Možné tehu po potrate

vyvka
9. feb 2018

Budem rada ak mi poradite baby pred
5 tyzdnami som si nasla // na tehu teste ale moje stastie netrvalo dlho v 8tt som potratila moje prve uplne prve priznaky este pred testovanim boli boliace prsia a kruhy pod ocami test som mala pozitivny uz 4 dni pred MS
Teraz sa znova snazimen o babo alebo lepsie povedane nedavame si pozor napriek tomu ze prva Ms este nedorazila po potrate kyret som nemala tak sme sa na to dali a ja uz 2 den mam zase kruhy pod ocami som unavena behom dna napriek tomu ze spim dlho a nic sa mi nechce
Mozno si to nahovaram 🤷‍♀️
Ale moja otazka je mozu byt testy negativne napriek tomu ze som tehu ? Na ake kolvek tehu priznaky je skoro kedze ani neviem kedy bola ovulka ale tie kruhy a unava mi proste nedaju citala som ze niektore baby si nasli // az 2-3 tyzdne po vynechani ms ale kedze ja som mala v predoslom tehu krasne kolajnicky uz 4 dni pred ms tak neviem moze to byt tento krat ine ?
Alebo mozu sa prejavovat take to priznaky tak skoro ?

Okrem toho ze mam kruhy ktore som mala aj v predoslom tehu mi nieje nic bolave prsia atd ...nic a asi by som nestresovala keby ze som
Kruhy nemala aj predtym a to som este netusila ze som tehu 🙄.

ejuska2586
9. feb 2018

Moze to byt cokolvek. Mozno sa len tvoje telo spamatava po potrate. Vydrz par dni a ked tak, sprav si dalsi test.

deti95060810
9. feb 2018

Kruhy pod očami? Také príznaky som ešte nepočula...ale únava áno, to môže byť príznak tehu....
myslím si, že keď ti test neukázal 2 čiarky, tehotná nebudeš....

vyvka
autor
9. feb 2018

@deti95060810 to som mala aj pri prvym tehu ...
Tak ludia vokol mna prisli na to ze som tehu a ja som ten cas ani len netusila ze som no bola som asi kazda je ina
Na test je skoro ... ziaden test nieje taky citlivy aby to ukazal
Uz par dni po .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre