Nedostala som menzes a je mi zle. Som tehotná?

lub276
25. jan 2011

Menzes som mala dostať okolo 21.1. nedostala som. Robila som si test, prvý, 2. ukázal negatívny výsledok. Potom som si robila 3 tak jedná z paličiek bola jasne ružová a druhá len trošíčka. menzes neprišiel Príznaky bolesti - tlak v prsiach asi už 2 týždne+-, ráno mi býva od žalúdka trocha zle, ale nevraciam. No, ale v nedeľu som začala mať trocha hnedastí výtok, troška. V pondelok som robila test, negatívny, a sem tam ma pichne alebo tak zabolí v podbrušku? K lekárovi sa chystám koncom tohto týždňa alebo na budúci týždeň, ale už nemôžem vydržať lebo neviem čo sa deje???????

seva
25. jan 2011

Ahoj Lub, myslim, ze by si mala ist cim skor k lekarovi. Podla mna si tehotna (ja som mala na teste tu druhu palicku ledva viditelnu volnym okom este tyzden po vynechanej MS). Skusila by som este raz test, skus kupit ten s najnizsou citlivostou. Akokolvek slaba druha ciarka znamena tehu. Dufam ze som ti pomohla. Ak by si ale mala bolesti, necakaj s tym lekarom. Vela stastia!

lub276
autor
25. jan 2011

🙂 Ďakujem seva🙂

seva
25. jan 2011

@lub276 nemas za co, daj potom vediet 😉

lub276
autor
25. jan 2011

ok🙂

stanca22
25. jan 2011

@lub276 Vyskúšala by som ešte jeden test a potom tak či onak šla by som k dokymu, pokiaľ nedostaneš do vtedy 😉 Mne meškajú od 16.01.2011 a do teraz stále nič, jeden test som si robila ale nič, tak počkám ešte do 15 dňa meškania a potom ete vyskúšam jeden test a pôjdem k dokymu 🙂 U Teba by to bola radosť , keby si bola v tom abo nie? My sa o to snažíme vyše dvoch rokov 😉

lub276
autor
26. jan 2011

ďakujem za radu, stanca22. No pre mňa by to bola fakt veľká radosť, pretože ja som pred rokom v auguste potratila v 7.týžd. tak preto taká obava a od vtedy zatiaľ nič a nič:( Ďakujem pa🙂

stanca22
26. jan 2011

@lub276 Tak Ti prajem veľa šťastia a najmä zdravíčka, snáď Ti všetko výjde ako podľa Tvojich predstáv. 😉 🙂

lub276
autor
27. jan 2011

no kočky veľmi, ma dnešný deň nepotešil, ale vôbec sa mi ani nič nechcelo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dnes som si ešte chcela urobiť jeden test a utvrdiť si to u lekára, ale menzes ma predbehol:(:(:(:( takže ´dakujem veľmi krásne za rady a prajem vám všetko dobre papap

seva
27. jan 2011

@lub276 to ma mrzi ... ☹ prajem Ti, nech uz buduci mesiac objavis na teste 2 poriadne tucibomby 😉

lub276
autor
28. jan 2011

@seva 🙂 😉 😵 Ďakujem a dúfame🙂

stanca22
9. feb 2011

@lub276 Ahoj, ako to je s Tebou, teraz máš kedy dostať? To snažilkovanie je o držku, že? Snažíš sa, myslíš si že už si v tom a na koniec bum, príde MS, otras ... Ja som tiež snažilka, tiež viem aké to je ... 😖

lub276
autor
9. feb 2011

Ahoj teraz som momentálne bola strašne chorá zasa - chrípka + zápal priedušiek a mala by som to dostať okolo 25. 2. tak + - dní. No tak potom uvidíme. A ti ako si dopadla bola si u dokyho? dostala si to či??? Vieš ja sa trošku obávam či ešte budem môcť oteh. lebo mala som už jeden spont. potrat v 11 týžd. Bola som na utrazvuku a tam mi doky povedal že mimi je podľa ultraz. v 7 týždni a nepočul ozvy:( Ale ja som vôbec nič nepociťovala ani bolesti ani nič:(??? Tak aj ja ti prajem veľa veľa úspechov🙂 a potom sa ozvy ako 🙂 papapa

stanca22
9. feb 2011

@lub276 No u nás má problém manžel so spermiami ... a peniaze na asistovanú reprodukciu nemáme, takže je to dosť ťažké už len na psychiku, no a u dokyho som nebola, lebo som ešte chcela počkať ale do teraz mi MS stále neprišla ani len testy som nemala 4x pozytívne, tak neviem, možno sa so mnou tiež čosika deje ... ďakujem, aj ja Vám prajem veľa šťastia, nech sa Ti splní Tvoj sen. 😉

zora256
10. feb 2011

Ahoj stanca,to22
Moj manžel má tiež so spermiami problém,mal len 50percent živých,to sme na spermiograme boli v januári 2010 a teraz som v 19tt.Nezúfaj,aj spermie majú svoj vývin až 72dní,čiže sa to mení,a snáď aj teba prekvapí taký zázrak ako je tehotenstvo,lebo mi sme už boli rozhodnutý pre adopciu,a prekvapilo nás,toto naše málinké. 😉

zora256
10. feb 2011

A čo sa týka testou,hneď Ti vyjdú negatívne to musíš počkať dlhšie,aj mne vyšli prvé negatívne,a po piatich dňoch na to boli pozitívne.Neboj,keďto nebudeš čakať príde to samo,ani sa nenazdáš.Aj menzes súvisí so psychikou,zato mešká,lebo ty chceš tak veľmi byť tehotná,že to mozog zablokuje a preto mešká,a keď Ti vyjde negatívny test si uvedomíš,že nie si tehotná a potom zväčša dojde aj menzes.
Skús sa niečím zamestnať,nejakým hobby aby si nemyslela,len na tehotnosť,akeď si ani neuvedomíš,že Ti mešká samo beztoho,žeby si si to bola sledovala,tak budeš v tom.
nestrácaj nádej!Veľa šťastia!Mne to pomohlo.

stanca22
12. feb 2011

@zora256 Ďakujem Ti veľmi pekne 😉 Si zlatá 🙂 No mne to už mešká 29 deň, mám i asik príznaky, no neviem čo sa so mnou robí, muž zahlásil že som ako počasie premenlivé 😀 TT som si robila najprv po 9 dňoch meškania, pot. po 14, 17 a 20 dňoch meškania MS, takže žiadne že deň po dni TT nebolo 😕 Stres nemám mať z čoho a keďže sa snažilkujeme už dva roky a pol, tak ani v posledných 3 mes. nato tak nemyslíme, píšem knihy, snažím sa schudnúť i keď som dosť lenivá 😀 Jem vitamíny, ovocie a snažím sa i zeleninu, i keď ju nemusím, no a pijem alchimilkový čaj 😉 No a zalarmovala som tiež že mi až keď meškala, skôr som na to nemyslela, že či dojde abo nie ... Takže tak, mužovi dopadol spg dosť zle, nemal žiadne spermie, mal silný zápal, čo ich všetky zabil a ja som dosť náchylná po mame na cysty i na prechládnutie, preto sa i teplo obliekám i cez leto 😀 A možno mi nejako mohlo zainteresovať do MS aj tabl. Profertil, čo muž pred asik mesiacom aj dačo bral mesiac ... Neviem! Po koľkátich dňoch meškania MS Ti vyšiel pozytívný výsledok? A koľko ste sa snažilkovali, že ste chceli si adoptovať, že ste sa tak napokon rozhodili?

zora256
13. feb 2011

Stanca22
Až na 22-hý deň od očakávanej Menzesu,ja som brala Duphaston na úpravu cyklu a tak každý 21deň mi malo prísť a ja som čakala do ďalšieho,a neprišlo a test bol pozitívny hoci jedna palička bola slabšia ale o 5dní už boli pekné obidve a to som už bola 5tta 4dni.My sme sa po 4rokoch antikoncepcii snažili presne 2a pol roka.Nezúfaj spermie sa tiež obnovujú,nám odporučil gynekolog po 6dňoch bezsexovích mať pomer,že vtedy sú najsilnejšie.Niekedy to tak aj vyšlo,keď sme z práce došli unavený,ale väčšinou,sme mali pomer keď sme to najviac chceli a nie kôli bábu,a tak to má byť,nesmie to byť na silu,iba z čistej túžby,a vtedy by sa to malo podariť.Ak nemáš pozitívny test a stále Ti mešká zájdi za lekárom,aby zistil príčinu.Mne veľakrát predtým chodil ms každý druhý mesiac,a to bola tiež chyba,lebo som neovulovala,a možno i u tebaje táto porucha cyklu.Mávaš pravidelný ms?Nám ten Dufaston pomohol a do 12tt sa má brať,na udržanie tehotnosti.Lenže ja som musela preto meniť i gynekologa a som rada,lebo vďaka tomuto lekárovi som behom 10 čo som bola uňho otehotnela,a ten u koho som bola predtým,ten mi dával len hormonálne lieky na ovuláciu a neliečil môj cyklus.Tak ak máš nepravidelný skús sa opítať lekára n aDufaston,alebo si pítaj niečo na upravu cyklu.

zora256
13. feb 2011

stanca22
10-tich mesiacov čo som bola u terajšieho lekára som otehotnela.

stanca22
15. feb 2011

@zora256 No ja som včera u neho bola a on že má dovču, takže až pondelok tam idem, drž palce, potom dám vedieť, tak veľa šťastia pri pôrode potom 😉 Nech sa to narodí krásne a zdravé 🙂

zora256
16. feb 2011

@stanca22 Ďakujem za prianie!Budem Ti držať palce.Aj ja pondelok idem ku gynekologovi do poradne.Tak dúfam,že všetko bude ok a že sa malé ukáže.A nech aj ty si v poriadku,alebo nech sa niečo začne diať tým dobrý smerom. 😉

stanca22
16. feb 2011

@zora256 Správna reč, dobrým smerom, díky Ti veľmi pekne 😉 Je to o ničom, že nevieme čo sa s našim telom deje a nič nemôžme ani spraviť, že?

zora256
16. feb 2011

@stanca22 Presne tak!Lenže ani to nie je dobré keď človek vie úplne všetko,lebo by sa zbláznil.Všetko s mierov,ako sa vraví.Neboj,keď sa všetko dá do tých správnych koľají,všetko pôjde ako má. 😉

stanca22
16. feb 2011

@zora256 No ja tomu chcem veriť, no uvidíme čo nám ešte do cesty pripravý ten hore 😕 A TT Ti čo ukázali, aký výsledok?

zora256
16. feb 2011

Ja som už v 20tt.mne zatiľ všetky testy boli v poriadku.Ešte ma čaká presne 20tt.Neboj do konca tohto roka sa Ti určite podarí otehotnieť.Mňa začal doki liečiť v januári a voktóbri som otehotnela.Držím ti palce! 😉

lencita
16. feb 2011

čaute baby 🙂 mne ukazal test dve čiarky dva dni po meškani..tak vam všetkým držim palce nech mate čo najskor svojich vytuženych drobčekov 😉

stanca22
16. feb 2011

@zora256 Díky a ja Tebe želám, nech to porodíš zdravé a pekné 😉 🙂

stanca22
16. feb 2011

@lencita Ďakujeme, no tie testy ukazujú ženám podľa individuálnosti tela žien 😉 Takže každá sme iná ... mne to mešká 34 dní a MS nikde, negatívne testy a teraz neviem čo si mám o tom myslieť 😕 Takže uvidíme v pondelok, idem k dokymu ... Tebe želám šťastný pôrod a hlavne ľahký a pekne, zdravé dieťatko 😉 🙂

lencita
16. feb 2011

@stanca22 dakujem 😉 tak daj potom vediet ako si dopadla 🙂 dufam ze sa pridas k nam tehulkam 🙂

stanca22
16. feb 2011

@lencita No uvidíme 😉

zora256
17. feb 2011

@stanca22 Ahoj!Ďakujem za priania!A potom sa ozvy,čo povedal doky.A dúfam,že sa čoskoro pridáš k nám. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre