• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@lili225 ano to viem moze to sposobit aj cysta aj nador aj niektore hormonalne lieky z obsahom hcg....ale v tom prispevku som prave nemala pocit ze ide o nieco take...ak sa mylim tak sa hlboko ospravedlnujem :wink:
26. mar 2015 o 08:41  • Odpovedz
@lili225
@lavinis
@1234lubka inak, troska na odlahcenie od tej "rakoviny" :confounded: kazdy sem prispieva tehu testami, len ja nemam dve ciarky, tak si predstavte, ze dnes rano krajam paradajku a v nej zarodky novej rastliny. som nechapala ako je to mozne.. a v tom manzel "si tehotna, to je urcite znamenie" :grinning: takze aj ja sem po styroch rokoch pridavam svoje pozitivne "tehu testy"... snad ma nikto neukrizuje za humor :grinning:
26. mar 2015 o 08:42  • Odpovedz
@steinarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj...vies kolko paprik sme minuleho roku pojedli co vo vnutri boli male papricky???? :wink: :wink: :wink: aale drziim palcek :wink: :wink: :wink:
26. mar 2015 o 08:47  • Odpovedz
@1234lubka :grinning: jasneeee.. to je foor :grinning: ale nekric hop, aby sa ti nezratalo za vsetky papriky naraz :grinning: :grinning: :grinning:

ale take paradajky som teda este nevidela :astonished: bud sa zblaznila priroda, alebo uz sme v takom znicenom svete, ze aj paradajky musia blbnut :grinning:
26. mar 2015 o 08:53  • Odpovedz
tiez som papriky videla uz take, ale paradajku vidim prvy krat taku. :slight_smile:
ale tak, na MK som vlastne vselilenbarsco videla 1x.
26. mar 2015 o 08:56  • Odpovedz
@steinarka ved kamoska mi strasne praje dvojky :grinning: :grinning: :grinning: ona teraz bude rodit..no tak az takto niee :grinning: :grinning: ved jasne ze foooor :wink:
@ladyblcha to jenormalne lebo tie papriky a paradajky sa zbieraju skor a uskladnuju na dlhsiu dobu než je prirodzene..tak preto semienka zacinaju klicit :wink: :wink:
26. mar 2015 o 09:00  • Odpovedz
@ladyblcha :grinning: ano na modrom konovi sa clovek dozvie a vidi hocico :grinning: to je svata pravda
26. mar 2015 o 09:09  • Odpovedz
@steinarka ved toto ! presne tak som to aj myslela :grinning: :wink:
26. mar 2015 o 09:13  • Odpovedz
@steinarka ha ha super :grinning: :grinning: ...možno je to fakt náznak plodného obdobia :P
26. mar 2015 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225
@ladyblcha
@steinarka ved je jar..vcielky to robia...motyliky to robia...aj vtaciky to robia...chces to robit aj ty?? To nejdeee ludia predsa nelietaju :wink:
26. mar 2015 o 09:47  • Odpovedz
@lili225 ale hej, prišla :frowning2:
26. mar 2015 o 11:10  •  snaží sa  • Odpovedz
@janlucka ale nezúfaj...veď raz aj nepríde :wink:
26. mar 2015 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz
@zdencaaaa ale to nic...ja som kedysi fajcila jedna radost, robila v zasmradenom musicpube vkuse nocne...aj som toho popila..a vino to nebolo :wink: to v case otehotnenia, uhniezdenia..kedze test som robila az niekedy po 40dc..fajcit som prestala aj chlastat samozrejme :wink: chlapec zdravy ako repa...tu suseda nasa v kuse na balkone brusko cigaretka, kavicka...to je ale jej vec...druha znama si aj tvrde dopriala...no ale to je kazdej matjy vec...ty mozes byt v klude :wink:
26. mar 2015 o 16:25  • Odpovedz
@steinarka to je znakom že máš ovuláciu :wink:
26. mar 2015 o 20:21  • Odpovedz
@juditka_d uz som davno po nej, ako vtip ale ok :wink:
26. mar 2015 o 20:22  • Odpovedz
@steinarka jase ze vtip :D aj ked podaktoré tu na fóre by aj za týmto hladali tehotenstvo :wink: a duplom keby si našli vyrážky na bruchu :sunglasses:
26. mar 2015 o 20:29  • Odpovedz
@juditka_d :grinning: sto bodov.. toto ti vyslo
26. mar 2015 o 20:36  • Odpovedz
Ms prisla aspon si myslim ze to je ms a nie len spinenie. Lebo je to take hocijake. Bazalna teplota klesla z 36.8 na 36.5 a v teb den mi prisla ms. Test som si robila den po tom ako som dostala ms a neg. Este si spravim jeden na konci mesiaca.myslite ze tam je este nejaka sanca?
26. mar 2015 o 21:14  • Odpovedz
@jamimaja no....zrejme až ďalší cyklus, držím palce
26. mar 2015 o 21:18  • Odpovedz
@juditka_d veď tu je aj taká téma, či je vyrážka znakom tehotenstva :grinning: a @steinarka si raz robila srandu, že aj za hnačkou to budú hľadať a veru aj také som našla :grinning:
26. mar 2015 o 21:19  • Odpovedz
26. mar 2015 o 21:52  • Odpovedz
@lavinis ved tu temu s vyrazkami zalozila @jamimaja :grinning: tusim
26. mar 2015 o 21:54  • Odpovedz
@steinarka s mojou pleťou by som bola tehotná stále :sunglasses:
26. mar 2015 o 21:55  • Odpovedz
@lavinis ale ona tusim mala vyrazky v dekolte.. ale mozno sa mylim :slight_smile: tam je pridana aj foto
26. mar 2015 o 21:59  • Odpovedz
@steinarka tak to už ano...v dekolte, to už je iná pesnička
26. mar 2015 o 22:03  • Odpovedz
@lavinis ale dostala ms, ako tu dnes uz pisala :slight_smile:
26. mar 2015 o 22:05  • Odpovedz
@jamimaja nie není tam absolútne žiadna šanca ze si tehotná. A všetky príznaky co si mala si si asi len namyslala keďže MS ti normálne prišla.
27. mar 2015 o 00:01  • Odpovedz
@zdencaaaa :grinning: a vraj ja som ako britva.. aha na @sibalka21 :grinning: ma tomfla.. a dala to na 100% bez servitky.. ale co, aspon tu mame temu o vyrazkach ako tehu priznaku.. som sa zas nieco nove naucila :astonished: :grinning:
27. mar 2015 o 05:01  • Odpovedz
@steinarka vyrazky such Tehu priznak? Tak Potom nemozem byt Tehotna
27. mar 2015 o 09:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.