Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucianellamartin
17. feb 2013

@luciana789 ahoj ja som ju mala dostať dnes a stále nič a ja ked to dostanem tak to je hned od prvého dňa...Uvidím čo bude do rána ale silno verím, že nepríde a maličké sa zabýva 🙂 akurát teraz som mala ten hnedý výtok a inak nič čo sa mi pri mrche nestáva 🙂 ale držkám aj tebe palce aby to dopadlo najlepšie ako si praješ 🙂

luciana789
17. feb 2013

@lucianellamartin ďakujem, aj tebe držím palce, no dúfam, že to nebude nič zlé ☹ nepozdáva sa mi to

lucianellamartin
17. feb 2013

@luciana789 ďakujem veľmi pekne 🙂 ale bolo mi povedané aj som to vyčítala, že ak to je slaboružové a hnedé tak je dobre tak silno verím, že to tak aj je 🙂

lucianellamartin
17. feb 2013

...to čakanie je nekonečné a nie a nie zaspať...je tu niekto na popísanie?či všetky spinkáte?

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin ahoj, hej cakanie je umorne... ja som sem len zabludila... ja riesim momentalne vysetrenia lebo sa nam nedari uz roka ...

darazv
17. feb 2013

@lucianellamartin ahoj držim palceky miminko sa ti prave uhniezduje 😉

lucianellamartin
17. feb 2013

@darazv len aby tomu tak bolo...vždy som mala menštruáciu hned prvý den a teraz od rána takto tak som bola s toho taká vyplašená, že čo a ako ale dúfam, že mrcha už nepríde a ja uvidím svoje vytúžené dve čiaročky 🙂 ďakujem 🙂

lucianellamartin
17. feb 2013

@martinkahc ved to, že keby sa to čakanie dá urýchliť...Držím ti palčeky najviac na svete aby sa ti to splnilo a vyšlo všetko tak ako si praješ 🙂

darazv
17. feb 2013

@lucianellamartin a tt si si robila?verím ze si tehulka 😉

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin ved toto ale to sa nikdy neda... :( a dakujem podobne... ja som v podstate este optimista len obcas mam chvilky ze by som preplakala cely den, ale potom ma to prejde a spomeniem si resp. poviem, ze su na tom ludia aj horsie 🙂

lucianellamartin
17. feb 2013

@darazv hej včera a bol negatívne dnes som si nerobila lebo som sa bala, že budem sklamaná ale chystám sa ho urobiť ráno a modlím sa aby tam boli dve čiaročky 🙂

lucianellamartin
17. feb 2013

@martinkahc Máš moj obdiv, že si vytrvalá a nepoddala si sa tomu a aj cez to všetko to berieš s tej lepšej stránky, to slabý ľudia nedokážu 🙂 si silná a o to viacej ti to prajem 🙂

darazv
17. feb 2013

@lucianellamartin tak testikovat sa má i tak obden a vela zien boli tehotne a test im ukazoval / aky mavas cyklus?merias si aj klasika ovulku ?

lucianellamartin
17. feb 2013

@darazv takže uvidime čo to zajtra povie snad to bude ako má byť 🙂 cyklus mávam 28 dní a 4.2 ked som mala plodné dni sme si to bez akýchkoľvek meraní ovulky a teploty s priatelom užili a veríme, že ke´d to bolo s tolkej lásky tak sa nám drobček uhniezdil...veríme veríme a silno 🙂

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin nie je co obdivovat, len mam vela negativneho okolo seba, co ma ako tak povzbudzuje... sice je to drsne, ze ved nemat dieta nie je koniec sveta, ale stale lepsie ako mat rakovinu, ci byt na voziku, takto mam aspon stale nadej, ze mat dieta este mozem ovplyvnit resp. docielit...

lucianellamartin
17. feb 2013

@martinkahc je to naozaj tak a máš uplnú pravdu....

darazv
17. feb 2013

@lucianellamartin tak tak moja reč 🙂 ja si nikdy nemeriam teplotu nikdy ani ovu test ja proste mam bolesti počas ovulky a hlen a šupky ideme na to .S priatelom som 7 rokov z toho 5 rokov sa nam nedarí a posledné dva roky sme prešli ivf dokopy 5 transferov a neuspešnych a teraz sa snazime doma bojujeme a verime ze raz sa dockame naseho miminka- plodu lasky 🙂

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin viem, ze si nedockava a v kutiku duse sa tesis, hlavne je vzdy mysliet pozityvne.. ak to zajtra / teraz nevide /comu neverim, lebo podla toho co mam nastudovane mas dost velke sance 🙂 a prajem ti to / netreba sa vzdavat a opustat, si zdrava a mas vela casu sa o to pokusat a hlavne si uzivat milovania s partnerom 🙂

darazv
17. feb 2013

@martinkahc to si napisala pekne ,my sme ženske a sme silne sme zdravé to je hlavné miminko bude len niekedy tá cesta je dlhsia ☹ ja mam niekedy stavy ze ked vidim reklamu kde je babo je mi do placu alebo ked vidim tehulky ☹

lucianellamartin
17. feb 2013

@martinkahc ďakujem naozaj veľmi ma podporujete a ja si to nesmierne vážim, konečne mi niekto povedal názor nato čo prežívam lebo nikto sa mi k tomu nevedel a možno nechcel vyjadriť a kedže plánujeme naše 1. miminko tak som na všetko zvedavá 🙂
@darazv veľmi aj tebe držím palčeky aby to bolo úspešné a aby aj vaša rozprávka mala šťastný koniec a miminko v náručí 🙂

martinkahc
17. feb 2013

@darazv Ved toto, sme zeny a musime byt silne nato sme boli predurcene 🙂 a ja mam teoriu, ze vsetko zle je na nieco dobre 🙂 a take pocity mavam aj ja, stale sa okolo mna rodi alebo gulatie ... jeden den je depka a dalsich sest radost z obycajnych veci 🙂

lucianellamartin
17. feb 2013

@martinkahc tým si asi prejdeme každá...najskôr depresie a hádžeme flinty do žita a ďalší deň ráno sme rozhodnuté bojovať nech to stojí čo to stojí 🙂 preto sme my ženy také silné 🙂

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin v pohode, ved aj na toto tu je to forum 🙂 mi sa tiez snazime o prve, len ako som pisala nedari sa, ale ved raz to pride... 🙂 mna tiez obcas nema kto podporit, prip. vypocut lebo v mojom okoli sa nikto taky nenachadza a preto nevedia cim si prechadzam, tak to dusim v sebe... tiez som sa uz velakrat tesila ze to vyslo a nic a nemam to komu povedat... resp. ani nechcem aby rodina a pod. neboli smutny, lebo to ma zabija este viacej...

martinkahc
17. feb 2013

@lucianellamartin 🙂 aspon ze tu sa mozeme povzbudzovat jedna druhu navzajom 🙂

darazv
17. feb 2013

HOLKY HLAVNE NETREBA NA TO MYSLIET A PRÍDE TO SAMO 😀 - to je veta ktorú ked pocujem tak ma ide porazit!!!!to sa lahko povie ...alebo ked mi kamoška napíše - ahoj Dadi čo mimi? uz by bolo načase nie?....tak vtedy ako keby do mna dyku bodali 😠

lucianellamartin
17. feb 2013

@darazv tak to ti verím je to naozaj nepríjemné a vtedy si všetko uvedomuješ...musiš jej odpovedať že čakáš na ňu aby si mala ským kočíkovať 🙂
@martinkahc vieš len ked som tu napisala príznaky aké mám tak každá urob si test a neviem čo a zivika, darazv a ty ste také zlaté a napisali ste mi k tomu aj niečo viac..ked na nete sledujem fora a tá napíše to tá tamto a tretia to spochybí tak soms toho mimo a preto si to moc cením 🙂

darazv
17. feb 2013

@martinkahc píšeš že sa snažite rok a ake vysetrenia mate za sebou?priatel bol na odber spermii?

martinkahc
17. feb 2013

@darazv poznam, poznam... a hlavne starka, ze uz by sme mohli je dat pravnuca a ze ved sme uz stari na to a pod. a mysliet nato musim stale... hlavne ked sa blizi mrcha... to si idem aj nechty ohryzat 🙂

martinkahc
17. feb 2013

@darazv snazime sa 2.5 roka... my uz sme skoncili v klinike asistovanej reprodukcie... ovu mam OK, clostylbegyt za sebou, hormonalny profil OK, spermiogram OK... teraz nasleduje priechodnost vajecnikov o cca 2 tyzdne.

darazv
17. feb 2013

@lucianellamartin tak ja som nazoru netestovat skor mam sama tu skusenost a zlu ☹ vela zien napise automaticky urob si test a viac nerieši aj ked žena sa chce s niekym o tom porozpravat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre