pre plač

autor
28. dec 2021

@veronice skúsim, bojím sa ze budem ako blázon testovať každý deň 🤦‍♀️

autor
28. dec 2021

@elizabet173 kiežby si mala pravdu ❤🙏 ďakujem

elizabet173
28. dec 2021

držím palce, a kľudne testuj aj každý deň, nervózna budeš tak, či tak, ale verím, že teraz to bude všetko v poriadku ❤

autor
28. dec 2021

@elizabet173 máš pravdu, nervozita tam bude stále. Ďakujem za podporu, už je to len v rukách božích ❤

summersunny94
28. dec 2021

Krásne vidno , držím palceky aby silnela, skús zase zajtra a potom digitálny 🙂😊😍

autor
28. dec 2021

@summersunny94 ďakujem, určite skúsim. Viem, ze tým tomu nepomôžem, ale aspoň budem kludnejsia, keď to budem vidieť

noemikatka
28. dec 2021

kedy ma prísť MS zajtra?

mariska1989
28. dec 2021

Verím že to tento X výjde 🙏 a kľudne testtuj aj ja som pre svoj ako taký kľud testovala každý deň a niekedy som urobila aj 2 testy za deň jeden ráno druhý poobede 😂

kulumulu123
28. dec 2021

Ja som mala rovnakeho ducha na teste bud týž bude mať 2r ✊✊✊✊

autor
28. dec 2021

@noemikatka asi pozajtra

autor
28. dec 2021

@mariska1989 verím Ti, lebo už teraz vidím aké je to ťažké vydržať 🤷‍♀️

autor
28. dec 2021

@kulumulu123 vážne? Tak to gratulujem, kiežby to bol aj môj prípad

autor
29. dec 2021

Tam dnes som urobila ráno test z dr max, lebo už som nemala woman secreat a žiaľ ciarkocka uplne slabá 😔😔😔

mariska1989
29. dec 2021

Och 😔. Ale zas nezufaj každý test má ináč farbivá tak zájdi kúpiť rovnaký test ako si mala .naj testovať jednou značkou

autor
29. dec 2021

@mariska1989 ano, viem že je najlepšie robiť tu istú značku. Ale partnerovi rovno dali v lekárni tento a priniesol mi dve krabičky, takže uvidím ako vyjdu ďalšie, ak dovtedy samozrejme nedostanem 😔

mariska1989
29. dec 2021

Tak už keď máš tak testuje s tým čo máš . Snáď bude ok 😔🙏 .veľa báb by chcelo byť tehotné a vynosiť zdravé a nemôžu iné sú tehotné a idú na potrat 🙈😔

autor
29. dec 2021

@mariska1989 presne tak, tiež ma veľakrát trápi ta nespravodlivosť 😔

citcat1
29. dec 2021

Este pockaj a testuj.. Ja som tak mala pri prvom aj tretom 🙂 Drzim palceky 😉

autor
29. dec 2021

@citcat1 ďakujem. Ako myslíš, že si tak mala? Ze zoslabla a nakoniec zasa zosilnela?

kulumulu123
29. dec 2021

To závisí aj od testu niektoré majú iba menej farbivá preto treba testovať tým istým testom ak robíš viac testov po sebe... Skus tento co máš naposledy tak o 2-3dni. Velmi✊✊✊✊✊

autor
29. dec 2021

@kulumulu123 ďakujem veľmi pekne za podporu. Urobila som aj poobede a čiarku bolo vidieť o niečo viac, než ráno. Skúsim zajtra, i keď tomu moc nádej nedávam, no vravím si, ze ta zomiera posledná

summersunny94
29. dec 2021

Neboj sa dobre to dopadne myslí pozitivne 🙏😊🙂 a máš foto z poobedia z toho testu?

bubik6x
29. dec 2021

Ja som viac ako pred rokom takto spravila test a bol negatívny, tehotenstvo som neplánovala takže som to neriešila, ale o týždeň neskôr mi niečo vnútri hovorilo že si mám spraviť ešte jeden tak som ho spravila a tiež vyzeral ako ten tvoj a teraz mi 5mesacny leží v postieľke 🤣

zuzi0911
29. dec 2021

To je ok.ze jeden vyšiel tak druhý inak.kazda značka ma inú citlivosť... Dokonca aj rovnaký môže vyjst v priebehu dna rôzne. Neboj. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre