Možnosť otehotnenia pár dní po menzese

pastelka99
12. nov 2012

Prosím poraďte mi , neviem čo robiť ...
Nedávno som mala sex s mojím partnerom, bolo to pár dní po menzese a šli sme na plno, vtedy som to chcela a nezamýšľala sa nad následkami, no teraz sa trošku bojím, nemôžme si dovoliť mať druhé bábo, viem je to nezodpovedné a blbé z mojej strany, no poraďte mi, je tam veľká možnosť otehotnenia ?? mám si kúpiť tabletku po alebo vyčkať ??

euka210
12. nov 2012

@pastelka99 na manželskej láske nie je nič nezodpovedné! To nech hovoria iní...ale tí sa tým práveže vôbec neprápia :(

silviatko
12. nov 2012

vieš ako sa vraví..keď sa postaví...rozum sa zastaví 😀 ja by som asi vyčkala..ja si myslím že tak skoro po menzese neostaneš tehotná.malá pravdepodobnosť.

jaruska8
12. nov 2012

@pastelka99 Podľa mňa tuež skoro na otehotnenie, ale... Človek nikdy nevie a už si to nevyčítaj, nie je to nezodpovedné. Keby ste to dieťa faaaaaakt total nechceli, ak sa chránite, minimálne nejdete naplno. Takže počkať a uvidí sa. Veď dve detičky. To je super!! 😉

sendy182
12. nov 2012

@katren a lá pamela anderson sa môže schovať však áno....pohľad ako pre bohov 😀

eaka
12. nov 2012

1. podľa mňa je po menzese skoro na otehotnenie.. teda podľa tej predstavy, že ovulácia je zhruba v strede cyklu, ale tú mnoho žien vyvracia..
2. tabletka po je extra dávka hormónov, avšak neumiera sa na ňu a dôležité je nebrať ju každý mesiac, či každý druhý, ako jednorázová záležitosť bude s najväčšou pravdepodobnosťou úplne v pohode...
problém je len v tej dobe 72 hodín, na ktorú sa príliš spoliehaš, pre tabletku si si mala bežať v nedeľu ráno a nie o tom ešte debatovať na nete v pondelok večer, každou minútou prípadná účinnosť tabletky rapínde klesá...
Okrem toho, ak druhé bábo chcete, tak na čo to zbytočne odkladať, hlavne, ak ste už zamiesili... budú si vekovo bližšie a nestihneš porozdávať všetky veci od prvého dieťatka.. a niekedy sa v tom čakaní na ideálny čas tak zasedíš, až ho prešvihneš.. 😖

sashena1
12. nov 2012

Mozes otehotniet...Aspom ja som tak otehotnela 😀

aymee
12. nov 2012

@pastelka99 mozes otehotniet 😉

katren
13. nov 2012

@sendy182 keby len pohľad.....co mala nechá, tatinko s radostou dopije 😀

zuzikambo
13. nov 2012

@pastelka99 ja by som ti odporučila antikoncepčné náplaste Evra, beriem ich už roky a žiadne vedľajšie účinky z nich nemám, ked som chcela otehotnieť tak som ich vysadila, a do 3 mesiacov som bola v tom, po tom ako som prestala kojit som si ich nasadila znova

sendy182
13. nov 2012

@zuzikambo omg......... ja som z nich mala exém 😲 😲 😀 ..............
@katren 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 požičia-podelí sa..... no jeho sú..... však áno 😉

katren
13. nov 2012

@sendy182 ja mam niekedy pocit ze su vsetkych, len moje nie 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre