Možné tehotenstvo

etemi
16. jan 2013

ahojte maminy...kedze sme sa rozhodli pre babo tak v maji 2012 som vysadila antikoncepciu,do septembra bola ms normalna a odvtedy nic.podla ovu testov som ovulku mala aj v decembri a zhruba vtedy sme sa o mimi snazili.asi dva tyzdne na to som si robila testy a boli negastivne. kedze ms neprichadzala uz dlho predlho a bolelo ma podbrusko a prsia zasla som teda k dr.pozrela ma a dala mi vyvolavacku.povedala ze ak do 7 dni ms nepride mam ist na sono...neprisla....teda sla som...s malou dusickou ale isla.dr mi povedal ze uz uz kazdu chvilu by mi ms mohla dojst ale nevylucil ani tehotenstvo.povedal mi ze ze tehu vidno az od 3,5 tyzdna.a ze ak ani do dalsich 7 dni nedojde tak mam opat prist na sono...tak cakam a cakam...maminy poradte ak ste nieco podobne zazili,lebo ja som uz blbec z toho. Dakujem

etemi
autor
16. jan 2013

to mi nik neporadi???

darka2001
16. jan 2013

@etemi a to ti ta pani dr nevzala ani krv na hcg? A co tehotensky test?

etemi
autor
16. jan 2013

@darka2001 nie nevzala

ematko29
16. jan 2013

@etemi si sprav tehotenský test

soldi
16. jan 2013

@etemi ovulacne testy nie su 100% spoolahlive pri urcovani ovulacie. oni len ukazuju, ze sa telo na nu chysta, ale ovulacia vobec nemusi prebehnut. keby ovulacia skutocne prebehla v polke decembra, tak uz by na sone tehotenstvo vidiet urcite bolo.
ak chces mat istotu, urob si test, alebo si daj zobrat krv ako samplatca a do dvoch hodin budes vediet vysledok

etemi
autor
16. jan 2013

@ematko29 ved asi mi nic ine ani neostava :(

darka2001
16. jan 2013

@etemi vsak to je prva vec,ze ti dr vezme krv,vysledky mas do2hod je to preplacane poistovnou,asi by som sa zamyslela nad zmenou doktora

zanka1689
17. jan 2013

Ahoj...etemi....no ja mam podobný prípad do Okt 2012 som mala normálnu mrchu a od 06 nov mi neprišla doteraz....06.12.2012 sme sa začali pokúšať o babo išla som k Dr no ona tam žiadne tehotenstvo nevidela tak mi zobrala krv na hcg no povedala mi že nemám dostatok hormonov nato aby som dostala ms...ok zobrala som to pychla mi vyvolavacku a uz preslo 13dmi od vpychnutia a ja stale nemam ms a ani tehotna niesom cize ja tiez tomu uz nechapem☹

a2303
17. jan 2013

A test si nerobila?

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi @a2303 @zanka1689 baby a moze byt test pozitivny po 11 dnoch co mi dala dr agolutin? jeden test pozitivny a druhom duch...nechapem uz

zanka1689
18. jan 2013

no vsetko je mozne ja som kramy nemala uz 2mesiace a niesom ani tehotna v pondelok idem do He k doktoryvy nech ma poriadne vysetria

soldi
18. jan 2013

@etemi a tie testy boli rovnaka znacka? ak ano,, aka znacka?

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi ano rovnaka znacka AXIOM SET...len jeden bol pozitivny a druhy bol duch ale cca po 5 min bol aj ten druhy pozitivny..tak ja neviem ci je to z tej vyvolavacky alebo som ozaj v tom :D

soldi
18. jan 2013

@etemi vyvolavacka je progesteron, test reaguje na hcg.
aj duch je pozitivny test 😉
myslim, ze tak na 99% Ti mozem gratulovat k tehotenstvu 🙂

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi jupííí tak v pondelok bezim k dr.... :D :D

soldi
18. jan 2013

@etemi nebeez, to tam este nic neuvidi, len zvacsenu sliznicu. akurat sa vystresujes. ak chces silou mocou nieco riesit, tak si daj zobrat krv na hcg- do dvoch hodin mas vysledky 🙂

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi dr mi aj tak povedal ze ak ms nepride mam dojst na kontrolne sono...tak asi pojdem a tu krv si asi dam zobrat nech to mam 100% a mozem sa tesit :D

11miuska11
18. jan 2013

ahojte, ja som dnes v 33 DC a mala som tiez rano ducha na teste, teraz vecer uz nie. No a v 31 DC tiez duch. Nejako neverim tym testom. V pondelok idem k lekarovi. @etemi, drzim palec, nech mas dobre vysledky 🙂

soldi
18. jan 2013

@etemi ano, ale ak mas len duchov, tak ms Ti este nemeska. ver mi, ked pojdes v pondelok, nic neuvidi. daj si zobrat to hcg, do dvoch hodin mas vysledok. pokial je hcg vyssie ako 1 000, tak az vtedy vidno nieco na dobrom sone.
pri hcg 1800 som mala testovaciu ciarku silnejsiu ako kontrolnu.

etemi
autor
18. jan 2013

@11miuska11 dakujem hadam nam to vyjde obom :D

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi ked to ze ja som mala poslednu ms v septembri, tak ani panbozko nevie ako dlho mi meska...

soldi
18. jan 2013

@etemi urcite len kratko, lebo inak by si mala na teste dialnice 😉
ked Ti pichol vyvolavacku, predpokladam, ze robil sono, nie?

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi ano robil pred tyzdnom a to este nic nevidel...ved rozmyslam ze sa nebudem blaznit a pockam nejake 2-3 tyzdne a potom pojdem ku dr.

soldi
18. jan 2013

@etemi ak pred tyzdnom nic nevidel a dnes mas ducha na teste, tak pockaj aspon do druhej polky tyzdna 🙂
toto cakanie na zaciatku je najhorsie. ja som bola objednana na prve sono az v 8tt, to boli nervy 😀
ale hcg som si dala brat skor 🙂

etemi
autor
18. jan 2013

@soldi prvy vysiel uplne pozitivny, ten druhy duch ale cca do 5 min. bol taky ako ten prvy

uhnakova
18. jan 2013

@etemi Skus si kupit mamatest, tie byvaju spolahlive. A urob test z ranneho mocu, vtedy je Hcg v moci vysoko koncentrovane.

etemi
autor
18. jan 2013

@uhnakova ked v tej nasej "paradnej" lekarni maju len dva druhy testov.to si moc nenavyberam :D

uhnakova
18. jan 2013

@etemi tak potom zostava len znovu sa otestovat tym testom, co maju, a najlepsie pouzit ranny moc. Alebo odcestovat kamsi do lepsej lekarne, ale to neviem, ci sa ti chce v takomto pocasi 🙂

etemi
autor
18. jan 2013

@uhnakova aale asi uz kaslem na testovanie...co uz ja som testov ocikala :D drahy by uz skolaboval z dalsieho testu :D necham to na dr...uvidim co mi povie

mrva
21. jan 2013

ja som tiež 7. deň po vyvolávačke a ms žiadna. posledná bola 24.11. ale na uzv nebolo cidieť nič.. uvidíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre