Môžem test pokladať za pozitívny?

28. dec 2021

Ahojte, dnes ráno som si robila test a vyšiel mi takýto slabý duch. Som 13-ty deň po ovulacii. Môžem test pokladať za pozitívny alebo je veľmi slabý?

zuzi0911
31. dec 2021

Práveže silneju 🥰

autor
31. dec 2021

@zuzi0911 no len posledne dva mi prídu rovnaké

noemikatka
31. dec 2021

tak umna test negatívny a ms ma doraziť dnes tak už je určite na ceste😃😃😃😊

autor
31. dec 2021

@noemikatka to ma mrzí 😔

noemikatka
31. dec 2021

mne jE e to je jedno🤷‍♀️😃

pea117
31. dec 2021

Krasne silneju ♡ hcg stupa co 2 dni. Najlepsie je kebyze mas rovnake znacky testu, to lepsie ukaze. Ale i tak krasne silneje. Bude dobre ♡ Tfuj. Tfuj, zo srdca zelam aby to vyslo ♡

zuzi0911
31. dec 2021

Nie, mne ani nie. A navyše rozdiel vidno každé 2 dní a rozdiel tam je 😉

dada0902
31. dec 2021

Presne v takomto období som aj ja mala takúto slabunku ciarocku a muž ja tam nič nevidím a ja som ho presviedčala že ale je tam a mala som s toho veľkú radosť a dnes tu mam moju 2lasocku
Držím palce palička určite zosilnie ☺️☺️

ankare
31. dec 2021

Podľa mňa čiarka silnie, gratulujem a silno držím palce!

lkll
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariska1989
31. dec 2021

Práveže je tam vidieť rozdiel .daj si na zajtra s testom pauzu ak ťa nebudú svrbieť palce 😁 a test urob 2.1 aby bol viditeľný rozdiel pre teba . . Mohlo sa stať že ovu bola dva dni po pozitívnom ovu teste plus uhniezdenie mohlo byť neskôr takže kľud a potichučky sa raduj ❤️🙏😊🍾🥂

autor
31. dec 2021

@pea117 ano, už robím rovnaký test, len prvé dva som mala inú značku. Ďakujem, snáď to tak bude ❤🙏🙂

autor
31. dec 2021

@zuzi0911 tak mne už sa to zdá všetko nakopu pomaly rovnake 🤦‍♀️😄

autor
31. dec 2021

@dada0902 ďakujem krásne, snáď budeš mat pravdu🥰

autor
31. dec 2021

@ankare ďakujem ❤

autor
31. dec 2021

@mariska1989 presne tak to mám aj v pláne, snáď to vydržím 😄🤷‍♀️

mariska1989
31. dec 2021

Viem si to predstaviť 😂 ja som bola taká istá to sa nedá ale každá je iná .možno to dopadne tak že zajtra urobíš test 😊😁

mariska1989
31. dec 2021

Toto sú moje testy z posledného tehu, pár x ich tam je čo som urobila jednej ráno a jeden po obede 😂😁😂

erickatt
31. dec 2021

Kym len bolí je ok. Silne krce a krv je zle. Maternica sa roztahuje. To je v pohode

autor
31. dec 2021

@mariska1989 uvidíme 😄😄😄

autor
31. dec 2021

@mariska1989 nooo tebe krásne silneli testiky 😊

autor
31. dec 2021

@erickatt no cítim sa uplne ako pred ms, takže zatiaľ nič vážne na šťastie

mariska1989
31. dec 2021

Hej silneli ono to bolo vidieť aj keď som urobila 2 testy za deň .Boh vie či neboli 2 a jedno sa vstrebalo

autor
31. dec 2021

@mariska1989 no, všeličo je možné

carinka888
1. jan 2022

No ahoj..🙂 ako ? Robila si si test? Ja akurat uvazujem ci si spravit ci nie… vcera silvester sme oslavovali , beriem aj lieky a mna by nenapadlo ze mozem byt tehu… okrem bolesti v podbrusku a nafuknutosti nemam ani bolave prsia … ale zistila som ze mi 3 dni meskaju kramy… jeden test som si robila 27.12… menzes mal prist 29.12.. 27.12 bol negativny.. je mozne ze mi este neukazal? A bol to clearblue..🙂 tebe drzim palceky

autor
1. jan 2022

@carinka888 ahoj, test som si nerobila. Nie sme doma, tak ma to na šťastie neláka 😁 ale podbrusko ma bolí uplne ako pred ms. ja som rada, že som si urobila skôr test, lebo mi presne napadlo, ze by som na Silvestra niečo popila a keby sa otestujem až potom, tak by som si to vyčítala. Ale tak ty si si robila test a bol negatívny, takže ak vy si aj bola tehu, tak zrejme to nebolo v takom štádiu, ze by telo produkovalo dostatok hormónu. Skús si urobiť teraz, keď už Ti mešká. Veľa žien píše, že im test ukázal až po meškaní, pripadne mali posunutú ovu.

autor
1. jan 2022

@carinka888 a tiež Ti držím palce, aby si si nasla výsledok aký si želáš 😊

carinka888
1. jan 2022

Dakujem🙂 zelame si druhe babatko len by som mala vycitky velke lebo aom si dala 2 stampríiky a aj lieky beriem ..:(

autor
1. jan 2022

@carinka888 tak ved to si moc nevypila. A si vezmi, ze mnohé ženy, keď netušia, ze su tehotné, tak fajčia alebo normálne si dajú alkohol. Akoze ja by som tiež mala výčitky, ale keď sa nad tým zamyslím, tak sa to naozaj stáva bežne

carinka888
1. jan 2022

Tak ano viem.. beriem ivabradin na pulz a to by som mala vysadit keby som tehu..🤷‍♀️ Ale ako hovorim pred menzesom som si robila test a bol negat. a nic teraz neviem ci pride alebo co resp kedy si urobit dalsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre