Možné tehotenstvo

mandylav38
4. okt 2021

Ahojte baby ,prešla som viac tem na fóre ale chcem sa poradiť s konkrétnymi ľuďmi a nič aktuálne som nenašla . 16.9 šiel manžel naplno,mala som v strede cyklu. Pred plánovanou ms mi bolo nevoľno a pociťovala som pichanie v maternici a však menštruácia došla 1.10 ale trvala len deň a pol. Mávam pravidelne cykly.myslela som že sa nezadarilo, ale i po menštruácii mi ostali boľavé a nafúknuté prsia,pichanie a tlak v podbrušku poprípade bolesti vaječníkov ..posledné tri dni som permanentne unavená a cítim akoby som mala zvýšenú teplotu. Včera a dnes som si robila testy oba negatívne. Lekárka má nechce vziať ,že mám počkať do ďalšej ms . Úprimne mám obavy aby nešlo o mimomaternicové tehotenstvo. Baby mali ste negatívne testy po takomto čase ..už som zúfalá :(

katulastraka
4. okt 2021

@mandylav38 aj pri mimomaternicovom su pozitivne testy. Ak boli negativne tak podla mna tehotna nie si. Kedze keby si mala priznaky tehotenstva tak by ti isto test vysiel pozitivny. Problem bude niekde inde si myslim.

mandylav38
autor
4. okt 2021

@katulastraka ďakujem to som nevedela tak aspoň v tom si ma ukludnila , bola som pred mesiacom na preventívnej , všetko bolo v poriadku

katulastraka
4. okt 2021

@mandylav38 testy si si robila rano?

mandylav38
autor
4. okt 2021

@katulastraka včera poobede,chcela som si druhý nechať o týždeň ale samozrejme som nevydržala takže dnes som robila ráno 🙄..snažím sa nič si nenamyslat ale prečo by som mala aj po ms nafúknuté boľavé prsia mi nejde do hlavy naozaj

sense
4. okt 2021

Aj pri mimomaternicove by si mala pozitívny test. Ak si myslíš ze si tehotná počkaj par dni a skus znova test. Ak by to boli tehu príznaky už by bol Aj test pozitívny.

mandylav38
autor
4. okt 2021

@sense ďakujem ,som z toho zmatana a keďže sa cítim akoby na mňa niečo liezlo tak sa kvôli tomu bojím vziať si nejaké lieky ..skúsim test o týždeň ale tiež si myslím že by mal ukazat

miskamicha
4. okt 2021

@mandylav38 ak si viac ako 14 dni po ovulacii uz by to test ukázal. Tehotna nebudes

katulastraka
4. okt 2021

@mandylav38 v klude si mozes dat paralen. Ten sa bezne aj v tehotenstve berie. Ja som si dokonca na zaciatku tehotenstva dala panadol ultra rapid, co je fakt masaker liek a maly je zdravy ako rybka 😄 to som nevedela este ze som tehotna

mandylav38
autor
4. okt 2021

@katulastraka tak to je hlavné 🤗❤️...ďakujem baby ste zlaté ..na starých fórach som sa dočítala ako ženám aj po mesiaci tehotenstva testy ukazovali negatívne vysledky🤷‍♀️ ..bola som dvakrát tehotná a vždy mi ukázali testy v deň očakávanej ms ,takže snažím sa si naozaj nenamyslat ale zopakujem sa že tým prsiam nechápem prečo majú dôvod takto bolieť a byť naliate

katulastraka
4. okt 2021

@mandylav38 tak si skus o tyzden urobit test a uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre