Najpresnejší tehotenský test. Poraďte prosím

darinkazv
7. aug 2011

Žienky, dajte svoje skúsenosti s tehu testami? V ktorom týždni Vám ktorý tehu test ukázal // ? Ja som pri prvej použila Rapi Clear Classic a ukázalo mi to v 4tt. Bolo to pred vyše 5 rokmi a v poslednej dobe počúvam o Rapi Clear nie moc dobré ohlasy. Poraďte prosím 😉

katy2
7. aug 2011

jednoznacne Mamatest pruzky - citlivost 10

cigaretka5
7. aug 2011

neviem nazvy testov ale z mojej skusenosti su lepsie co maju puzdrovy obal, teda nie ocikavacie papieriky

lenka.s
7. aug 2011

jednoznacne krvy test 😉

snopkulka
7. aug 2011

Ahoj, ja žijem v zahraničí a robila som si tento tehotenský test -FIRST RESPONSE® Early Result Pregnancy Test, prvýkrát večer 2 dni potom, čo mi meškala menštruácia, ukázalo mi to jednu čiarku krásne jasnú a druhú 50:50 😅 ale práve z toho dôvodu, že večer je hodnota tehu hormónu nižšia... o 2 dni neskôr som skúšala znova a ukázalo mi to krásne dve // 😵 čiže v 5 tt tehu. Čítala som, že veľakrát vyjde falošný negatívny test, ale o falošnom pozitívnom som ešte našťastie nečítala a nepočula 😀

jessi03
7. aug 2011

Ahoj ja mam skusenost zatial dobru s teho.testom Women secret 🙂

renatadominik
7. aug 2011

Ahoj, ja som si vždy kupovala 2 ks. Jeden lacný RapiClear a druhý drahší Clear Blue. Vždy mi Rapiclear ukázal, to čo bolo pravda, že nie som. Sú stale rovnako kvalitné, pred 8 mesiacmi mi ukázal, že som v 6 t.t.. a potom mi to ClearBlue len opätovne potvrdil. Ono to závisi od od tej hladiny teh.hormónu v moči.Mamatest som nikdy neskúšala, neviem posúdiť. Skús všetky 3. 🙂.papa

cecil36
8. aug 2011

J uplne jedno ci ocikavacie papieriky alebo luxusna kazeta, dolezite je aby mal test co najnizsie IU/ml, cize na SK je to citlivost 10 a to, ako ti stupa hladina hcg. Mne sa super osvedlil mamatest 10, zachytis nim tehu na cca 12-13 DPO (zalezi od uhniezdenia embryjka).

eviq
8. aug 2011

Mamatest 10 ...ukazal mi tehu skor ako krvny test, to prekvapilo aj lekarku.

damiankad
8. aug 2011

Ja som si robila Rapiclear a je dobrý, mne ukázal čo som chcela 😉

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa86
8. aug 2011

mama test urcite

zuzkat1
9. aug 2011

rapiclear je stale rovnako dobry🙂 ja ked chcem istotu tak ten kupujem

tatiana1760
9. aug 2011

U mňa sa na 100% osvedčil ClearBlue,,ten Vám povie v koľkátom ste týždni..je úžasný 😀

lienka9488
10. aug 2011

ahojte, na ako pripncipe funguje Clear blue? Kolko stojí? Dik.

iwana82
20. aug 2011

Clearblue stoji cca 10 eur. Ak ti uz menstruacia meska tak by malo byt jedno ci pouzijes ranny alebo iny moc pocas dna (aj ked ranny moc je urcite najlepsi na testovanie), ocikas vytrcajuci pruzok, a do cca jednej minuty ti ukaze ci si tehu alebo nie. Ak si tehu ukaze sa ti + a o par sekund neskor i v ktorom tyzdni si, ak nie tak ti ukaze minus. Ja som s nim bola spokojna.

lucinocka
20. aug 2011

ak je zena tehu hocijaky test jej ukaze //..tak je to uplne jedno..a ktory ukaze najskor je blbost, lebo vzdy zavisi od uhniezdenia.. ja kupujem ONE STEP OVULATION alebo PREGNANCY TEST z ebaya za smiesnu sumu a v poho

janci27
21. aug 2011

ked mi meska menstruacia minimalne tyzden a pol, tak mozem pouzit test aj v priebehu dna, ked je moc uz trochu zriedeny? Mam doma ClearBlue Digital..dakujem

gubcikova
21. aug 2011

mamatest hned v den očakávanej mrchy.teraz pri druhom tehu rapidclear až v 7tt

evinka2308
22. nov 2012

mne ukazal pepino za euro daco 2 tmave jasne ciarky a to som ho robila vecer a tusim 6 dni po omeskani MS

marthuska
22. nov 2012

nejde tak ani o test (ano, citlivost testu hra velku rolu), ale o to, kedy si ho spravis. nemozes chciet v den ocakavanej MS spolahlivy vysledok. pockaj aspon tyzden-dva a akykolvek test ti rano ukaze pravdu. ja si vzdy kupujem dva v jednom baleni, lebo tomu prvemu nidky neverim a potom o tyzden si spravim druhy, keby nieco 😎

nina88
6. jún 2013

Ahojte, ja len že ja som ,,testovaci maniak,, ja som naraz namočila do nádobky aj 3 druhy testov, minula som na tom mailand, no a tak už sa teda podelím o svoje zistenia z pokusu... 🙂 Najhorší je jednoznačne Rapiclear. Katastrofa. Mama test je síce fajn, ale čiarka je dosť slabá, pripomína ducha, do 14 dpo je naozaj nepriehladný. Mne naj vyšiel úplne náhodne kúpený test v lekárni : http://www.adcc.sk/web/zdravotnicke-pomocky/det... Viamed rýchlotest. Lacný, 2 testy v balení (tie perové) a teda dosť citlivé, naozaj super... 😉 Dúfam,že som niekomu pomohla. Lebo verím,že nie som jediný blázon, čo pozerá do slnka s testom v ruke aj 20 krát po sebe... 😀

matuskova003
6. jún 2013

ja si myslím že ak si tehotna tak ti ukaze každy test 🙂

tonjadabik2
16. aug 2013

marthuska a ako sa vola ten test??? dva v jednom baleni.. vyskusala by som ..ak by nahodou meskala.. 🙂

janka1989ya
1. okt 2013

ja som si kúpila pepino test a tento v lekárni :http://www.magister.sk/produkt/detail/tehotenske-a-ovu...
tak by som počula rada názor ,že kt. je lepší 🙂 ale aj tak najdôležitejšie je zistenie 🙂 zajtra sa ho chystám použiť tak uvidíme ? 😉

maribell
3. okt 2013

ja som vyskusala hadam vsetky testy ktore boli dostupne ..minula som na to kopec penazi a aj tak mi pozitivne zacali ukazovat az od 6tt 😀 ..takze dovtedy sme vyhadzovali negativne testy do kosa aj napriek tomu ze som bola tehu ... ten pozitivny mi ukazal lady max test comfort ... teraz ale znova skusam testy pretoze mi meska menstruacia uz dva tyzdne ale stale mi vsetky ukazuju negativne 😀 zeby zase budem cakat 6tt? 😀
@matuskova003 ja si nemyslim ze ak si tehotna tak ti to ukaze hocijaky 😀 teda asi hej ale niekedy az po urcitej dobe kedze mne zacali ukazovat testy pozitivne az od 6tt 😀 ...

dadkaabarino
3. okt 2013

ahojte 🙂 ja som skúsila tiež vela testov aj drahších aj lacnejších ale najlepší podla mňa je tehu.test PEPINO ukázal mi čiarku už v 4tt. stojí okolo 1.30e ale je fakt dobrý keď som tehu nebola neukazal nič ani ducha a ked som bola boli tam hneď 2// 😉

balada6
3. okt 2013

duch to je akoze co? prepacte som tu nova? to je ta moja slabulinka druha ciarka????

katkasofi
3. okt 2013

Duch je slabucka čiarka. Ale tá do limitu... Tie čo sú po limite niekedy znamenajú tehu a niekedy nie. Bacha na to! 😉

nefertitka
3. okt 2013

Mamatest a Pepino;)

melanka21
3. okt 2013

Clearblue 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre