Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa To je pravda, no my to zkousime snad obden 😀

chickkky
13. feb 2013

@broucinekzka Ano, dám vědět určitě 🙂 Každopádně dnes ráno jsem využila ještě toho druhého testíku, co bývá v balení a abych zkusila z ranní moče, jak to dopadne a do 3ří minut tam byl silnější duch než včera odpoledne, kdy se objevil až po limitu, tak uvidíme.
Sama tomu pořád nemůžu nějak věřit a ještě se nenatěšuji 🙂 Sice u toho našeho prvního chlapečka, co má teď už 15náct měsíců, to tak bylo úplně stejné, tak uvidíme 🙂

My se s manželem rozhodli, že tomu teď necháme volný průběh, že už se nebude hlídat a trošku jsem čekala, že by to třeba mohlo přijít sice i později 🙂, ale i tak pokud to bude pravda a vyjde to a mimi se bude mít v bříšku k světu budeme opět nejšťastnějšími rodičemi 🙂
Ale představa, že ještě letos budeme mít druhé miminko je nepředstavitelná :D

broucinekzka
13. feb 2013

@chickkky No, tak to je super a moc gratuluji. To verim, ze ta myslenka, ze letos uz budete 4 je nepredstavitelna, presto realna 😉. Mam velikou radost.

vienesa
13. feb 2013

@chickkky jeeeeeeeeej tesiiiiiiiiiiiim sa s vami ,blahozelaaaaaaaaaaam

chickkky
13. feb 2013

@vienesa
@broucinekzka

Děkuji moc holky 🙂 Tak snad to bude vše OK a nebude to třeba jen planý poplach 🙂

broucinekzka
13. feb 2013

@chickkky Neboj, poplach to nebude 😉. Verim, ze ta mimisek je a bude!!! 😉

domcal
13. feb 2013

ahojte dievčatá 🙂 myslíte že je možné otehotnieť ak som s partnerom mala nechránený pohlavný styk dva krát za sebou. Prvý krát to do mňa nedal ale za neakú pol hodinku sme mali druhý krát pohlavný styk a to už domňa dal všetko a neni som si istá či na druhý krát sa dá otehotnieť či tie spermie sú ako by som to povedala aktívne :D .... neviem či ste pochopili či som vás nezblba ale bola by som rada ak by ste mi pomohli 🙂.... je to už 4 deň od pohlavného styku a je dosť skoro asi na tehotenský test a aj na neaké príznaky 🙂 ... ale bábo by sme privítali 🙂

broucinekzka
13. feb 2013

Tak je to v prcicich ☹, mimi nebude...ted jsem to dostala ☹ ☹ ☹

domcal
13. feb 2013

broucinekzka to je mi veľmi lúto :/

snezenka123
13. feb 2013

@broucinekzka to mě moc mrzí ☹ držela jsem ti palečky. A který DC ti vyšel ten slabě pozitivní test? já si ho dělala minulý cyklus v polovině, čili nějaký 14DC a slabá druhá čárka tam taky byla(foto v albumu)no a za pár dní na testu už sněhobílo... ms se dostavila se zpožděním, byla kratší, říkala jsem to potom i dr.ale nic mi na to neřekl ☹

broucinekzka
13. feb 2013

@snezenka123 Já totéž, co Ty ☹. Je mi z toho smutno, přítel je taky smutný, ale shodli jsme se na tom, že to přijde, až to přijde...prostě to holt vypustím z hlavy, nebudu si měřit BT ani nic...a snad to vyjde...☹ 🙂

broucinekzka
13. feb 2013

@domcal to mě taky ☹

snezenka123
13. feb 2013

@broucinekzka mě z toho taky bylo smutno, ten těhu test s tou čárkou jsem měla schovaný a chodila se na něj koukat, navís jsem měla i příznaky možného těhu-já vím-to ta psychika,ale vážně najednou mě vůůůbec neboleli prsa, a to mě bolívají vždy a dost před každou ms, měla jsem i bolesti v podbřišku několik dní dopředu...zdál s emi i sen, kdy mi moje maminka(je už bohužel po smrti)říkala, že jsem těhotná, tak jsem tomu začínala věřit, nakonec spoždění dva dny taky nezvyk, to ráno, jsem se chystala na gyndu aby mi vzal krev na potvrzení těhu, ale přišla MS, taky mi bylo nanic,ale řekla jsem si, že to tak asi mělo být..držím ti palečky,aby ti to brzo vyšlo-my měli s mm taky problému prvního-špatný spermio a hrozilo nám UO, tak jsem koupial vitamíny pro oba, a nechala jsem to být, zaměřili jsme se na výběr baráčku a světe div se, otěhu jsem přirozeně, navzdory špatnému spermiogramu 😉 při druhém jsem ještě kojila, tak jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh, milovali jsme se v tom měsíci jen 3x, a ? vyšlo to hned na poprvé, nemohla jsem tomu věřit, že to příde takhle brzo, spíš jsem počítala, že to bude chvíli trvat(dcerce bylo 10 měsíců)

takže z mojí zkušenosti, čím míń na to člověk nemyslí, tím je větší šance 🙂

broucinekzka
13. feb 2013

@snezenka123 Jee, tak to je úžasný, my teď taky naháníme nějaké pěkné místečko pro baráček, mame 2 měsíční štěňátko zlatého retrívra Piškotek 🙂. A přítel je mi neskutečně úžasnou oporou, jsem vděčná, že ho mám. Takže se od dnešního dne zaměřuji na Piškotka a domeček 🙂. V sobotu si nechám prodloužit vlásky a bude to :-P

broucinekzka
13. feb 2013

@sonika84 Tak jsem to dneska dostala ☹ ☹ ☹

sonika84
13. feb 2013

@broucinekzka ale nie :( :( mrzi ma to a tak som ti to priala......takze dalej sa snazime spolu

broucinekzka
13. feb 2013

@sonika84 Verim, ze to zvladneme 😉. Nevzdame se, ze ne?? 🙂

sonika84
13. feb 2013

@broucinekzka urcite to zvladneme, a nevzdame to......takze dalsie pocity zdielame spolu a hadam to vyjde 😉

broucinekzka
13. feb 2013

@sonika84 Super nápad 😉

sonika84
13. feb 2013

@broucinekzka Riadila si sa plodnymi dnami? Lebo ja nie, milovali sme sa ked sme mali chut..... takze som si objednala ovulacne testy a tento mesiac si to skusim aj vypocitat 😵

broucinekzka
13. feb 2013

@sonika84 Já si právě dělala i ovulační testy, ale asi nemá smysl je dělat, prostě nechat to být a ono to přece přijít musí 🙂

sonika84
13. feb 2013

@broucinekzka za vyskusanie nic nedam, ale ako pises ked to bude mat prist tak to pride.....idem pripravit papat manzelovi, zatial pekny dnik a nebud smutna 😉

broucinekzka
13. feb 2013

@sonika84 Ty taky, zatim papa 🙂

snezenka123
13. feb 2013

@broucinekzka myslím, že to výjde, my až když jsme to zvdali a smířili se s umělým, vyšlo to hned 🙂 u druhého jsem jak jsme psala ani nechtěla otěhu hned tak brzo, prostě jsme počítala, že to nepůjde 😅 no a šup, hned ten první měsíc a jen 3 milování 🙂

takže zaměřit se na úplně něco jiného a věřit, že to přijde, až to přijde 😉

takže budu držet palečky 😵

broucinekzka
13. feb 2013

@snezenka123 Moc, moc dekuji 🙂, dnesnim dnem to vypoustim z mozecku 🙂

snezenka123
13. feb 2013

@broucinekzka uvidíš, že to zabere, moc ti to přeju, pro mě to potom bylo o to větší překvápko, když už jsme to ani nečekala, že by to vyšlo, a mm to na mě poznal ještě dřív, než jsem si dělala test 😀 a myslím si, že to má svoje kouzlo, nechat to prostě být a pak jen tak zjistit, že ti třeba mešká ms a udělat ten test a mít tam ty dvě čárečky 😵
pamatuji si to jako dnes, jak jsem seděla na wc a držela ten poz.test a klepali semi ruce i nohy překvpením, srdce mi bušilo tak moc, že jsem měla pocit , že ho mám až v krku 🙂 NA TO NIKDY NEZAPOMENU 😵 😵 😵
a je to opravdu nádhera, než ted jak jsem dělala ještě pře ms testy, upínala se na duchy, vsugerovávala si příznaky a pak byla zklamaná 😔 😔 😔

tak držím palečky 😵

broucinekzka
13. feb 2013

@snezenka123 Moc dekuji, jsi moc hodna 🙂. Necham to proste bezet a uvidime 🙂

snezenka123
13. feb 2013

@broucinekzka držím palečky 😵 😵 😵

broucinekzka
13. feb 2013

@snezenka123 Dekujiii 🙂 🙂 🙂

eviku28
13. feb 2013

@broucinekzka je mi to lúto, ale verím, že s ato podarí, keď to najmenej budeš očakávať. Držím teda moc palce a pak daj vedieť ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre