Mykóza a tehotenstvo.

7. feb 2020

Žienky mali ste pri zistení tehotenstva mikozu?

martinals
7. feb 2020

Ahoj, ja som nemala až vo vyššom TT, ale na mykozy som nikdy netrpela,je však možné že telo takto reaguje na hormonálne zmeny vyvolané tehotenstvom.

natt750
7. feb 2020

Ja som mala. O tehotenstve sme ešte vtedy nevedeli. Doktorka nasadila lieky, ktoré poškodili plod. O babo som prišla. Takže treba dávať pozor, čo do seba dáš.

mmoonna
7. feb 2020

Ja som mala pri zistení tehotenstva zápal močových ciest. Lekár mi hovoril, že tu bude hormónmi.

amelia000
7. feb 2020

@natt750 to mi je luto :(

natt750
7. feb 2020

@amelia000 ďakujem 🙏🏻ale už sme sa cez to preniesli. Príde ďalšie. Aspoň už viem, že do seba nebudem nič pchať, keď bude šanca, že sa podarilo. 🙂

bibg
8. feb 2020

Ja som mala. Bola som v 5 tt keď mi začala mykoza a hneď na druhý deň som mala si našla pozitívny test. Skúšal mi dávať nejaké masticky a vyplachy. Mala som och do 3 mesiaca potom skončilo 🙂

ksulka
13. feb 2020

@natt750 och, to ma mrzi. ake lieky to boli?

majusska202
13. feb 2020

Ja som mala cele prvé tehotenstvo. Od vtedy sa toho meviem zbaviť liečili mna aj manžela a stale opakovanie raz baktéria raz toto raz hento som uz zúfalá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre