Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nera123
18. jún 2011

tak spravila som tretí ten tyčinkový a slabučká druhá tam je..veľmi slabučká...som 28 DC a väčšinou mávam tak 31, tak uvidím...ešte mi tam ostal jeden testík a ten spravím zajtra ráno...trošku som z toho zmätená..teda..bola by som najšťastnejšia, ale neviem, či mám tým testom veriť...

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik1983
18. jún 2011

@katkarv tak skusim,ked mrcha skonci a uvidime 😉

zuzik1983
19. jún 2011

nikto nema podobnu skusenost? 😕 🙂

piacere
19. jún 2011

@zuzik1983 buď si tehotná s menzesom alebo si mala biochemické tehotenstvo...

kristinka86
19. jún 2011

@nera123 Ja to vidim tak, ze budes tehu.. 🙂 Ved na prvom slaba a na druhom dokonca silna druha ciarka.. Aj ked nejak neskoro sa to zjavilo.. Ja som mala RapiClear testik a ten ukazal vmomente krasne 2 ciarky. Ale je pravda, ze my sme testik robili neskoro po vymeskani M.. 😅

zuzik1983
19. jún 2011

@piacere a ake je to biochemicke tehotenstvo?

nera123
19. jún 2011

@kristinka86 no ja som si ešte dnes ráno robila ten jeden tyčinkový a bola 2. čiarka silnejšia..pekná zreteľná 🙂 ale bojím sa o tom ešte hovoriť, aby mi podľa cyklu neprišla mrcha v utorok...už sa začínam tešiť, ale stále je tu ten strach a obavy..mám také sem tam aj kŕče a pobolievanie, keď sa chcem vystrieť ☹ ..neviem či mám ísť dokimu zajtra už alebo počkať či tá mrcha príde či nie v utorok...čo myslíš?...teba tiež občas pobolievalo podbruško?

kristinka86
19. jún 2011

@nera123 Tak to je super, ked uz je ta ciarka silnejsia.. 😉 Ja som sla k lekarke prvykrat v 8.tyzdni.. 😅 A to uz bolo vsetko jasneeee - aj srdiecko nam uz bilo.. 🙂
Pobolievanie je uplne normalne. Prave prvy mesiac - telo si zvyka na babatko a pripravuje mu podmienky na uchytenie (zahniezdenie) a rast.. 😉 Zvacsuje sa maternica, svalstvo sa prisposobuje, takze preto tie bolesti. Nenamahaj sa hlavne, oddychuj, aby to nebolo prerusenie tehotenstva skor, ako sa babo uplne uchyti.. Drzim palceky, aby mrcha neprisla a bolo to kraasne, zdraveeee baaaabo.. 😵

nera123
19. jún 2011

@kristinka86 ďakujem ti krásne 🙂..a aj tebe všetko dobré..a ty si ešte tehulka či už máš drobca väčšieho? počkám do utorku a nechám to na matku prírodu...veď ona najlepšie vie, čo robí 🙂 a keby neprišla, pôjdem dokimu 🙂

kristinka86
19. jún 2011

@nera123 My sme testik riesili fakt neskoro, lebo sme si mysleli s manzelom, ze mi mrcha len meska zo stresu.. A nakoniec to bude chlapcek.. 😉 Este nemam drobca, na konci septembra priiiiide.. 🙂 Priroda to aj u nas zariadila. K lekarovi som sa velmi neponahlala - nemala som problemy, takze som si vyckala, tak som spravila ten test a ked bol pozitivny, tak sme sli hned den po tom..

nera123
19. jún 2011

@kristinka86 no tak to ti držím palce, aby si ešte šťastlivo dotehulkovala, mala ľahký pôrod a všetko dobre dopadlo a babatko bolo zdravé ako buk 🙂...hej teraz budem len pekne oddychovať a počkám si... 🙂 a čo to bude? chlapček či dievčatko?

nera123
19. jún 2011

@nera123 juj...promiň...akurát pozerám, že si písala, že chlapček... 🙂

kristinka86
19. jún 2011

@nera123 Ano, bude to chlapcek a zatial je vsetko OK. 😉 Potom daj vediet, ako si dopadla - dufam, ze len potvrdis, ze budes mat baaabo.. 🙂 Dakujem pekne a drz sa!

piacere
20. jún 2011

@zuzik1983 dôjde síce k oplodneniu, ale oplodnené vajíčko sa vyplaví s oneskoreným menzesom... testy sú slabo pozitívne, v krvi nízke hcg, na ultrazvuku nevidno tehotenstvo, menzes mešká, napokon príde... veľa žien ani nevie, že boli takto tehotné.... falošne pozitívne testy naozaj neexistujú... ak je test slabo pozitívny, s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k oplodneniu, ale tehotenstvo príroda ukončila....

Na tvojom mieste by som si zašla na gyndu, nech ťa skontroluje... mne po prvom biochem. tehu kontrolovali každé dva dni hcg (trošku mi to skákalo, ale napokon sa umúdrilo), obišla som sa bez čistenia, maternica to zvládla sama.... druhé biochem. som už neriešila, meškal menzes, potom bol silný... takže opäť sa maternica popasovala sama...

Ale môžeš byť aj tehotná, len máš menzes... zájdi na gyndu... test ti už nič nenapovie, ja som ešte aj po menzese mala pozitívny test a hcg v krvi... klesalo mi veľmi pomaly, aj keď bolo len "22"...

zuzik1983
20. jún 2011

@piacere pockam,nech mi skonci mrcha,urobim druhy test a podla toho uvidim,ci pojdem k dr 😉

zuzik1983
20. jún 2011

@piacere inak aj moja mama mala menzes,ked bola so mnou tehotna

piacere
20. jún 2011

@zuzik1983 veď urob test, ak zosilnel hcg stúpa a môže ísť naozaj o normálne tehotenstvo. Mne pri biochem. testy nesilneli... lebo hcg nestúpalo... A navyše ak je menzes iný ako normálne... (slabý, krátko....) tak je šanca, že patríš k ženám, ktoré v prvých mesiacoch v čase mrchy slabo krvácajú... 🙂

zuzik1983
20. jún 2011

@piacere normalne som strasne nedockava,moze sa test robit aj pocas krvacania?asi nie,ze? 😕

denda29
20. jún 2011

@zuzik1983 ja si myslim ze mozes aj pocas krvacania. ak si tehu tak ti to ukaze aj tak. Ja som pri mojej malej dostala mrcha prva dva mesiace. Dufat treba stale aj ked pri krvacani islo skôr o bio tehu ak nejake bolo. No u niekoho nie ja som zivím prikladom. Tak drzim palce. 😉

zuzik1983
20. jún 2011

@denda29 ked ja neviem... 🙂 ja radsej pockam do piatku,ale dovtedy ma asi porazi 😝

denda29
20. jún 2011

@zuzik1983 a mas silnu mrchu alebo iba tak ?????????

zuzik1983
20. jún 2011

@denda29 no druhy den mrchy bol taky silnejsi,ale zvysok uple slabu

denda29
20. jún 2011

@zuzik1983 no tak uvidis ale drzim palce.

lucinka1104
20. jún 2011

@nera123 stačí aj o týžden aby ťa zbytočne nestresoval že tam nič nevidí

nera123
20. jún 2011

baby včera som mala test, ktorý som si robila skoro ráno silnejší o trošku ako keď som si robila dnes okolo 17.00..myslíte, že je to tiež biochem.tehu?..už som z toho na nervy, zajtra idem na gyndu, nech mi aspoň z krvi niečo vyzistia, lebo sa stresujem z toho..

lucinka1104
21. jún 2011

@nera123 hcg stupa každý druhý den skus rano

akvelka
21. jún 2011

Ahojte. Odporučili ma na túto tému....už je to 41.deň cyklu a menzes nikde, ibaže ani TT neukazuje ani len náznak 2. čiaročky.... kedy je vhodné navštíviť gynekológa, aby mi s určitosťou povedal či ide alebo nejde o tehotenstvo?

kukucka26
21. jún 2011

neide o tehu jednoducho ti meska ☹

nera123
21. jún 2011

@lucinka1104 ďakujem za odpoveď..zajtra ráno testnem a budem múdrejšia..dnes som bola u lekára a videl tam taký fľak bledší, že to je prekrvená sliznica a môže ísť o tehotenstvo, ale ešte nič nevidno...čo som aj čakala a mám prísť o dva týždne..stále chodím na wc a mám pocit, že každú chvíľu dostanem, ale nič...keby to tak vydržalo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre