Nárast bazálnej teploty a pozitívny ovulačný test. Je ešte šanca otehotnieť?

sisimud
7. dec 2022

Ahojte. Prvý mesiac meriam bazalnu teplotu. Trochu mám bordel v informáciách. Vcera som mala pozitívny ovulacny test( dnes už negatívny), bazálna teplota dnes ráno výrazne stúpla. Vcera bolesť v podbrušku.podľa vás Už som po ovulácii, či stíham jeden plodiaci sex😃, či už len tak pre radosť? Nečakala som totiž, že príde tak skoro a naposledy sex bol v nedeľu ráno 🫣 . Nejak ten čas extrémne rýchlo zbehol a zrazu je streda a ja v panike, že kurniiiiiik, prešvihla som ? Dakujem 🙂

ninka99865
7. dec 2022

@sisimud ak dnes výrazne stúpla tak už s najväčšou pravdepodobnosťou prebehla včera 🙂 ak ste mali v nedeľu tak tak do utorka vydržia

sisimud
autor
7. dec 2022

@ninka99865 Dakujem 😊 ste ma ukludnili. Už som si vyčítala, že som to premeškala. Len nech pekne vydržia, to by bol darček, keby sa podarí 😍😍

petruska173
7. dec 2022

@sisimud ja som otehotnela cca 2 dni po ovulacii. Tiež som bola v Tom že už sme premeškali lebo som bola odcestovana ale tak že pre radosť. Skoro mi oči vypadli keď som si po vynechanej ms robila test. Myslela som si že mi mešká kvôli prechladnutiu v ten cyklus. Takže ak sa nájde nejaká moc akčná spermia možno to stihne ešte dnes 😀

ninka99865
7. dec 2022

@petruska173 a ako vieš že si bola po ovulácii? Vajíčko žije cca 24 hodín, čiže biológia nepustí

petruska173
7. dec 2022

@ninka99865 vždy mám ovu 14dc a podľa bolesti v bruchu. Cez dva roky snaženia som odkontrolovana až až.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre