Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jollinka22
19. jan 2016

@slnieckomyska jej ďakujem si zlata 😊 Možno tam je niečo slabulinké ale neprepisujem to tehotenstvu ale podla mna som mala ten spontánny potrat alebo ako sa to vola inak si neviem vysvetlit tie príznaky a tu mrchu....
Ja mam MS 7 dni z toho 2-3 je silná ...

chmurkaxy
19. jan 2016

@dejna31333 to je z.digitalu,však? Lebo ja som taky mala ešte silnejší a bol negatívny tiež a nebola som tehotná. Musia byť silnejšia čiarka aj na tomto,aj na tom druhom jednociarkovom. Totiž, intenzita tejto tvojej konkrétnej čiarky ovplyvňuje ukazovateľ +- na teste, tá druhá samostatná v prípade pozitívny ovplyvňuje výsledok týždňov (1-2,2-3,3-4,4+)

jollinka22
19. jan 2016

@chmurkaxy no na tom prvom ktorého foto uz nemam bola oveľa výraznejšia ta druha a tento druhý test som robila o dva dni neskôr takze to vyzeralo ze akoby zslabla ta číarka ... Ale čítala som tu niekde ze ak to bol ten potrat tak som mohla mat este týžden hladinu hcg vyššiu a postupne sa vytratila .... Neviem no ...

jollinka22
19. jan 2016

@chmurkaxy jaj prepáč som myslela ze to na moje reaguješ 😂😂😂😂😀

chmurkaxy
19. jan 2016

@jollinka22 podľa mňa si tehu, myslím si,že biochemické tehotenstvo to nebolo. Lebo, pri biochemickom ti tie čiarky blednu strašne rýchlo,za dva dni je skoro nič. Ja som už mala za 6 rokov 10x biochemické (aj po ivfkach) a teda aj fakt krásne silné testy a zbledli rýchlo), no najmä biochemické vždy odíde vďaka ms. Čiže čiarka po nej je podľa mňa nádejná 🙂

jollinka22
19. jan 2016

@chmurkaxy ale co potom príznaky ? Myslíš ze by len tak zmizli ? Žiadne momentálne nepociťujem ... A ako vlastne zistím ze by to bolo to bio tehu ?

chmurkaxy
19. jan 2016

@jollinka22 biochemické tehu je také,kedy ti rastie hcg,ukáže sa na teste,no príde oneskorena alebo aj riadna ms a testy zoslabnu. Čiže na ultrazvuku nie je nič vidieť (napr v 6TT gestacny vak, 8TT aj s akciou srdca, to už sú štandardne tehu). Ono sa to popisuje aj tak,že embryo sa snažilo uhniezdit, no nevyšlo a nechalo tam nejakú bunku(fragment), ktorá ďalej produkuje hcg,ale nie je to životaschopné tehotenstvo.

chmurkaxy
19. jan 2016

@jollinka22 a príznaky chodili aj mne v úspešnom tehotenstve e hore dole,to by som sa zase nestresovala hneď. Na deň dva ustúpili,vrátili sa,týžden neboli a opäť prišli a tak

jollinka22
19. jan 2016

No ale mohol by to byt teoreticky moj prípad 😐 Tak co skúsiť este jeden test ?

jollinka22
19. jan 2016

@chmurkaxy a ďakujem za odpovede ☺️

chmurkaxy
19. jan 2016

@jollinka22 mohol. V tehotenstve je vsetko možné. Aj dobré, aj zlé veci. Počkaj dva dni a urob si znovu test.

dejna31333
20. jan 2016

@chmurkaxy Cize sa musime snazit dalej ☹

chmurkaxy
20. jan 2016

@dejna31333 kedy si si robila test? Ešte neplač 🙂 lebo tieto digitálne sú 25ka citlivosť. To znamená,že ukážu,keď už citlivejšie desiny majú celkom peknú druhu čiarku... A také že domáci tehu test z krvi poznáš? Aj tak sa dá. Ak si si robila príliš skoro test,tak počkaj dva dni a urob normálny palickovy. Vieš,videla som tu už kadečo. Niektoré baby mali duchu na teste prvýkrát aj skoro týždeň meškania ms.

jollinka22
20. jan 2016

dobre ranko ano ja by som pockala na tvojom mieste a skúsila este test ...
@dejna31333

dejna31333
20. jan 2016

@chmurkaxy No ja som mala MS mat v nedelu ale to by bol 28 cyklus ale tak mne stale meska ale tak nikdy sa necitim tak ako teraz...test som robila v utorok cize vcera...uvidim ak nedostanem do zajtra skusim este raz...a ten test z krvy?

jollinka22
20. jan 2016

@dejna31333 aha no ja mam presný stale ... A ked tak skôr príde den dva ... Tak som zvedavá co ti vyjde silno drzim palce

dejna31333
20. jan 2016

@jollinka22 Dakujem krasne no uvidime lebo uz som z toho jelen 😉 ale ake testy z krvy?

jollinka22
20. jan 2016

@dejna31333 neviem aké ma na mysli tiez ma to zaujíma ... 😬

petkovamiruska
20. jan 2016

@jollinka22 aj mna to zaujima 🙂

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu stredaaaa 🙂 mne je dnes straasne zle nejak ...ani neviem jak ...vsetko ma boli,horucka ma oblieva,zle mi je ...

jarka800
20. jan 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@rysavka55555 niesi sama, dnes je aj mne zle :(

rysavka55555
20. jan 2016

@jarka800 ocakavas ms?

xenia2
20. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@jarka800 z coho? :O

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 no vidis rýchlo to ubieha 😊.. Co som hovorila 😊 ou dufam ze neostanes este chorá 😞.. Ale mozno bude niečo vo vzduchu, lebo mne je dnes tiez vseliak a cely den ma picha v podbrusku aj pri vareni som si musela sadnut co sa to nedalo vydrzat :( a nehorazne som unavena.. Co som doteraz trpela nespavosťou tak vcera a dnes by som spala asi nonstop 😁... Ale dame to!... Sme silné a nás len tak nieco nepolozi! .... A citis sa stale na ms?

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu heej, celkom to ubieha 🙂 ja ani neviem aj hej aj nie,prsia ma nebolia tak straane ako pred ms zvyknu ...ale zase rano ma brucho bolelo aj krize...cez den ani nie, akor take pichanie sem tam...ja uz sama neviem, akurat idem do obchodu...kupit aj aj ... Ak by dosla aj ak by nedosla 🙂 och tu unavu poznam,chora snad nebudem, skor mi je tak raz horuco raz zima len tak z nicoho nic ...

vajicko0210
20. jan 2016

@rysavka55555 Tak mne sa uz rozbieha ☹

laska07
20. jan 2016

Kočky ja som dnes 30 DC a ms nikde.Citim sa strasne unavena uz od rana a aj prsia mam na dotyk citlivejsie hlavne bradavky co pred MS nemavam.Zajtra by som chcela skusit testnut no mam len obycajny test z tesca (pepino)tak uvidime.

rysavka55555
20. jan 2016

@vajicko0210 vazne? To ma mrzi :( taaak zase sa posnaziite, ved to je na tom krasne 🙂

dannii
20. jan 2016

@laska07 môj prvý bol pepino A krásne ukazal

vajicko0210
20. jan 2016

@rysavka55555 mno veď,len zas... kým sa z mužom stretneme ten vhodný čas,tak to potrvá ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre