Nastane vždy pri uhniezdení implantačné krvácanie?

jasminetea
22. mar 2013

Ahojte len by som sa chcela spytat ci ma niekto skusenosti s tym ci vzdy musi nastat implantacne krvacanie, alebo su aj vynimky ??? 😕 Dakujem za vsetky odpovede 🙂

emikie
22. mar 2013

Ja som nic take nemala, ani krvacanie, ani spinenie. Akurat som citila nejake pichanie jeden vecer, ale nie som si 100% ista, ze to prave bolo uhniezdovanie. Bolo to cca tyzden po oplodneni.

jujlucka
22. mar 2013

ani ja som nic necitila...ani pichanie pri uhniezdeni....proste ako pri normalnom cikle vsetko...

andrejta
22. mar 2013

ja som ani nič necítila a ani som nešpinila, až keď mi meškal menzes a urobila som si test, tak som zistila, že som tehotná 😉

barboritta
22. mar 2013

prvý krát áno,dvakrát nie 🙂

buffinko
22. mar 2013

u mňa rovnako ako u barbotitta

jana1122
22. mar 2013

ako dlho trva to krvacanie? pretoze neviem ci mam menstruaciu alebo som tehotna, test mi vysiel zatial negativny..

nibiru
22. mar 2013

ono to implantačne spinenie, krvacanie je skor rarita!ja som ho mala pri prvom teraz znovu,teplota vysoka,test negatívny,ms meška 1den a len špinim neviem čo to ma znamenať....implantačne krvacanie nieje v čase ms ale v rozmedzi 5-12dni od ovulacie čiže pred ms, a je to chvilkova,hodinova,dbnova zaležitost nie 2-3dnova.@jasminetea

jasminetea
autor
22. mar 2013

@nibiru ano samozrejme ze viem ze je to len chvilkova zalezitost- 5-10 dni po, u mna to nenastalo vobec tak prave preto sa pytam 🙂

nibiru
22. mar 2013

@jasminetea ono je skor rarita ak nastane takže všetko je ok:o)

barboritta
22. mar 2013

len toľko krvi na ušpinenie nohavičiek 😀

jana1122
22. mar 2013

ja to mam uz od stredy, dufam ze je to len slaba menstruacia a nie to krvacanie. zatial nechcem byt tehotna :(

janesa1984
22. mar 2013

ja som mala jeden den jemne hnedastý výtok.

awalancha3
22. mar 2013

pred 20 rokmi ako 20 rocná ( a oficiálne neplodna) som asi 5 dni slabo krvacala, takou hnedsou krvou, brala som to ako jeden z mojich sporadickych menzesov.... ale ked mi potom zacalo byt niekolko dni na to zle, ale ze strasne zle a zacali mi smrdiet kone, a naplo ma pri pomysleni na orieskovy jogurt a bielu cokoladu, tak mama so mnou asi tyzden na to, zbehla k internistovi ci nemam chyteny zlcnik alebo pankreas.... a oni, ze nemozu nic robit pokym nemam rutinne vyjadrenie od gynekologa...a tak sme nabehli ku gynekologovi na UZV...a bola som na konci 4 mesiaca.... maly div ze uz nekopkal......brucho som nemala ziadne.... takze ja som spinila/krvacala tak divne, implantacne to nebolo, lebo uz som bola za prvym trimestrom...ale, ze vraj sa to niekedy stava.....Po 18 rokoch, ked som cakala malicku, som nic take nemala......

lerinka
22. mar 2013

@jasminetea asi nie vzdy,alebo sa to strati....na piaty den po ovulke som velmi kratko a jemne spinila,aj ma napadlo,ci to nevyslo...🙂 v dvoch tehotenstvach predtym som o tom nevedela ani si nevsimla.

nefertitka
23. mar 2013

ja som mala pri dvoch tehu toto krvacanie, asi tak na 10ty den od ovu. Bolesti ako na menzes, cista krv, ale len od vecera do rana, potom jemne spinenie jeden den este a potom uz nic

jana1122
23. mar 2013

mam uz 4ty den menstruaciuje tam este nejaka sanca ze to moze byt implantacne krvacanie?? dufam ze nie :( testy mam negativne ..

somsa
11. máj 2013

no ja by som uz tiez chcela vediet..ja mam spinenie druhy den..ale nie cely..to skor tak ze 2x za den je nieco na papiery..a dnes som 9DPO a teplota sice isla dne hooore ale to mi ide hore kazdy cyklus okolo 9-10DPO..aj ten ked sme sa nesnazili 🙂

matrix87
11. máj 2013

@jasminetea ja som nekrvácala...

kacatto
16. máj 2013

ja som dnes 5. den po ovulke a trochu krvacam, tak snad je to to, co si myslim a nie mrcha 🙂

hviezdicka111
16. máj 2013

ja som si nic nevsimla ziadne krvacanie, spinenie...iba pozitivny test 🙂

2014eva
23. aug 2013

som 10DPO a nasla som si troska krvicky moze to byt inplantacne spinenie?Vdaka

janituska
28. nov 2013

ahojte zienky ja mam toto iste takze neviem ci som tehotna alebo nie mrchu mam mat az za tyzden a cosi normalne ma to prekvapilo lebo pri prvom som nic take neala 😒

lussy554
29. nov 2013

ahojte ja som sa pred ovulaciou aj pocas nej pokusala s manzelom o miminko, ovulacia mi zacala v stredu a dnes je piatok a vsimla som si take jemne krvacanie po vymoceni. moze to byt uhniezdenie? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre