Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Možné tretie tehotenstvo

kristina39
20. dec 2012

ahojte maniny ktore ste na tom podobne ako ja...(mozno)....luky ma teraz 15mesiacov a tomino 2mesiace....a bojim sa ze sa nieco prihodilo...4.12. som zacala spinit sice to nebola mrcha na aku som zvyknuta ale ratam ze to bola...cize 17 by som mohla mat plodne dni no a kamen urazu je to ze v tento den sme sa s mm milovali a nejako sa pozabudol a zabudol milovanie prerusit a vsetko skoncilo vo mne....zatial neni nic jasne len ratam zo vsetkym...cize bolo by medzi nimi rok a 2 roky ak by sa ozaj nieco prihodilo...neviem co budem robit...zazemie mame ale tri deti takto hned po sebe no neviem...v kutiku duse som rozmyslala ze by som si ho nenechala ale neviem som si ista ze by som to nedokazala...ste niektora na tom podobne???

kalifa28
20. dec 2012

@kristina39 kojíš?

kristina39
autor
20. dec 2012

nie nekojim nemam mieko...

zonjushe
20. dec 2012

@kristina39 predpokladam, ze menstruacia 4.12. bola prva po porode, je viac nez pravdepodobne, ze ovulacia uz normalne nabehla, obzvlast ak nekojis..teraz len pockat tyzden-dva a urobit si test..mat deticky takto po sebe je urcite narocne, ale aspon sa spolu vyhraju :D..viem, ze si v napati, ale cas ukaze, ci sa zadarilo alebo nie..ak nie, nabuduce davajte pozor 🙂

kristina39
autor
21. dec 2012

@zonjushe ahoj no ja viem ze deti tak po sebe je super ja som to tak chcela ale dve nie tri...ale nevadi ja uz som pripravena na vsetko 🙂 no ak sa nezadarilo urcite si budem davat pozor 1.2.idem k dr na kontrolu takze sa na ochrane dohodneme...

fabant
21. dec 2012

@kristina39 neboj, aj ked sa nezda,ono aj keby si cakala babo, je to mozno neplanovane a stresujuce a tak...ale da sa to zmaknut...ja osobne sa odvijam, len od skusenosti mojej maminy, ktora nas mala 4 do piatich rokov 😅 ....a doteraz tvrdi ze najlepsie jej bolo na materskej..jasne ze s podporou ocina....a osobne ja som velmi rada, ze mam surodencov v takom blizsom veku...(3 bratov 🙂 )

kristina39
autor
21. dec 2012

@fabant no sak uvidime ako to vsetko dopadne...ked by bolo tretie babo urcite sa potesim ale neviem ako to bude dalej...nech sa stane co sa ma 🙂

kaktusik007
22. dec 2012

@kristina39 daj vediet 🙂)))
obcas ma napadne, ze ake by to bolo mat este jedneho spunta tiez po roku 😀 😀 😀 😀 😀 ale su dni, ako napr ten dnesny, kedy som tak unavena ze ani spat nevladzem a cumim do pc......

a nabuduce - antikoncepcia moja!!!! jasne??? 😉

svetllana
22. dec 2012

My máme tak skoro po sebe posledné dve deti - plánovane. A išla by som do toho zas a znovu..Je to super 😎 😉

katren
22. dec 2012

@kristina39 je super mat deti v malom rozmedzi..... 😉

kristina39
autor
29. dec 2012

no takze tretie mimco sa nekona...aj som rada lebo neviem ako by som to zvladala ale na druhej strane ma to aj zamrzelo...nevadi teraz si dam velky pozor a treti bude az ked maly trosku odrastu..a dakujem vam za podporu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli