Môžem v tehotenstve krvácať?

nikaacska
23. jún 2012

Dobry deň, menštruácia mi meškala 4 dni ale mávam nepravidelný cyklus tak som to nebrala až tak vážne, no prvý den som mala len taký hustý výtok a dnes už krvacam , mám horúčku 37,2 je mi zle, na vracanie a bolia ma prsia...dala som si paralen može to uškodiť ak som naozaj tehotna?...som zufala.

anjelicek26
23. jún 2012

@nikacska - 37,2 nie je horucka. Meskala ti menstruacia, to je vsetko. Teraz si ju dostala. Paralen ti v tehu neuskodi, hlavne nie teraz na zaciatku, ked mimi este ani nie je pripojene na tvoj krvny obeh - zivi ho zlte teliesko. Mozno si nachytala nejaku virozu, ked ti nie je dobre, prsia bolia pri menstruacii bezne.. ak si napriek tomu myslis, ze mozes byt tehu, sprav si rano test ♥

elzu
23. jún 2012

Ne, paralen rozhodně neuškodí, v těhu se mohou max čtyři denně. Špinit můžeš, dokonce i slabě krvácet, některé ženy špiní každý měsíc v době menstruace po celou dobu těhotenství, silnější krvácenív průběhu těhu je však alarmující...
Doporučila bych teď ležet, zvládnout zvýšenou teplotu, pokud bude trvat, šla bych k lékaři, aby ti nabral krev, jestli se ti nerozvíjí nějaká infekce...pokud teplota ustoupí, normálně bych si po pár dnech udělala nějaký citlivý těhu test...nebo zašla rovnou na gyndu, pokud si chceš být jistá tip ťop 🙂 hodně štěstí a zdraví!!!

strihalka
23. jún 2012

Pri nepravidelne menstruaci a pri meskani 4dnu je se velmi tezko urcuje ci jsi tehotna nebo nejsi pokud si neudelas tehotensky test, alebo krv u dr na vysku Hcg. 37,2 neni horecka, je to normalni lidska teplota, horecka je od 38 a vyse...teplota a pocit na zvraceni + bolest rpsou muzou zpusobovat tehu a paralen se v tehu muze.......Takze pokud jsi svepravna , tak si udelej test nebo zajdi k dr a budes mit jasno...samozrejme nemsuim opakovat ze k otehotneni dojde pouze pri pohlavnim styku nebo pri umelem oplodneni.....pri mazleni a sprchovani, nebo v bazenu otehotnet bohuzel nemuzes🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre