Môžu sa mi zapáliť vaječníky, keď nebudem mať menzes?

dzulaaa
19. jún 2020

Ahoj te chcem sa spýtať vysadila som antiku doktorka mi povedala ze ma moze obiednat za 3 mesiace nemozem mat potom problémi zdravotné
Povedala ze to je bezny postup pri vysadeni
Nemoze mi to zapalit vajecniky ked nebudem mat menzes alebo mi tam nieco praskne?

nelca84
19. jún 2020

@dzulaaa jediným problém môže byť neželané tehotenstvo, neviem aké problémy by si mala mať z vysadenia antikoncepcie, vysadila som niekoľkokrát z vlastnej vôle a žiadnu kontrolu som k tomu nepotrebovala

veronikaszabova
19. jún 2020

@dzulaaa preco by si nemala mat menzes? Co ti tam ma "prasknut"?? A preco by sa ti mali zapalit vajecniky??

ibrunova
19. jún 2020

Nemyslíš antibiotiká? Lebo neviem, prečo z vysadenia antiky taká panika.

dzulaaa
autor
19. jún 2020

@veronikaszabova tak ja som to este nikdy nevysadzovala ze ci to je normálne alebo co ze 3 mesiace nemat nic ze ci sa nemoze nieco stat alebo ze nebudem mat deti

dzulaaa
autor
19. jún 2020

@ibrunova tak este som to nikdy nevysadzovala neviem ze ci to je normálne alebo nie ze 3 mesiace cakat

dzulaaa
autor
19. jún 2020

@nelca84 a normálne ti meškali ja neviem ako vsak este som to vobec nevysadila tak vobec netusim ze ci to je normálne 3 mesiace

ibrunova
19. jún 2020

@dzulaaa ale čo nemať nič? O čom točíš? ja ti vôbec nerozumiem.

nelca84
19. jún 2020

@dzulaaa čo mi malo meškať? nič mi nemeškalo, ty to máš nejaké popletené
keď chceš vysadiť tak vysaď, žiadne problémy sa k tomu neviažu, akurát, že nebudeš chránená

evinka3007
19. jún 2020

@dzulaaa tiez tomu uplne nerozumiem, vysadit antikoncepciu mozes aj bez toho aby si musela ist neskor na kontrolu kvoli tomu, jedine ak by si ju vysadzovala kvoli zdravotnym problemom...a to by som v kazdom pripade presla na nehormonalnu antikoncepciu ak si sexualne aktivna...

ibrunova
19. jún 2020

A kontrola po 3 mesiacoch je len preto, či ti naskočil prirodzený cyklus.

veronikaszabova
19. jún 2020

@ibrunova nie si sama 🙂 ani ja furt neviem o com toci 🙈

hennyinnsbruck
19. jún 2020

Ja keď som vysadila antiku po 10 rokoch brania, čakala som na MS 3 mesiace. Lekár mi nechcel dat vyvolávacku aby sa telo samo naštartovalo.
Odvtedy mam pravidelnú menštruáciu.
Ukludni sa, nič ti nepraskne. 🙄

ibrunova
19. jún 2020

Ale zaujímavé, že pred týždňom si mala pocit, že si tehotná.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulaaa
autor
20. jún 2020

@ibrunova zaujímavé ze som si to myslela ked mi meskali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre