Mali ste tehotenstvo bez príznakov?

sunny_g
26. okt 2022

Ahojte maminy, prosím koľké ste mali tehu bez príznakov? Som v 5tt a je to moje 3 tehu. V každom predošlom už som v tomto čase zvracala 🙈
Teraz okrem vynechanej MS, pozitívneho testu a únavy nič iné nemám. Jedine ma oblieva teplo počas dňa a občas cítim bruško také ťahy. Prsia nič (kojím) ani žalúdok a ani nič iné. Akurát čo sa jedenia týka tak neviem naraz zjesť veľa.

Mali ste niektoré takéto v podstate bez výrazných príznakov tehu a všetko bolo v poriadku?

Ďakujem krásne

luccija
26. okt 2022

@sunny_g žiadne problémy som nemala iba má bolelo mesiac prsia na začiatku.Bud rada, že nezvracias

1angelika
26. okt 2022

buď rada a nemaj obavy, môj prípad to nieje ale mám viac kamošiek ,ktorým bolo pri prvom zle a pri druhom nič..

sasanka605
26. okt 2022

Asi pri prvom som trochu zvracala inak nic, pri druhom vobec nic. Jediná vec z ktorej mi bolo zle na žalúdok boli tehotenské vitaminy

vevulik18
26. okt 2022

@sunny_g ja som takisto nič nevedela, až kým som si uvedomila že MS som už dávno mala dostať, vtedy sme mali toho veľmi veľa v praci a úplne som zabudla na to .. počas celého tehotenstva mi nebolo zle ani nič 🙂
A dcérka je zdravá 🙂

kacena1991
26. okt 2022

Ja som mala take tehotenstvo bez priznakov.nevracala som ani jediny raz. Akurat mi priserne smrdel cigaretovy dym a tuniak. Jedine som nemohla cistu vodu pit len mineralku, inak mi ostalo tazko

taga
26. okt 2022

Dve tehotenstva, ani raz mi nebolo zle, ani pri jednom... ziadne prsia naliate, ziadne chute, nic podozrive... super plet a unava, to bolo asi vsetko 🙂 a boli to dvaja chalani 🤣

beata_k
26. okt 2022

Rastlo len brucho. Ziadne chute, ziadne nevolnosti, nenapinalo ma z pachov, vsetko mi chutilo tak ako pred tehotenstvom.
Nie je pravda, ze zene musi byt pocas tehotenstva zle. Su to len myty a legendy.

zuzi0911
26. okt 2022

Prvé 2 tehotenstva ,keby mi nerastie brucho ani neviem,že som tehotná. Nemala som vibec nič...okrem bolesti podbruska ...žiadne prsia,jedli,chute,unava proste nič....
Tretie tehitenstvo od 6tt nevoľnosti,unava ,problémy s jedlom atď...A potratila som v 11tt
Štvrté tehotenstvo opäť nevoľnosti, časté močenie každé 2 h deň noc,o jedle nehovorím...nezniesla som kečup,rajčiny a inú zekeniny,vajíčka atď,nafukovanie,zapcha,kyselina,bolesti zaludka ...si viete predstaviť môj stres ....dnes som zacala 19tt...
Od 16tt mi je lepšie .
Takže žiadny stres ....

sudocek
26. okt 2022

@sunny_g Môžeš byť len rada že nemáš žiadne nevoľnosti.Ja som prevracala celé tehu.Len som sa na pohár s pitím pozrela a už sa mi krútil žalúdok. Tak si to užívaj. A držím palce.

stvura
26. okt 2022

@sunny_g uzivaj si to, ja som vracala vsetky tri tehu, i ked to tretie len do osmeho mesiaca 🙂 (deti vsetky po termine), inac nic.

jaskolka
26. okt 2022

Mne bolo zle od 6 tt do 14 tt, potom úplná pohoda.

123el123
26. okt 2022

To je este velmi skoro..zle mi bolo az o par tyzdnov neskor😄

deti95060810
26. okt 2022

nemáš príznaky a si v 5 tt.... ja som príznaky nemala ale že žiadne a dozvedela som sa, že som v 15 tt...

dixitka
26. okt 2022

Tak 5.tt je ešte veľmi skoro, nie? Aj ak si to v predošlých tehotenstvách mala inak. Ja som teraz síce prvýkrát tehotná (15 tt), tak nemám veľmi s čím porovnávať, ale v 5. tt mi tiež dokopy nič nebolo, akurát mi menej chutilo jesť / rýchlo som sa zasýtila. A potom sem-tam niečo, ľahká únava, pichnutie v podbrušku... Väčšina príznakov sa mi rozbehla naplno ale až cca od 7. tt. A sú aj žienky, ktorým nič nie je celé tehotenstvo 🙂

h2
26. okt 2022

@sunny_g Mala som ešte menej príznakov, ako ty. Vlastne doslova žiadne, ešte aj menštruáciu som mala prvé dva mesiace tehotenstva.

veronika3110
26. okt 2022

@sunny_g áno mala som to tak isto.. to ze nezvracias neznamená že niečo nie je v poriadku

nevenka
26. okt 2022

@sunny_g ano, takto som to mala 4x 😆

kulumulu123
26. okt 2022

@sunny_g moj jediny tehot priznak bol rastuce brucho a porod mam 2deti a som nesmierne stastna ze to takto bolo.. Hlava strcena v zachode xkrat denne mi ozaj nechybala ani na okamih 😊

majki_ki
26. okt 2022

@sunny_g ja som takto skoro nemala žiadne príznaky, prišli až tak okolo 7 týždňa

sunny_g
autor
26. okt 2022

Ďakujem krásne, tak zostávam kľudná ♥️

carinka888
26. okt 2022

@sunny_g a jemozne ze mi digi test ukazala dnes 1-2 ale palickove su este negativne.. ale picha ma v podbrusku .. je to ok? Skoro pri suske hore… dakujem

sunny_g
autor
26. okt 2022

@carinka888 ťažko povedať, skús test o 2 dni

svetlonos
26. okt 2022

@sunny_g
Ahoj ano, zle mi bolo len ked som bola hladna. Hned som nieco zjedla a hotovo. Vracala som za cele tehotenstvo 2 x - z mineralky, rano na lacno 😂 Inak pohoda, ziadne nevolnosti. Len som prve dva mesiace mala hrozny hlad a okamzite musela jest 😁

fok
27. okt 2022

@sunny_g ja som mala celé tehotenstvo jedine na začiatku únavu a potom veľké brucho ;)))))
Nič iné mi nikdy nebolo
Žiadna polest pŕs, vracanie, nechutenstvo, citlivosť na pach. Nič 🙂)))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre