Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janka121988
4. júl 2014

Ano to sa pokusame. Uz nechcem byt zase sklamane... Vies nerozumiem cely cas hlavne tomu, ze tak velmi som mala rada kavu, no vobec mi nechuti a smrdi mi.

bedo3130
5. júl 2014

Dobry mozem byt tehotna ak mi testy neukazuju. Iba mamatest mi slabo ukazal aj ovulacny. Priznaky nemam na ms a ani na tehu. Len vela jem chodim na wc a mam nafuknute brucho. Zajtra mam dostat. Dakujem

bedo3130
5. júl 2014

@dada87 aj ja tak mam a vraj je to na kazdom teste aj ked nie sme tehotne. uz som z toho cvok. ovulacny mi ukazal pekne. ale ovulku som uz mala. neviem uz a priznaky nemam ani take a ani take

juja007
7. júl 2014

ahojte baby robila som si dnes test vysiel mi negativne po 9 dnoch od nehody ( nehoda sa stala 28 .6 cca o 4 hod. rano) uzila som aj escapelle od nehody do 13hod.myslite ze mi pomohla ? alebo este mam pockat par dni ? menstruaciu mam dostat 14.7 , zatial mam len taky priesvitny vytok nic viac .. ani som nemala ziadne krvacanie ..len ma dost boli v podbrusku a picha ma tam :(

marienka1703
7. júl 2014

@juja007 nehoda :D :D :D urcite ti tabletka zaucinkovala, a mrcha ti moze meskat, a aj tii rozhadzat cyklus ktory ti tato tabletka sposobí,,,,

juja007
7. júl 2014

@juja007 a este chcem podotknut ze hned po uziti escapelle mi bolo zle cely tyzden uz teraz je to trochu lepsie som si myslela ze dostanem aj infarkt lebo ma neskutocne bolelo srdce aj lava raku a ma bolelo aj v oblasti panvy( taky palivy pocit), bolesti v podbrusku ako keby mam mat kramy , a mala som len biely vytok v jeden den ...

juja007
7. júl 2014

@marienka1703 proste som dost zmatena , aj moja psychika po tej tabletka je uplne na dne .. nic ine nerobim len citam fora a niekde ze cez plodne dni nezabera :/ ale tak dnes som si robila s ranneho mocu tak dufam ze je to fajn 🙂

kiki68
7. júl 2014

pozor na vec,ta tabletka moze uplne rozhodit menzes,ako termin atd. Ale nemusi 100% zabrat, ale ked nezaberie nic sa babatku zase nestane,len nezaberie. Ja osobne by som robila paniku az po takych 20 dnoch,keby citim,ze veci su inak a kramy nikde. Potom ist ale na gyndu a dat si vziat krv na HCG, test je potvora, mne vysli II az v 6tt,takze tak. Ale to uz mi bolo jasne,ze nieco je inak.

juja007
7. júl 2014

baby teraz som si zas pozerala ten test a na lepsom svetle vidim take dve priesvitne ciarky hned vedla seba ako take kolajnice , teraz neviem ci to tam uz je na tom teste este predtym alebo to tak neukazuje dobre ze som v tom dnes je 9 den po a uzila som aj escapelle a stale ma boli na lavej strane :( poradte prosiiim

trgypadl
7. júl 2014

@juja007 hlavne sa nestresuj a pockaj do ocakavanej menzes,ak si ju uzila do 72 hod od nehody pravdepodobnost,ze nezaucinkovala je minimalna...ako pisu baby moze to rozhadzat cyklus a moze Ti menstruacia meskat

juja007
7. júl 2014

@trgypadl ved hej ale ma tam zaskocili take dve ciarky vedla seba .. ked som si to pozerala normalne tak len ta jedna tam je ale ked som si to pozerala teraz lepsie pod mensou lampou tak tam su dve hned vedla seba , len neviem ci je to ako obrys ze tam sa ma zobrazit aj ta druha ciarka alebo nie :/

trgypadl
7. júl 2014

Urobila si si test pocas dna,ci z prveho ranneho mocu?

juja007
7. júl 2014

@trgypadl ano dnes z ranneho

trgypadl
7. júl 2014

No takze ziadne stresy,este si pre pokooj v dusi urob toho 14 test.a je jasne,ze ked das test pod lampu tak tam budes vidiet dve kolajnicky.podla mojho nazoru tbl zabrala

juja007
7. júl 2014

@trgypadl myslis ? ako takto neni nic vidno ale ked sa lepsie pozriem ...a vies uz je tyzden co som uzila escapelle neskutocne mi bolo zle :( a teraz mam len bolesti na lavej strane , krize ma bolia ..a neviem ci to moze byt z tej tabletky ..

trgypadl
7. júl 2014

Ano myslim,ked na nieco uprene vlovek hladi tak sa mu moze zdat,ze to tam vidi.a jasne,ze Ti moze byt zle je to hormonalna pecka

juja007
7. júl 2014

@trgypadl no bodaj by si mala pravdu , lebo ani zohnut sa teraz takto na vecer neviem poriadne z tej lavej strany ... mozno ze mam aj zapal neviem vobec :(

trgypadl
7. júl 2014

No pozri ak mas pochybnosti treba ist ku gynekologovi,ak mas zapal treba to preliecit

juja007
7. júl 2014

@trgypadl no ved jasne

juja007
8. júl 2014

Baby vidíte tam nieco vrchný je včera 9 den po a ten spodny je dnes rano :/ .. zas tam mal len take kolajnicky

piacere
8. júl 2014

@juja007 😕 nevidím nič

juja007
8. júl 2014

@piacere a nevies nahodou ked sa mi tam spravili kolajnicky po niekolkych minutach ci som v tom , len to este neukazuje silnejsie :/

piacere
8. júl 2014

@juja007 no z tohto negatívu nevidno nič. Ak si 9dpo, tak to je ešte skoro. Ja som napr. pri prvom mala na 10dpo koľajnice jak hrom, ale pri druhom som mala až na 13dpo ducha, takže na 9dpo by bol biely ako sneh. Môže to byť hcg, ale nemusí. Ak je čiarka taká akokeby sivá, tak je to len presvitajúci kanálik tej druhej. Ak má ružový nádych, tak je to hcg 🙂 Testuj o dva dni, ráno. Ak nevydržíš, môžeš aj zajtra ráno, ale rovnakou značkou. Duch by mal byť aspoň o trošku viditeľnejší, ak je to tehu 🙂

juja007
8. júl 2014

@piacere nema ziadny ruzovy nadych uz teraz ked sa nato pozriem neni tam nic , ale vies ja som uzila escapelle tak som dost zmatena :/

monika2606
9. júl 2014

Pekny dnik prajem. Tento mesiac som vobec nezaregistrovala plodne dni, no aj tak mrcha meska a 2 testy pozitivne, co si o tom myslite? Neviem ci sa mam bat alebo tesit, k doktorke chcem ist az o tyzden. Citim sa dobre len v krizoch ma obcas slabo pobolieva, par dni som bola trocha nafuknuta ale uz nie. Dakujem

denisafono
9. júl 2014

@monika2606 ako neviem co ine na tutu otazocku odpovedat, 2testy pozitivne na 99% tehotenstvo. A bat sa?Preco? Treba sa tesit, stale mysliet pozitivne. Necitat negativne prispevky a vsetko bude ok. 😉

monika2606
9. júl 2014

@denisafono ahojky, dakujem dufam ze to tak naozaj bude. Necitam negativne veci, snazim sa, len ma napadlo ze ked som tie plodne dni nezaregistrovala,vzdy som vedela kedy ich mam, tak ci to nemoze znamenat aj nieco ine. Ale tak dufam, verim ze to dobre dopadne, este raz dakujem

zuzana256
12. júl 2014

ahojte zacnem takto:v juni som dostala mrzky ale bolo to slabe a kratke trvalo to len dva dni aj som bola na gynde lebo mi byvavalo zle ani som nevedela ci su to mrsky a nezaznacila som si to kedy zacali a kedy skoncili tak ani neviem kedy presne tento mesiac jul mam dostat a od vcera som dostala velmi velke bolesti dala som si tabletky paralen, ibalgin malokedy lebo ten mi moc nezabera zacalo mi tiect krv pichalo ma velmi pod bruchom aj mi bolo zle na zvracanie a to iste mam aj dnes druhy den bolesti silne ale krv uz netecie a nic uz nemam len mam bolesti mam obavi preco to mam take, mrzky mavam nepravidelne pomozte mi poradit co by to mohllo bit ak niektore ste sa stretli stakim to tiez dakujem moc.

zuzana256
12. júl 2014

ahojte ako rozoznam tehotenske priznaky od predmenstruacneho syndromu? su velmi podobne ale asi aj tak musia byt v niecom ine. asi tyzden pred MZ ma vzdy bolia prsia aj bradavky, podbrusko (nafuknuta som)mam rozne chute a byva mi zle, chodim casto na wc.
uvazovala som nad tym, ze asi ked budem tehotna rozdiel bude v tom, ze tehotenske priznaky pridu nie tyzden pred MZ ale tyzden dva po ocakavanej MZ. a ze mavaju tehulky aj kovovu chut v ustach.
ake mat skusenosti?
co vy na to? dakujem

lenttillka
12. júl 2014

Ahojte kocky, prosim pozrite si moj test. Som z toho uz zufala. Prva fotka je fotena po 3-4 minutach. Ta druha po cca 8 minutach. A tretia po 12 minutach. Robim si testy uz 4 dni a vsetky takto vychadzali ale az po limite sa ukazal naznak ciarky. Dnes prvy krat v limite. MS meska tak tyzden ale v case MS bolo slabe spinenie tak 2 dni. Priznaky ziadne iba ma dost bolia krize a ked vypijem pohar vody do 10 minut mi treba cikat. Zdaju sa mi tie ciarky slabe na to ze je to tyzden po termine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre