Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na koľký deň po bolestiach v podrušku nastáva menštruácia?

kate1616
3. feb 2013

Mamičky mám taký menší problém. Ešte stále plne kojím svoju 11 mes dcérku a menštruácia sa mi posúva len asi o takých 5-6 dní.S manželom sme si nedali pozor a asi na 12-13 den od prveho dna menštruácie. A ako viem vtedy sú najplodnejšie dni. Asi pred pár dnami som mala bolesti akoby mala prísť menštruácia, ale nedostavila sa. V týchto dnoch by som ju ako teoreticky mala dostať, ale eešte neprichádza. Tak neviem ako vám po prvých bolestiach prišla menska. Ja som mala bolesti v priebehu pár dní asi tak 2 krát a nič. ako ste na tom vy? Krvácate hned na druhý den po bolestiach, alebo ešte v ten den, alebo vám to tiež ttakto trvá. Lebo je tu ešte možnosť že som v tom a sa mi zväčšuje maternica. :(

mojedieta
4. feb 2013

@kate1616 je to u každej asi iné. Mňa bolievalo deň pred, no v poslednych mesiacoch viac dní pred. Môžem sa aj ja spýtať? Keď si zistila že si tehu mala si aj výtoky? Úplne na začiatku.

kate1616
autor
4. feb 2013

@mojedieta Ano mala som také husté, hnedaste vytoky. ale ked zapáchajú tak to môže byť mykoza. ale v tehot. je to normalne

kate1616
autor
4. feb 2013

No a už sa báť nemusím mensku som dostala takže tretie babo našťastie nehrozí 🙂

mamicka70
4. feb 2013

ahoj no ja tiez kojim a menstruaciu som dostala 19 dni mi meskala som myslela ze som tehotne a niesom tak sa posuva vseliak ciklus

Tu začni písať odpoveď...

Odošli