Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucianellamartin
18. feb 2013

@janedoe ďakujem aj ja ti prajem pozitívny výsledok a a ké si mala príznaky? mala si aj špinenie či len nedošla ms?

janedoe
18. feb 2013

@lucianellamartin mna takmer vzdy okolo ovulacie boli podbrusko a prsia, tak to bolo aj teraz, ale bolelo ma to az do MS, ked mala dojst, tak som mala cca 2-3 dnove spinenie, takzko povedat ako dlho to trvalo, lebo som nepotrebovala ani tampon, ani vlozku.... urobila som si test ale vysiel negativny, tak som to uz dalej neriesila... ale prsia a podbrusko ma boli dalej

lucianellamartin
18. feb 2013

@janedoe ja som to mala dostať včera a to mávam na chlp presné a nič len to špinenie ale ani by som vložku nepotrebovala ale istota je gulomet. Teraz ráno zase ako včera tak ak bude meškať ešte pár dni mrcha urobím ďalší test a verím že budu dve // 🙂

katkaseb
18. feb 2013

Ahojte babenky.Tak my s muzom sme sa snazili o druhe babo 4 mesiace a dnes rano // aj ked druha je slabsia, ale je tam.Ked som si ho robila vedela som, ze som tehotna, lebo posledne dni co sa so mnou dialo bolo neskutocne, bolesti prsnikov, pocit na zvracanie a ked som vypila kavu tak ta chut v ustach hrozna a stale sa mi grga. Vsetkym prajem nech sa im zadari babenko

lucianellamartin
18. feb 2013

@katkaseb potichučku veľmi gratuluuuuujem 🙂 nech sa drobčekovi čo najlepšie darííí 🙂

lucianellamartin
18. feb 2013

@zivika tak moja nič vyzerá to, že dnes ráno už naozaj prišla je to silnejšie a hnedočervené ale na teste sa mi zdá, že vidím slabulililinkú čiaročku....teraz mám úplný zmätok v hlave. Neviem čo si mám myslieť asi budem musieť počkať ako sa to počas dňa vyvinie a nasledne test po dvoch dňoch zopakovať 🙂

zivika
18. feb 2013

@lucianellamartin nebud zmatena 🙂 pokila sa ti nepusti klasicka mrcha, stale je sanca 😉 mozno je to len uhniezdovanie, mozno slaba mrcha, ktora sa moze vyskytnut aj v tehu...hlavne sa daj do kludu, skus na to nemysliet a nechodit furt na wcko 🙂 testik urob az ked dospinis, skor asi netreba...

martinkahc
18. feb 2013

@lucianellamartin súper. Držím palce 🙂

lucianellamartin
18. feb 2013

@zivika uvidim ako to bude pokračovať a koľko to bude trvať... len študujem na nete čo to može byť aká je šanca a podobne ale máš pravdu budem v kľude a posnažím sa nato nemyslieť. 🙂

zivika
18. feb 2013

@lucianellamartin ak ti mozem poradit, nic uz na nete nestuduj, aj tak tym nic neovplyvnis, akurat budes viac zmatena, lebo kazda sme ina u kazdej to prebieha trosku inaksie a nikde nedajdes odpoved, ktora bude 100%, lebo internet nie je doktor, ktory ta vysetri a povie ti s istotou, ako to u teba je 😉 takze sup sup, ku nejakej inej cinnosti 😉

lucianellamartin
18. feb 2013

@zivika už som si našla píšem diplomovku a snažím sa sústrediť len a len na ňu 🙂

lucianellamartin
18. feb 2013

@martinkahc len dúfam, že tam naozaj je a bude tam aj o niekoľko dní a naozaj som si ju len nenahovorila ale keď ja ju tam vidíííím 🙂 len toto moje špinenie hnedočervené je silnejšie ako včera no každopádne budem musieť počkať...achjaaaj to čakanie 🙂

19mirka24
18. feb 2013

@eviku28 nie nerobila .... keby nahodou mrcha meskala az potom spravim

eviku28
18. feb 2013

@19mirka24 tak Ti drzim palce.

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin ahojky nebojkaj budu tam // 😉 len sa raduj ze si tehulka a basta 🙂

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv zlatík snažím sa len ten výtok hnedočervenej farby je silnejší a to ma znepokojuje...len ked ja na tom testíku z rána tu druhu čiaročku vidim aj ked je slabulililinká 🙂

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin hlavne klud a ver tomu 😉 vidis duch je naznak tehu pekne odpocivaj zbytocne sa neznepokojuj a hlavne nič tažké nedvíhaj 😉 uvidis ze o dva dni bude ciarka silnejsia 😉

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv verím v to a silno a chcem tomu veriť...snažím sa myslieť pozitívne a brať to tak ako to ide 🙂

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin šikulka 😉

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv tak a teraz potrebujem radu ako inokedy nedalo mi a presviedčala som sa či tam tu čiaročku je vidno a je tam ju vidno aj ked stále tak slabulililinko...práve som bola na wc a išli zo mňa aj ako keby také hrudky...nechcem to zakríknuť :(

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin tie hrutky boli ako napriklad kus pečienky ?

misicka09
18. feb 2013

Chtela sem se vás zeptat jestli je mozne abych byla tehotná..mávam nepravidelné cykly..muj lekar je ze mne zoufalý brala sem duphaston na upravení,kdyz sem ho brala bylo všechno ok...když jsem prestala tak opat zase problém....antikoncepci nechci....už mi meškala mrcha ale dost dlouho tak jsem si udela tt asi 4 ,z toho 2 vyšli poz.,2 neg....tetsy jsem po nejakej dobe opakovala....uz byli jenom neg. alebo tam byl jen duch...lekar mi rekl ze priste ho mam radsi pozvat na pivo nez si delat tt...delal mi utz ale jeste nic nevidel...s pritelem sem mnela nechránený pohlavní styk...naposledy včera.ms stále nikde....už je to 45dc.mám porad čekat a delat pak dalši tt?je možné že bych tak snadno otehotnela když mávam tak nepravidelné dlouhe cykly?

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv presne také :(

19mirka24
18. feb 2013

@eviku28 dakujem .... ale este som aj chripku lapila ... dnes som oducila v skole jednu hodinu .... a uz lezim v posteli a este do toho ak pride mrcha ... ani si to nechcem predstavit ☹ bude na porazenie

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin no ja ta nechcem strašit ale je tu moznost ze to miminko vzdalo ☹ pretože ja som to mala ...

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv ja som si to aj myslela ☹ bolí to ale musím veriť, že další krát sa to podarí a všetko bude tak ako by sme chceli...Ďakujem

darazv
18. feb 2013

@misicka09 ahojky nieje doležite ake mavas cykly ale ci prebieha ovulacia 😉 ake testiky si si robkala?odporucam len MAMATEST 10 ten je podla mna najspolahlivejsi!!!

darazv
18. feb 2013

@darazv je to takzane biochemicka gravidita a je to len dobré znamenie ze tvoje telo dokaže prijat embryjko a to že to vzdal je pricina napriklad ze to embryjko bolo nie moc bojovné 😉 ale aspon vies ze nemas problem otehotnet a na druhy pokus to bude raz dva 😉 menzes by sa ti mal spustit max do dvoch dní teda aspon u mna to tak bolo...

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin blbka som to poslala sebe 😀

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv dufam, že na ďalší krát to ten malý bojovník nevzdá a vybojuje si svoje miestečko a zabýva sa 😉 uvidím či sa teda spustí alebo nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre