• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@zdencaaaa :grinning: :grinning: :grinning: tak asi nie si.. to sa musis opytat kompetentnej osoby, ktora si to takto spojila :grinning:
27. mar 2015 o 09:56  • Odpovedz
@steinarka tak potom moje nevolnosti , migreny a pozitivne testy budu mat iny dovod
:wink:
27. mar 2015 o 10:08  • Odpovedz
@lili225 ahoj ja bojujem teraz s niecim podobnym testy pozitivne kazdy jeden ale nesilneju. Tak tiez stresujem cito je nieco zle alebo mimomaternicove. Nechcem stresovat ale nedari sa.
27. mar 2015 o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
@kmirkak ahoj...a koľký deň ti meškajú?
27. mar 2015 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 kedze mam 14 dnovu luteal. Fazu tak terz mi meska 2 dni ale pozitivne testy mam uz 10 dni od 7 dpo.
27. mar 2015 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz
@kmirkak aha...a vôbec tá čiarka ani trošička nesilnie?
27. mar 2015 o 17:10  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 praveze nie robila som test v stredu rano a ten z dnesneho rana je taky isty. Som z toho na nervy.
27. mar 2015 o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz
@kmirkak keby si videla moje testy...všetky ich mám odložené...testovala som jak posadnutá a stále som mala pocit, že to nesilnie...skús o dva dni a ráno...aj keď mne sa stávalo, že napríklad na obed som mala silnejšiu čiarku ako ráno :unamused:...to ma ešte viacej miatlo
27. mar 2015 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 dakujem za povzbudenie musim to nejako vydrzat. Vsetko je teraz v bozich rukach.
27. mar 2015 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
@kmirkak neboj, mysli pozitívne, aj keď viem, že to je veľmi ťažké, takže ťa viem pochopiť...aj sa chystáš k lekárovi?
27. mar 2015 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 mam ist v stredu na odber. Uz som na jeden bola minulu stredu a vysledok bol pozitivny ze vraj tam hcg zvysene je - bud zacinajuce tehotenstvo alebo zostatkove hcg zo spontanne potratu. Ale druhu moznost som uz vylucila lebo test nezoslabol.
27. mar 2015 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dobrý večer dievčatá. Chcela by som sa vás len opýtať, či sú to podľa vás normálne príznaky tehotenstva čo práve prežívam ja, keďže sa už cca 4 mesiaace pokúšame o miminko. 1.marca som mala poslednú mrchu a trvala cca do 6.marca a v ten deň sme mali aj pohlavný styk. O také cca 3 dni som začala špiniť tak podobne akurát slabšie ako pri PMS a pociťovala som aj jemné pichanie v brušku. Po skončení špinenia prestalo aj pichanie v bruchu. Tento týždeň som to mala dostať a tak ako každý mesiac pred mrchou mávam týždeň bolesti pŕs a špinenie a teraz nič. Včera som si robila tehotenský test a vyšiel negatívne akurát že po minúte sa mi tam zjavila slabulinká druhá čiarka tzv. duch a v bruchu mám bolesti ako keby som mala mrchu V pondelok idem k doktorovi a chcela by somsa opýtať či keď som tehotná tak mi to zistí v ten deň alebo musím čakať keďže som nedočkavá. Ďakujem vám pekne a prajem príjemný večer Anička :slight_smile:
28. mar 2015 o 22:05  • Odpovedz
@perky1991 skus o 2 dni vyzera to ze asi sa zadarilo.... :slight_smile:
28. mar 2015 o 22:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (21. tt)  • Odpovedz
Ahojte žienky. Chcela by som sa opýtať na váš názor alebo skúsenosti. Mala niektorá z vás hned zo začiatku tehotenstva pocit že je v tom ? Aj ked ešte bolo na test skoro? Ja neviem čo si mám myslieť. MS mám dostať až 07.04.2015 ale už včera ma pichalo v podbrušku a sem tam v boku. Dnes som si všimla že mám na nohavičkách hustý žlto biely výtok ( bez zápachu, nesvrbí ). Večer mi aj bolo ne vracanie pred spaním. Dnes som si o 20 musela upiecť koláč lebo som mala strašnú chuť na sladké a hned potom som si urobila špagety so sýrokrémom a kečupom ( ja špagety nemusím vôbec a už duplom nie s takouto kombináciou ) :grinning:
29. mar 2015 o 22:20  • Odpovedz
@lexale23 ahoj :slight_smile: tak ja mám ms dostat vo stvrtok, v utorok som mala krvacanie a spinenie, čo ešte nikdy... Aj pichanie v podbrusku a dnes straaasny hlad, 5krát som jedla guláš a o kolacoch ani nehovorim. O 3tej ráno som zjedla celý balik chrumiek aj sladke :D 2dní som bola strašne unavena, kde son sadla tam som driemala...stale som nafuknuta nejaka a dnes sa mi objavili modré žilky na prsiach... Mám 4dní do ms a zajtra skúsim testik
29. mar 2015 o 22:48  • Odpovedz
@bombulka666 Mne ked skoncila ovulka .. Tak som bola neskutocne unavena normalne som spala aj poobede ...... Uz mi topreslo
29. mar 2015 o 22:58  • Odpovedz
@bombulka666 Ja zvyknem takto vyjedať tak deň dva pred MS :grinning: a teraz mám ešte niečo vyše týždňa. Ja to vidím tak že si budem musieť počkať kým mi príde MS resp. kým mi nebude maškať :unamused: ale som nedočkavá velmi. Ale aby ma chuť na sladké donútila piecť fúúha. A prsia ma tiež bolia ale iba na bokoch z vonkajšej strany.
29. mar 2015 o 23:01  • Odpovedz
@perky1991 aj mne sa zda ze sa zadarilo :wink: podla mna je k doktorovi skoro. Skus pockat a urobit zajtra pripadne v utorok, ak bude silniet tak odbery zvykne dr robit az po 2-3 tt od dna ked si mala dostat ms. Aj uzv ti urobi az v takom 9 tt. Drz sa a daj vediet. :wink:
29. mar 2015 o 23:14  • Odpovedz
@kmirkak no tak vidíš...daj potom vedieť ako si dopadla
30. mar 2015 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz
Ešte chcem pridať k môjmu komentáru to že dnes o 1 ráno a aj teraz ráno som mala výtok/ špinenie - nebol červený ale taký bielo-červený. Ako vyzerá špinenie počas uhniezdovania ? :confused:
30. mar 2015 o 08:45  • Odpovedz
Baby mám tekéto špinenie. MS mám dostať až za 7 dní. Mala ste niektorá takéto špinenie ako príznak tehotenstva ?
30. mar 2015 o 14:20  • Odpovedz
Ja osobnw uolne hnede nikdy nie ruzove alebo krvave no mozno je to individualne u kazdej zeny ine :slight_smile:
30. mar 2015 o 14:23  • Odpovedz
@lexale23 nechceš ísť k lekárovi?
30. mar 2015 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz
@lili225 Dnes som bola u gynekologičky a ta mi povedala že mám počkať kým mi bude meškať MS a k tomu že mám výtok sa vôbec nevyjadrila. :rolling_eyes:
30. mar 2015 o 15:26  • Odpovedz
@lexale23 no to je zvláštne...v poslednom čase ma naši gynekologovia riadne prekvapujú...žiadne takéto špinenie nie je normálne, teda okrem ovulácie, niektoré ženy pri nej špinia..
30. mar 2015 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz
@lexale23 ano moze pocas uhneznenie vajcka ....... To bude asi to:slight_smile:
30. mar 2015 o 15:58  • Odpovedz
Babulky :slight_smile: aj ja mám otázočku. Pohl. styk tesne po ovulke . Krámy meškajú, test negatívny .. bruško bolí ako pred MS .. dnes take mierne točenie hlavy citila som taky nizky tlak.. trošku pocit na odpadnutie. može to byť tehu ? a ako ma vyzerať krčok na začiatku tehu, neviete ?
30. mar 2015 o 20:20  • Odpovedz
@zuzulik75 moze to byt hocico.. ak ti ms meska, test by bol uz viac-menej aspon s "duchom".. a mohla sa ti len posunut ovulka a ms dojde onedlho
30. mar 2015 o 20:21  • Odpovedz
Caute baby dnes 25dc myslim ze ovulku sme vystihli.prsia mam naliate uz par dni bolet nebolia az tak ako zvycajne pred ms. Teraz mam taky ciro-biely vytok.co to moze byt?dnes ma pichalo aj v podbrusku
30. mar 2015 o 20:40  • Odpovedz
@lucinka3289 po ovulke je to normalny vytok..
30. mar 2015 o 20:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.