Mrcha mešká a test je negatívny

bimbina
12. feb 2018

Ahojte holky , chcela by som sa spýtať pár veci, keďže mamička som ešte nebola , a nemám s tým žiadne skúsenosti . So snúbencom plánujeme svadbu , a mne už cez týždeň mešká . Posledná menstruacia bola 2.1. A pri mojom cykle dostávam načas . Maximálne mi meškali deň alebo 2. Robila som si test, keďže nieje sranda mat všetko zarezervovane ,a vychádza nám svadba na október. Je možné že test neukáže výsledok po tyzdni ? Mám bolesti v podbrušku a taktiež pocity že už čo chvíľa dostanem kramy. Avšak deň čo deň čakám a Kramov niet. Taktiež mám aj nie bolestivé celé prsia ale najskôr len bradavky . Prijdu mi tak vystúpené a horľavé , pričom pri mrche cítim cele prsia už týždeň pred očakávanou menštruáciou. Máte niektorá skúsenosti že hcg Vám ukázalo až po viac ako tyzdni ?

bimbina
autor
12. feb 2018

Keď sa človek lepšie pozrie vidí tam akoby slabučku čiarku , lenže mne skôr prijde ako negatívny , či?

barborka93
12. feb 2018

Ja tam čiarku vidím ☺️

siska53
12. feb 2018

@bimbina ja tam vidim len jednu ciarku. Kup si iny typ testy este.

danyb
12. feb 2018

ja tam vidím dušíka, skús testnúť o dva dni 🙂

sandral
12. feb 2018

@bimbina Ahoj, môžeš byť kľudne tehotná. Mne neukázal jeden test vôbec ani po 7 dňoch, kúpila som si druhý a ten mi ukázal hneď 2 čiarky. Kúp si nový test a uvidíš.

bimbina
autor
12. feb 2018

Ďakujem Vám pekne určite ste mi pomohli 😊🙂 ste Zlatule

pininka
12. feb 2018

@bimbina tiez si myslim ze si tehotna, drzim palce aby vyslo vsetko ako chces

ukulela
12. feb 2018

@bimbina skus citlivejsi test, aj v DMke maju citlivost uz od 10 mIU - a testuj ranny moc.

s_lovenka
12. feb 2018

@bimbina ahoj mne ukázalo po 5 dňoch meškania 🙂)

lussy211
12. feb 2018

Nemôžeš mať cystu?Len tak ,lebo mne sa tak stalo.

jamika84
12. feb 2018

@bimbina ahoj,ja mam presne take iste príznaky ako ty..mne meškajú dnes uz 11 deň,tebe kolko presne?testy som si urobila uz 6a každý negatívny.mrška vzdy chodila presne ako hodinky tak neviem no..😓

basska_b
12. feb 2018

Mne takto meškala menstruacia 2 roky na jeseň, keď som ochorela a klesla teplota. Meškala 3 týždne. Pomohol ju rozbehnúť sex. Tento fialový test som mala a ukázal jednoznačne po 7 dňoch od termínu 2 čiarky. Keď mi ho v lekárni predali, tak povedala pani "Tak nech je výsledok taký, aký si prajete" :D

lussy211
12. feb 2018

@basska_b to bolo miléééééééé ako to povedala :D

1sashenka
12. feb 2018

Ahojte baby, snažíme sa o babo ale keďže je priateľ veľa v zahraničí a ja som tiež pracovne vyťažená zatiaľ tak viem že styk sme mali 4.februara ale mrcha mala prísť už 1., meškanie pripisujem tomu že som asi týždeň pred tým dobrala lieky na mykózu. Už dva dni mám bolesti v podbrušku a slabucko krvacam. Myslite že to môže byt uhniezdenie alebo mi len príde mrcha ? Je to dnes len 9 dni od oplodnenia ak by sa podarilo. Kedy mám podľa vás skúsiť test ? Mám iné bolesti ako pri mrche a cyklus mávam dosť nepravidelny...

s_lovenka
12. feb 2018

@1sashenka správ si keď ti bude meškať ms. Ja som mala tiež bolenie podbruska kríze prsia. Ale ja slm zas nekrvacala ale môže sa stať.

bimbina
autor
12. feb 2018

@jamika84 tak mrska mi mešká niečo cez týždeň už , ale tak uvidíme , necháme to na náhodu, zatiaľ pociťujem naozaj len tie prsia , a sem tam tie bolesti pod bruškom 😊 tak ja som tiež si myslela že negatívny , lenže keď som sa naňho pozrela ešte raz , a na svetle , videla som svetlu čiarku . Skús neskôr určite 😊 ja to taktiež ešte skúsim , u každej ženy je to iné ako som sa už aj Dočítala .

martinka1441
12. feb 2018

@bimbina Ja tam vidim duska maleho. skus o par dni urobit dalsi test.ciarka by mala kazdym dnom viac zosilnovat. 🙂 daj mi potom vediet ako si dopadla. Nech to je tak ako si prajes 🙂 drzim palceky

dadaberkova
13. feb 2018

Ahojte baby chcem sa spýtať co si o tom myslite? Mrcha mešká už 8 dní ale testy zatiaľ negat. až včera takéto niečo vyšlo ale čiarka slabucka cca po 30 min zmizla. Neviem co si o tom myslieť žiadne príznaky ako bolesť prsníkov ci v podbrušku ani náznak akurát trosku kríze a hrozne vyrážky po tvári ako pred mrchou. Cca pred rokom som prekonala mimomaternicove tehotenstvo ale vtedy som mala prsia úplne na liate tak neviem 😑

danyb
13. feb 2018

@dadaberkova podľa mňa je toto pozitívny tehu test 🙂 držím palčeky 😘

dadaberkova
13. feb 2018

@danyb dakujem za odpoveď už som trosku v strese nakolko po operacii mimomaternicového tehotenstva mi mrcha nikdy nemeskala sice som nemala ukázkový cyklus ale stale na 33 deň a teraz nič uff tak uvidíme

danyb
13. feb 2018

@dadaberkova skús za dva dni znovu testnúť 🙂

dadaberkova
13. feb 2018

@danyb ďakujem 🙂 isto skúsim, uvidíme snáď to dobre dopadne 🙂

ukulela
13. feb 2018

@dadaberkova aku citlivost na teste mas? byvaju uz od 10mIU - tak skus tie. a rano, ale podla mna je to pozitivne.

dadaberkova
13. feb 2018

@ukulela citlivosť som mala tu 10mIU kúpila som teraz clearblue digitálny tak zajtra skúsim ten nech nelustim čiarky 😀 ďakujem za názor 😊

erickatt
13. feb 2018

@bimbina urob si zajtra z ranného moču. Asi budú pekné dve čiarky 😀

erickatt
13. feb 2018

@dadaberkova toto neni negatívny test. Si v tom dievča

lussy211
13. feb 2018

@erickatt ty kokos tak tento je ozaj pozitívny 🙂

lussy211
13. feb 2018

@dadaberkova blahoželáááám 🙂Si v tom🙂Aký test si použila pls 🙂

dadaberkova
13. feb 2018

@lussy211 tento tak uvidíme asi je na čase ísť ku gyno

ajushka123
20. feb 2018

Ahojte, zaujímalo by ma @bimbina ako si dopadla? Si šťastná tehulka alebo si dostala menzes?
Príznaky mám rovnaké ako ty,,, krámy mi meškajú 11 dní a testy ukazujú negatívne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre