Namiesto menštruácie jemný výtok

niika9
2. máj 2018

Potrebujem poradiť. Viem že tu už určite bolo veľa článkov ohľadom tohto, ale nechce sa mi to všetko čítať lebo je tu toho naozaj veľa. S priateľom sa snažíme o babo. Menstruacia mi chodí pravidelne na deň presne, vzdy 27. Teraz mi však neprišla ale 1.5. mi začal taký jemný výtok slabunko ružový, ale aj to len keď sa utriem tak ho mám na papieri. Ale stalo sa mi včera že som mala trochu zašpinenu aj vložku, ale dnes mi opäť nič nejde, znova len take chvíľkové slabé výtoky. Pred týždňom má pobolievali prsia ale dnes má už moc nebolia. Taktiež mám už približne 2 týždne kŕče v podbrušku, ale to len tiež občas, skôr má v nom zapicha a potom neboli. Niekedy mi to vyráža až dolu do posvy. Ešte som nebola tehotná preto sa potrebujem poradiť. Test som si robila dnes doobeda ale vyšiel negatívny. K doktorke nemám čas ísť koli práci, preto sa informujem či to už niektorá z vás nemala aby som si zbytočne v robote nebrala voľno. Som z toho už dosť nervózna. Za odpovede ďakujem

teressa30
2. máj 2018

ahoj, ja som to tiež nedávno takto malo, dva dni taký ružový hnedý výtok, aj som sa začínala tešiť, ale nakoniec sa mi rozbehla ms :( tak uvidíš, možno je to prichádzajúca ms, aj ked si to doteraz takto nemala, môže ti meškať z rôznych dôvodov... netvrdím, že je to tak, ale počkala by som ešte zo dva dni a uvidíš 🙂 mne po tom výtoku tiež deň akoby nič a na další sa už spustila normálne ms...
a chápem, že máš obavy, ja tiež túžobne očakávam dve čiarky, takže čokoľvek zvláštne tiež spájam s tehu 🙂 skús ešte počkať 🙂 ale veľmi ti to prajem

niika9
autor
2. máj 2018

@teressa30 no veď to si vravím stále že počkám další deň a na další deň som z toho ešte viac nervózna lebo je to presne take ako predtým ... ja už som sa aj začala báť aby to nebolo niečo vážnejšie. ďakujem pekne za radu, aspoň si má trochu upokojila. Uvidim ešte či sa mi to rozbehne a ak nie tak pôjdem radšej k doktorke 🙂

lulu369
2. máj 2018

@niika9 ahoj, dôvodov môže byť veľa a najlepšie ti tvoju otázku zodpovie doktorka...
Ja som zistila, že som tehu až v 10 tt, pretože som mala menzes. A pri prvých dvoch tehu som nemala... Skus ešte počkať 2 - 3 dní, potom skúsiť urobiť ešte test a ak bude negatívny, tak k doktorke hľadať príčinu

antonia08karabin
2. máj 2018

Mala som to tak isto..najskor spinenie 2 dni a potom sa ta svina rozbehla a to som sa tesila.No tebe prajem aby to bolo len spinenie v case menstruacie pri uhniezdovani ak si prajes tento vysledok ☺

majkaaa318
6. máj 2018

@niika9 ahoj, tak ako to pokračuje? Napíš, možno to pomôže neskôr aj ostatným... ja mám presne rovnaké stavy a som z toho tiež nesvoja...a ak to mohlo byť tehotenstvo tak by som bola len rada

niika9
autor
6. máj 2018

@majkaaa318 ahoj, ten vytok mi po 3 dňoch úplne skončil, menstruacia sa mi vôbec nerozbehla... akurát má začínajú dosť bolieť prsia a mám taký zvláštny pocit akoby má ťahali, neviem to ani opísať. Další test som si ešte nerobila lebo som čítala že skôr ako keď je žena v 5 tyzdni tehotenstva dve čiarky ani neukážu. Takze rozmýšľam že pôjdem k doktorke aby to nebolo niečo vážnejšie.

niika9
autor
6. máj 2018

@majkaaa318 a menštruáciu si už mala dostat?

majkaaa318
8. máj 2018

@niika9 ahoj... ms mi meskala tri dni co sa mi bezne nestava... ale nakoniec sa predsa len rozbehla o nieco silnejsie... ale uz som si namyslala hocico a kadejake tehotenske priznaky som pozorovala. Tak snad nabuduce ;) a tebe drzim samozrejme palce nech to vyjde ;)

niika9
autor
8. máj 2018

@majkaaa318 tak to má veľmi mrzí, ale držím palce aby to čím skôr vyšlo 🙂 ďakujem, ja sa idem zajtra objednať k doktorke, tak som zvedavá ako dopadnem

ajushka123
22. máj 2018

@niika9 ahoj, ako si dopadla u dr?

niika9
autor
22. máj 2018

@ajushka123 ahoj, výsledky som mala v poriadku, len mám nejaký zápal, tak mi na to dala takú masticku antibioticku 🙂 ale teším sa že to neni nič vážnejšie

ajushka123
22. máj 2018

@niika9 tak to je super.... clovek uz v tejto dobe sa boji ozaj...tak som rada, ze nic vazne

niika9
autor
22. máj 2018

@ajushka123 ani nevrav.. a ešte keď číta na internete čo všetko môže mat tak som bola len zbytočne vylakana z toho a pri tom to nebolo nič vážne... a doktorka povedala že toto môže spôsobovať stres...

ajushka123
22. máj 2018

@niika9 fuuu. Sak radsej nic necitat 🙂 ja idem dnes kupit zase teh.test, rano spravim... mam bolesti v podbrusku uz asi dva tyzdne a menzes meska 4 dni... dneska som dokonca zjedla horku cokoladu a tak michutila, co ja ju neznasam.... je to take... mou to byt aj priznaky pred menstr., ale dufam, ze to budu priznaky na tehotenstvo 🙂 unavena som tiez strasne.. vvera som po dlheeej dobe spala uz od 19:00 do rana a to chodievame tak o 23:00.. je toho viacej..ale ako vravim, vsetko je to diskutabilne

niika9
autor
22. máj 2018

@ajushka123 tak držím palce aby to bolo tehu 🙂 ... ale ja som bola tiež taká ako mechom prastena, unavená neskutočne, boleli má prsia strašne čo mna nebollievaju nejako... ja už neverím ničomu ani týmto príznakom... potom keď má žena tieto stavy tak si veľa veci namysla a potom keď to neni tehu tak je sklamaná a dosť to vplýva na psychiku podľa mna..doteraz sme sa snažili o babo ale po tomto už nemám chuť a stopla som to.. lebo keď príde niečo takéto tak som len zbytočne zdeptana z toho... a testy si už robiť ani nebudem... doktorka tiež povedala že sú to blbosti.. ešte počkaj 1-2 týždne či sa nerozbehne a keď nie tak si zajdi k doktorke.. to máš najlepšie a máš to 100%-ne 🙂

ajushka123
22. máj 2018

@niika9 nikus, dnes som to nevydrzala a hned z prace sla do lekarne..... a nic... jedna ciarka..ale povedala som si, ze nevadi.. pride to,ked to bude mat prist 🙂 takze tiez uz nebudem testovat, necham to prirodzene plynut... niektory mesiac budem dufam milo prekvapena 😘

niika9
autor
22. máj 2018

@ajushka123 no veď ako vravím, tie testy sú uplna blbosť podľa mna.. čo mi doktorka spomínala tak baby boli v 13/14 tyzdni a test negatívny 😂 never tomu.. su to zbytočne vyhodené peniaze...
presne tak.. ono vie kedy to má prísť a príde to vtedy led to budeme najmenej čakať 🙂 takze veľa šťastia a nech sa podarí čím skôr 😊

ajushka123
22. máj 2018

@niika9 dakujem 🙂 aj tebe prajem, nech ti vyde vsetko ako si prajes 😘 ja budem stale dufat 😍

niika9
autor
23. máj 2018

@ajushka123 ďakujem ❤️ Áno treba veriť

lkjbgfdsa
16. mar 2021

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať mešká my 4 dní mam biely husty výtok a ma aj svrbí a páli pošva neviete náhodou čo to môže byť.

niika9
autor
16. mar 2021

@lkjbgfdsa ahoj, podľa mna to môžeš mat zápal keď tá svrbí a Páli... skús si kúpiť rosalgin a jeden krát denne povyplachovat zvnútra... to by malo pomôcť ... ja keď som mala biely výtok a svrbenie tak mi doktorka dala rosalgin a prešlo to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre