Môžem test pokladať za pozitívny?

28. dec 2021

Ahojte, dnes ráno som si robila test a vyšiel mi takýto slabý duch. Som 13-ty deň po ovulacii. Môžem test pokladať za pozitívny alebo je veľmi slabý?

carinka888
5. jan 2022

@summersunny94 tak dneska som si robila tehu test rano je negativny.. aj ked ja mozno ked naklonim test nieco vidim ale mozno si len domyslam😂😂 urobila som si ale aj ovulacny a ten je pozit. 🤦‍♀️ Najhorsie je ze dnes rano mi bolo na vracanie ale prsia ma prestali boliet🤦‍♀️🤦‍♀️Slak ma trafi ozaj

summersunny94
5. jan 2022

@carinka888 a kolky DC si? Ak ovulacny vyšiel pozitívny tak to niekedy znamená aj tehotenstvo, dá sa ti pridať fotku toho tehotenského testu? 🙂

carinka888
5. jan 2022

@summersunny94 no akurat som bola na zachode a uz som zacala krvacat…. Zatial do ruzova ale to sa rozbehne podla mna…. Takze tak.. nevadi hadam nabuduce 🙂

summersunny94
6. jan 2022

@carinka888 nezufaj moja určite, ak sa ti nepodarí tento mesiac musíš veriť v ten budúci. My sme sa o prvu dcérku snažili 7 mesiacov a teraz chceme druhé dieťatko a už sa snažíme 9 mesiacov a stále nič , mám totiž PCO, tak je to celkom ťažšie 🙂

autor
6. jan 2022

@summersunny94 Je mi to ľúto. Držím palce, aby sa čo najskôr zadarilo ❤🍀

autor
6. jan 2022

@summersunny94 tiež mám PCO a teraz som otehotnela prvýkrát prirodzene. Preto mám aj ten strach, aby bolo všetko v poriadku. Ja som mávala stále anovulacne cykly.

summersunny94
6. jan 2022

A po koľkých mesiacoch snaženia? Ďakujem ti krásne 🙂

autor
6. jan 2022

@summersunny94 cca po dvoch rokoch

carinka888
9. jan 2022

Baby moj menzes trval dokopy 4dni ( akoze nie som prekvaoena) ale este stale citim v podbruskj take chvenie ako ked maju dojst kramy.. robila som si este test ale negativny je to ok? 19.1 som sa objednala na kontrolu u gynekologa…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre