Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

broucinekzka
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena v tom nejsi sama...ja to mam stejne. Ja se bojim, ze uz veskere priznaky mam vsugerovane ☹

romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka ahojky no začínám mít pocit,že já se tak moc bojím,otěhotnění že si ty příznaky vsugerovávám._/bolesti břicha asi ne..ale jinak:-/

sonika84
12. feb 2013

@broucinekzka
myslim ze vek mas vhodny na miminko, zena musi byt hlavne pripravena.....ja by som tiez prijala skor, ale zdravotne dovody mi to nedovolili, az nedavno....ked je sanca hned ju treba vyuzit 😉
ja mam MS tiez dostat v piatok, tak budem na teba mysliet....dufam ze ti to vyjde

sonika84
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena
nie nie si sama 🙂, minimalne som rovnaky blazon ako ty 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska ani mi nemluv...ja navic jim i jidla, co jsem driv nejedla...napriklad bucek, a pritel byl z toho tak hotovej, ze to hned rozhlasil v rodine, ze je stastny, jak krasne bastim a jeste krasnejsi to bude, kdyz budeme mit miminko 🙂. Kez by mi to v patek neprislo a ja udelala testik s // 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 Tak to jsem rada, ze je nas blazinku vic 🙂

sonika84
12. feb 2013
romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka jákterýsi den chut na škvarky a na tvargle 😝 🙄 fuj..nj:-/

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 Bozeee, to je sileny, jak moc si to preji a jestli se ta mrska MS dostavi, tak asi umru ☹ 😠 😖

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska blee, tak to cekam, kdy tohle dojde i me 😀

romuaska
12. feb 2013

já testiky dlala těhu nejsem a ms jsem měla 2dni:-/ je mě ale blbě od žaludku většinou po jídle,to břicho pobolívá..asi magořím

romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka ty ale pošmákla jsem si D

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska tak to je dobre, ze Ti chutnalo 😀 😀 😀, treba se to teprve potvrdi, me se to jednou ukazalo, ze tehu jsem a pak zase, ze ne, tak v tom mam zmatek

romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka nee spíš mám rozhašené hormony,měla jsem ducha před ms už..a pak už nic,a ms proběhla..sice jen slabá ale byla🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska no a pak trebas nenaskoci duch, ale tlusta carka 😉

sonika84
12. feb 2013

@broucinekzka
no najprv som si myslela ze by to aj mohlo vyjst, ale tak ta teplota ma troska strasi.....myslim ze mrska dorazi a budeme skusat dalej 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 Jj, hlavne se nevzdavejte, my se taky snazime a bojujeme...snazime se uz 4 mesice, mozna je to zatim kratka doba

romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka
@sonika84 holky držím vám pěstičky🙂u mě by to bylo nečekané..

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska Moc dekujeme, jsi hodna :-*

sonika84
12. feb 2013

@broucinekzka
nadej tu je vzdy 🙂 som zvedava na piatok, ako vsetky dopadete a moc sa na to tesim 🙂

sonika84
12. feb 2013

@romuaska
dakujeme 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 Chichi, to ja taky 🙂

romuaska
12. feb 2013

já jdu zítra na gyn,s těmi bolestmi..tak mám trošku obavy:-/
@broucinekzka 😉

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska drz se a pak dej vedet!!!

romuaska
12. feb 2013

děkuji jj dám,a vy se snažíte o první holky?Jak dlouho?

sonika84
12. feb 2013

@broucinekzka
a kazem vam vsetkym kolajnicky 😉

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska My se snazime od rijna a o prvni...partner nikdy deti nemel, a moc by si mimi pral a je mu 38, ale je to ten nej clovicek a hlavne na to ani nevypada 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 rozkaz 🙂 !!!

romuaska
12. feb 2013

@broucinekzka mě právě někdy i štve,já jsme rozvedená s ex,,mám s ním děti 3,že nemužeme mít s přítelem vlastní dítko,ale kdo ví třeba jednou🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@romuaska Neboj, urcite Vam to vyjde, chce to asi netlacit na pilu, ale me osobne to nejde :-/ 😀, naliskala bych si...ale co uz ...:-/, jen at v patek nedorazi MS :-P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre