Môžem test pokladať za pozitívny?

28. dec 2021

Ahojte, dnes ráno som si robila test a vyšiel mi takýto slabý duch. Som 13-ty deň po ovulacii. Môžem test pokladať za pozitívny alebo je veľmi slabý?

simbatko
29. dec 2021

Si tehotná Gratulujem...neboj ciarocka bude silnieť 🙏🙏🥰

22janus
29. dec 2021

Ja by som povedala že tam je tá čiarka . Drzim palce

marcelo1111
29. dec 2021

No nie som zena ale pamatam si pri mojej manzelke kde videla “duchov” a toto mi pride skor ako velmi velmi skoro urobeny test 🙂 pockaj par dni a uvidis ciarka bude kazdy den silnejsia alebo nadruhy den zmizne (potom duchovia)

maminkadeticiek
29. dec 2021

Oba testy su pozitivne,je tam tehotenstvo,uz len aby sa udrzalo.

autor
30. dec 2021

Ďakujem vám všetkým veľmi pekne 🥰 je až neuveriteľné koľko podpory tu nachádzam i napriek tomu, ze ja som voči tomu skepticka po všetkých skúsenostiach. Moc si vašu podporu vážim ❤ Prikladám na porovnanie foto z dnešného testu. Ms by mala/nemala prísť dnes alebo zajtra.

22janus
30. dec 2021

No ja tam teda tu čiarku veľmi pekne vidím 🥰

autor
30. dec 2021

@22janus mne sa tiež zdá o kúsok silnejšia. To je hroz e toto čakanie a testovanie 😁 pritom dobre viem, ze by som mala testovať každý druhý deň, no j napriek tomu si nedokážem pomôcť 🤦‍♀️😁🤷‍♀️

noemikatka
30. dec 2021

a ako sa cítiš už objavili príznaky 😉

autor
30. dec 2021

@noemikatka od ovu ma bolia prsia a bolí ma brucho ako by som už mala dostať. Mam uplne klasické PMS🙂

summersunny94
30. dec 2021

Skús spraviť digitálny či? 🙂

autor
30. dec 2021

@summersunny94 ale mám len 20-kovy livsane. Tak neviem, ci počkať na ráno.

simbatko
30. dec 2021

Skús spraviť...dnes..

autor
30. dec 2021
noemikatka
30. dec 2021

niečo tam vidím mohol by ti ukázať silnejšiu na 10tkovom😉✊

autor
30. dec 2021

@simbatko moc si ma nemusela teda prehovárať. Zvedavosť je silná. Bol slabulinky duch, ale to som fakt musela dat test do správnej polohy, aby som ho videla

autor
30. dec 2021

@noemikatka no na 10-tkovom ukazuje tak ako som pridala vyššie foto. Musím prestať na chvíľu s tým testovaním

simbatko
30. dec 2021

Keď som bola ja tehotná v auguste...tiež som mala takého dušika..na tom istom teste čo ty.. bohužiaľ potratila som...ale ty to dotiahnes do úspešného konca.🥰🥰.

22janus
30. dec 2021

A bežne ťa bolia pred ms prsia ?

autor
30. dec 2021

@simbatko to ma mrzí 😔 ďakujem za podporu, pravdupovediac ja osobne si myslím, ze u mňa pôjde o biochemické 😔 asi preto som aj ,,chora" z toľkého testovania. No uvidíme. A od leta si neotehotnela?

autor
30. dec 2021

@22janus anooo, ja mávam veľmi silné PMS aj veľmi silné menštruačné bolesti

simbatko
30. dec 2021

Prečo by si mala mať biochemické?Len nech je fazuľka tam kde má byť....🙏❤️Nie neotehotnela som od leta...ale dúfame že čoskoro sa budeme tešiť s pozitívneho testu a pak babatenku vonavuckemu 🥰🥰🥰🥰kedy plánuješ robiť ďalší test?Ako sa cítiš?

autor
30. dec 2021

@simbatko lebo už som mala pred par mesiacmi a ciarka nejak nesilnela a potom som musela vysadiť utrogestan, lebo aj z krvi som mala veľmi nízke hcg q do par dni som vykrvacala. No a bojím sa, že aj teraz sú tie čiarky slabé a nejak nesilneju. I keď je pravda, že si robím testy každý deň.
Dúfam, ze sa Ti čoskoro podarí otehotnieť a budete mat ten maličký uzlicek šťastia ❤❤❤ neviem kedy mam urobiť test, ci ráno alebo pozajtra. Ja si poviem jedno a potom to odrazu nevydržím a napriek tomu si každý deň urobím

simbatko
30. dec 2021

Po takej skúsenosti....by som robila každý deň....pre môj pokoj... každopádne je to na tebe....Verím.....že to všetko je v poriadku a bude v poriadku ❤️myslím na teba....a daj vedieť...🥰🥰

summersunny94
30. dec 2021

Určite sprav zajtra ,ja si myslím že čiarka bude ešte silnejšia 🙂

mariska1989
30. dec 2021

Test zatiaľ ok i keď na deň očakávanej ms by mal byť silnejší ale každá žena to má ináč niektorej stúpa pomalšie .zajtra ak budeš robiť test tak si ho porovnaj z testom čo si robila včera . Držím palce ✊🙏❤️

summersunny94
31. dec 2021

Ako robila si test?

autor
31. dec 2021

Dievčatá, ďakujem ešte raz veľmi pekne za podporu❤❤❤Prikladám foto porovnania testov od pondelka. Myslím, že naozaj z toho nič nebude. Aj ma dosť boli brucho, akoby sa mi každý chvíľu mala spustiť ms. Čiarky nejak nesilneju 😔

autor
31. dec 2021

Oficiálny termín menštruácie som mala včera alebo mám dnes. Ovu test som mala pozitívny na 16DC, ale neviem či prebehla hneď na druhý deň alebo na ten ďalší.

simbatko
31. dec 2021

Postupne pomaličky silnejú..neboj....🙏🙏🙏🙏

autor
31. dec 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre