Myslíte, že môžem byť tehotná, ak mám biely výtok?

6. feb 2020

Žienky myslite ze môžem byt v tom pred týždňom som mala z priateľom nechráni styk... Síce som mala nízku šancu otehotniet...
Už 2 dní mam bieli výtok... A v noci mi je neskutočná zima myslíte že to môže byť tehotenstvo?

amelia000
6. feb 2020

😂 dam ti radu a tym sa mozes riadit....
Mam sex - mozem byt tehotna
Nemam sex - nemozem byt tehotna
Vytok je v poriadku pokial niesu ine problemy farba..zapach atd
Ak ti je v noci neskutocna zima v chripkovom obdobi, tak to moze byt kludne zacinajuca choroba.
.

michaella24
6. feb 2020

Na toto ti nikto neodpovie. Iba test, keď ti bude meškať menštruácia. A keď otehotnieť nechceš, treba sa chrániť, pretože šanca je vždy. Keď chceš, tak vydržať kým bude čas na test a nesledovať sa toľko. To, že ti je zima nič neznamená, môžeš byť aj prechladnutá, veď všade zúri chrípka.

klarissa25
6. feb 2020

áno presne tak bud ano alebo nie, nie je ina možnosť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eri444
6. feb 2020

Ak si mala nechránený sex, tak môžeš byť tehotná. No byť tebou ešte počkám pár dní a až potom si skúsim spraviť test. Keď ti je zima, tak to môže presne znamenať aj nejakú chrípku, nemusí to byť hneď príznak tehotenstva. Takže musíš byť trpezlivá a spraviť si neskôr test a ten to všetko rozluští.

stanik_67
6. feb 2020

a menstruaciu mas kedy dostat? mas dve moznosti, bud pockas, ci ti pride alebo nepride ms alebo si o par dni spravis tehotensky test, ktory ukaze, ci si v tom alebo nie.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nagi
10. feb 2020

Mas 50% sanci ze jsi tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre