• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
je to zrely pripad k psychologovi!!! fakt by ho mala navstivit. alebo NESEXOVAT a je po probleme!!!!

@sandralu si ta LULUCINKA alebo nie??? prosim odpoved, v skratke ANO alebo NIE...
15. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz
@sandralu Keď si chceš byť istá do 12. týždňa, sprav si test dnes. Ale to ti asi nezapadá do tvojho testovacieho kalendára.
15. feb 2012 o 14:53  • Odpovedz
@gepe nektritizujeme.. ale ona to nema v hlave v poriadku!!! precitaj si prosim par stran dozadu, otvor a precitaj si linky ktore som pridala... mozno to pochopis kde je pes zakopany...
15. feb 2012 o 14:54  • Odpovedz
@sandralu halooooooooooooooooooooooooooooo, si ta lulucinka alebo nie?? preco sa vyhybas mojej odpovedi???
15. feb 2012 o 14:55  • Odpovedz
@sandralu jak Ti psala @koniarova a i ja, udelej si ten test dnes! kde jsi prisla na ten svuj testovaci kalendar? :fearful: :rolling_eyes:
@bambi2 jj i tak jsem v klidu :slight_smile:
15. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz
@sandralu keby som mala viac casu tak ti skopirujem vsetky prispevky lulucinky, su presne take iste ako tvoje!!!! dievca zajdi si k psychologovi!!!!!
15. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz
@koniarova : lenže ja sa bojím toho že to je málo dní na to aby mi to test s 1000% istotou ukázal.Mám ešte 4 testy a chcem všetko použiť.No čo ak 56dní je málo na validné potvrdenie?
15. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz
baby, čím viac budete naňu reagovať, tým dlhšie sa bude na vás zabávať a robiť testy aj do Vianoc... sa divím, že vás to ešte baví reagovať :sweat_smile:
15. feb 2012 o 14:58  • Odpovedz
@sandralu Preboha, no tak to skús. A ak budeš mať pochybnosti, kúp si ďalšie testy. Veľmi, veľmi ťa prosím, utekaj si ho spraviť.
@gepe : na testovací kalendár?Čím viac dní od styku tým väčšia istota,že výsledok testu je pravdivý.HCG sa zvyšuje podľa počtu dní,tým pádom,čím viac dní od styku žena testuje tým lepšie.
@sandralu zajdi si na krv k doktorovi, ten ti urobi aj sono a bude videt na vlastne oci ze ziadny zltkovy vak a ziadne embryo sa v maternici nenachadza!!!!! sedis si na kably??? zajdi si k dr. namesto sedenia za pc...
15. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz
@maria30 Do Vianoc nestihne, má len 4 ks. :wink:
15. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz
@koniarova : co to zmeni na tom ci si test urobim dnes alebo zajtra?Ved to je jeden den a chcem testovat z ranneho mocu.
15. feb 2012 o 15:00  • Odpovedz
ona je fakt psycho... je mi jej luto... fakt :frowning2: :frowning2: :frowning2: ved ona nevie ani co robi chuda... nie este co ma robit... :frowning2:
15. feb 2012 o 15:00  • Odpovedz
@sandralu Ale je to myslené týždeň, max. dva po styku. Nie preboha 56 dní. Fakt ti dobre radím, urob ho teraz.
15. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz
@koniarova : neboj sa ja si ich nakupim,mozem testovat aj do Vianoc,ked si uz zo mna robis evidentne riadnu srandu.
15. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz
@sandralu Nezmení to nič, všetky 4 budú negatívne. 56 dní po styku je laufr jedno, či je moč ranný.
15. feb 2012 o 15:02  • Odpovedz
@koniarova : a co ked si ho urobim teraz?Akoze preco si ho mam urobit teraz?
15. feb 2012 o 15:02  • Odpovedz
@sandralu a @lulucinka zelam ti bezproblemove a pekne tehotenstvo... pekny zvysok dna prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2012 o 15:03  • Odpovedz
@sandralu Aby si sa konečne ukludnila. Bude negatívny a ti si začni pripúšťať možnosť, že tehotná nie si.
@sandralu pokud by jsi byla tehotna, tak bys nedostala prvni menstruaci po danem styku. Menzes jsi dostala, test sis udelala = byl negativni. Ano testovaci kalendar - Tvuj plan rozpeti dnu kdy si chces testovat, zda-li nejsi tehotna. Rozhodne 52 dni na pozitivni test je az velmi dostacujici! Takze si koukej udelat dnes ten test a pridavam se k @koniarova. Pokud mas strach, ze nestihnes obdobi na pripadny umely potrat, rozhodne necekej na 65ty den od toho styku! Udelej si jeste dnes dalsi test i ted, testy uz nejsou delany nejen na ranni moc a s ohledem na tech vice dni od mozneho poceti, by se Ti prokazal pozitivni test 100% kdykoliv behem dne, pokud by jsi byla tehotna.
@gepe ak mas na to nervy odpovedaj jej. mne uz nervy praskli a asi by som buchla a povedala nieco skarede. takze dozdivenia priatelia.
@sandralu chod k doktorovi prosím Ťa daj si zobrať krv ale PROSÍM ŤA oklam ho, že si nemala odvtedy menzes:D
ked bude HCQ 0, čo na 99,9999% bude tak už iný jasnejší dôkaz netehotenstva nie je...ešte jedine nenarodenie dieťaťa po 9 mes.
15. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz
Pokud bys byla těhotná a zároveň nemohla do začátku března k doktorovi, dostaneš se tam až nějak právě kolem toho dvanáctého týdne(vzhledem k tomu, že se těhotenství nepočítá od početí, ale od poslední MS před tím... tak nevím, no.
15. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz
aj ja idem konecne... hadam jej to trkne v tej debni konecne... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz
@katy1979 v pohode, chapu :wink: :sweat_smile:
@katy1979 Nápodobne, aj ja končím.
takze pekne tehulkovnie prajeme... :slight_smile:
15. feb 2012 o 15:06  • Odpovedz
@sandralu jestli tě bolí vaječníku, může to být cysta. A pokud jsi krvácela normálně, tak je malá šance , spíš skoro nulová, že jsi těhotná :wink: pokud by byla krev hnědá, nebo světleší , tak je tu možnost, že jsi těhotná. Nejlepší je udělat si test a pak k mudrovi, i cysty občas uvolňují HCG hormon, který ti ukáže pozitivní test. Nejlepší a jejjistější je zajít si k mudrovi, :wink:
15. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz
Posledná otázka.Stačia 2 negatívne testy na potvrdenie,že žena nie je tehotná viac ako 8 týždňov po styku?Zajtra ráno si urobím druhý test.Ak bude negatívny,aj tak mám ísť podľa Vás na UZV ku gynekológovi?
15. feb 2012 o 15:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.