Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nechránený sex cez menzes a možné tehotenstvo

cicik
14. sep 2015

Ahojte poradte je mozne zo som tehotna lebo 1.9 som dostala krami a vecer som mala sex bez ochrany a viem je to skoro ale mna zacali boliet prsia take tahanie v nich a bojim sa ze som tehotna poradte mi dakujem

eri28
14. sep 2015

@cicik podla toho kolko mas dnovy cyklus nie je to uz pred dalsou menzes priznaky.

cicik
autor
14. sep 2015

@eri28 no praveze nepravidelny 32 az 40 dnovy ☹ ☹

eri28
14. sep 2015

@cicik no neviem ja som tehu treti krat, ale prsia zacali boliet ako posledne z priznakov.vzdy mi to najprv ukazal test, ale na test mas este trosku cas.

lucka227
14. sep 2015

No ja som prave teraz tak tehotna 😉 ked nechces dieta,treba sa chranit.Vela ludi to bohuzial stale nechape

cicik
autor
14. sep 2015

@lucka227 ja viem bolo trba sa chranit ale tak s manelom sme mali romanticky vecer s vinkom a stalo sa ze si nedal pozor a uz 3 deti mame a dalsie zatial nechceme a ani nemozme co teraz kedy mam spravit test

emilia25
14. sep 2015

Aj leksri odporucsju zensm skusst to cez kramy vtedy msju ovulsciu to som poculs ja som otehotnels este som spinils ale ked ms o psr dni bolelo brucho ako ns dalsie krsmy hned som vedels ze sa to podsrilo muz prisiel len na tu jednu noc a sli sme na plno rano opet cestovsl do prave bolo to moje druhe tehu.

eri28
14. sep 2015

@cicik skor ako 30 dni asi nemus testovat ked mas taky dlhy cyklus.A to ze mate 3 snad by ste uzivili aj 4 nie.Kamoska ma 3 a nechcela tiez ale stalo sa a caka 2 dvojicky, asi tak.No drzim palce a mysli pozitivne dieta je dar.

snazilka1983
14. sep 2015

Sak porozmyslaj kedy ste mohli splodiť prvé tri deti v akom čase podľa toho vieš či je to teraz možné.

lucka227
14. sep 2015

@cicik rano si chod teda kupit tabletku "po" esxapelle sa vola,uziva sa do 24h.tusim. Sila ze pri troch detoch stale nepoznate antikoncepciu

ukulela
14. sep 2015

stalo sa, dalsie nechcete ani nemozete? a co, do prdele, ti branilo ist si 2.9. kupit do lekarne tabletku? (alebo poslat muza po nu?)
ano, po kazdom nechranenom sexe mozes otehotniet, pokial si nesledujes cyklus a nemas presnu predsavu, kedy si mala, ci nemala plodne dni ...
na testovanie je este skoro, to az pri vynechani ms.

lucka227
14. sep 2015

@cicik jaaaj teraz citam ze to riesis po 2tyzdnoch.No teda dobre ranko.Uz s tym nespravis nic ale to vies hadam aj sama

ivca88
14. sep 2015

Mne test ukazal ducha po 10 dnoch od ovulacie ...
ak by k splodeniu doslo 1.9 ... tak na 80% by ti to test s citlivostou 10 ukazal cca 15 -16.9
k tomu co "s tym" chces robit sa radsej nevyjadrujem ..
No dufam kvoli tomu malemu ze sa jedna o plany poplach

cicik
autor
15. sep 2015

ja som nechcela pocut kritiku ale len co si myslite ci mozem byt tehotna nic ine dakujem

lucka227
15. sep 2015

@cicik chapem ze si urcite v strese ale zase pochop aj ty ze kazdy sa nad tym musi pozastavit. A predpokladam ze si aj sama vedela ze vzdy,ked mas nechraneny sex mozes byt tehotna.Zvlast ked sa to stane ked to neplanujes,ale mas chut.Telo vie co robi

cristi
15. sep 2015

myslim na 50:50 ,chod si kupit tehot.test ,napr.aj zajtra ak mas cas.Ten ti da na 90% odpoved ,ci si alebo nie tehotna.To ,ci si tehotna, uz neovplyvnis. Radsej sa zameraj,pri negativnom vysledku,ako sa do buducna vyvarovat podobnym situaciam.

cicik
autor
17. sep 2015

@eri28
@emilia25
@cristi ahojte tak test mi vysiel negativny mam este racej opakovat a kedy asi ? dakujem

katrin21
17. sep 2015

@cicik mozne je vsetko... ved si sprav test...
existuje africky kmen, ktory sa z ritualnych dovodov miluje vzdy len pocas menzesu.. a normalne sa rozmnozuju.... dobre , co?
Okrem toho, Dr. Jonáš prave mnohym roky neplodnym parom pomohol k dietatku tym, ze im kazal mat sex cez menzes, lebo niektore ženy ovulovali paradoxne len vtedy.. resp. mali vtedy podla jeho vypoctov plodne dni. a zabralo to.

okrem toho poznam zenu ,co veru otehotnela 3 dni pred menzesom.. vie to presne.

stankabk
17. sep 2015

Ahoj, neblazni, nestresuj. Podla mna nebudes tehotna. Po 1. prsia by Ta neboleli tak skoro ako priznak tehu si myslim. Po 2. otehotniet pocas menstruacie sa da, ale skor v kratsich cykloch, Ty mas nejaky velmi dlhy. Po 3. test mas negativny, netrap sa. Ak chces zopakuj, ale az o paaar dni, nie hned. Drz sa 🙂

eri28
17. sep 2015

@cicik najskor za par dni.drz sa

emilia25
17. sep 2015

Mne mesksls 2 dni a len pre istotu som si urobils test no tske kolsje ze keby nesedim na wc tak odpsdnem uz sme neplsnovsli ked sa predtym nedsrilo.ale moje srdce uz mi dsvslo nsjsvo ze sme 2 v 1 a to som chcela ist k doktorovi lebo take prebuchavabie mi robilo len ces tehu no a o par dni vysiel test.
@cicik tak skus aj zajtra a uvidis.

lucka227
17. sep 2015

@emilia25 ako keby som o sebe citala 😀

marisola
17. sep 2015

no sex cez krámy ..to je brutálne teda zodpovedné...a zápaly a infekcie ti nič nehovoria ?a ked už tak s kondomom,plus manžel sa nemal spraviť do teba...

a neobávala by som sa,lebo vtedy je neplodné obdobie,až ku koncu krámov je plodné,ale stať sa môže všeličo no...a tabletku PO si si prečo nedala ?hm?kde si mala hlavu?
a podľa mna to už máš zase pred menzesom také tlaky v prsiach a ked už máš toľko detí,tak si si mala dávať pozor a okrem toho- už by si mala vedieť,aké si mala príznaky tie tri razy predtým 🙂)))ale snad nebudeš,len sa modli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli