Negatívne testy a tehotenstvo

15. aug 2022

Je možné tehotenstvo počas užívania antikoncepcie aj napriek menštruácii? Čítala som, že testy môžu vychádzať negatívne keďže sa hcg niekedy nemusí uvoľňovať cez moč. Čiže test môže byť negatívny aj v 8-9 týždni. Čítam rôzne príspevky, hlavne na emimine a veľa žien nemalo príznaky, mali ms a boli tehotne. Ja si robím testy stále a stále sú negatívne. Ak by som nerátala túto ms čo bola tak by som mala byť v 6 týždni. Viem že je to asi blbosť ale neustále sa pozorujem a všímam si príznaky. Na krv nechcem ísť pretože sestrička na gynekologii je veľmi neprijemna a neviem si predstaviť jej reakciu ak by som jej povedal, že by som chcela prísť na odber krv aj napriek tomu že som mala ms a negatívne testy. U nás odber hcg z krvi pre samoplatcov nerobia. Môže sa stať že mi jednoducho test ešte nič neukáže? Skúsiť urobiť test z krvi? Už som z tých diskusii stratená.

nika_val
27. aug 2022

Ty sa nemusiš obavat už vobec..
Svojim spôsobom si ty nechraneny sex ani nemala lebo vždy si mala minimalne antikoncepciu..
Mala si ms, maš negativne testy tu naozaj nie je o čom..
Osobne si myslim že tym čo robiš si len škodiš, ved pri takto premyšlani si ten sex ani užiť nemožes ked hned sa bojiš že zostaneš tehotna..
Neviem čo vlastne chceš.. chceš vysadit tu antikoncepciu ak ano choď k dr a pobav sa s ňou o tom
Pripadne poriešte ine druhy antikoncepcie naplaste, kružok, pripadne silnejšie tabletky ..
Ale prestan sa takto sledovat.. nerob si takto zle zbytočne..
Ten stres čo si sama robiš može byt kludne hlavnym dovodom ak ti bude meškať ms.. stres je sviňa a vie tak ovplyvnit cyklus a ty si toho stresu davaš do seba až až

autor
28. aug 2022

@nika_val ďakujem, počkám do zajtra snáď ms príde

autor
2. sep 2022

@nika_val tak ms nakoniec prišla a po jej skončení som si ešte pre istotu urobila test digitálny keďže mávam hnačky a vyšiel negatívny čiže tehotná nie som takmer na 100% keďže iný styk od toho 6.8 nebol

nika_val
2. sep 2022

Nie takmer na 100% ale na 100000% 🙂
Vidiš a všetok ten stres bol uplne zbytočný.. a ako si to vyriešila nakoniec ? Budeš meniť či vysadzať antikoncepciu? Alebo zhovarala si sa s niekym ohladom toho že sa tak velmi bojíš?

autor
6. sep 2022

@nika_val robila som posledne test čo som mala doma. Nič však? Antikoncepciu beriem ďalej a s priateľom som sa o tom rozprávala a budeme používať ešte aj kondóm

veronikaszabova
6. sep 2022

Este ta to nepreslo? 🤦

nika_val
6. sep 2022

Nie vobec nič na tom teste nie je.. je uplne negativny
No tak pri takejto ochrane kondom+antikoncepcia sa naozaj už nemáš čoho bát 😊 už si len užívaj veď sex ma byt hlavne o tom a nie aby si sa stale bala 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. sep 2022

@nika_val ďakujem za normálne odpovede. Skúsim občasný kondómu použiť pri HAk aj pharmatex+ prerušovaný styk a snáď bude všetko v poriadku

autor
14. sep 2022

*namiesto kondómu

zazrak1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazrak1991
15. sep 2022

Panebože 4 druhy ochrany naraz ...načo pchas do seba tie hormóny keď sa aj tak stále bojíš a vymyslas ešte milión spôsobov ako sa viac chrániť ? Pokiaľ berieš tabletky a nespraví sa do teba tak nemáš ako otehotnieť 🤦 načo ešte aj pharmatex , a ešte čo ? Aj kondóm ? Veď to by už nezvládli ani spermie Chucka Norisa 🤷 prosím ťa užívaj si sex konečne a neboj sa toľko tehotenstva ✌️🤞to že ti to mešká pár dní je normálne ,a ani sa nedivím keď si vkuse v takom strese . Ja som brala roky antiku,a sex sme mali naplno ,žiadna iná ochrana ani prerušovaná súlož , a nikdy ma ani len nenapadlo sa báť tehotenstva. Otehotnieť aj napriek ochrane nieje také ľahké ,niekedy to nejde ani keď sa nijak nechránis . Teraz som tehotná druhý krát , medzi tehotenstvami som nebrala antiku len sme praktikovali prerusenu súlož a otehotnela som až keď sme si prestali dávať pozor . Teraz po pôrode zase chcem brat antikoncepciu,pretože ďalšie tehotenstvo už neplánujeme ,a teším sa že si to budeme užívať so všetkým 😁 ani by ma nenapadlo ďalšie formy ochrany vymýšľať ,tie hormóny niesu bohvieako dobre pre organizmus ,tak keď už ich do seba aj tak budem pchať tak si mienim užívať výhody

autor
16. sep 2022

@zazrak1991 nevieme síce kde si nabrala to, že mi to mešká ale okay. Keďže mi HAK mierne zaťažuje pečeň tak sa obavam, že HAK nie je tak úplná ochrana. Ak by som použila pharmatex tak už kondóm nie. Bojím sa otehotnenia, kvôli psychike. Každopádne ďakujem za komentár, viem že s tým už preháňam.

nika_val
16. sep 2022

Každá hak zatažuje pečeň, každé antibiotika tiež ale to neznamena že neplni svoju ulohu 🙂
Hak je nespolahliva(nedostatočná) ochrana iba vtedy ak sa neužíva správne, pravidelne, ak vraciaš kratko po užití
Ale pokial ju užívaš pravidelne načas a podctivo tak je hak spolahliva vždy

zazrak1991
17. sep 2022

Aha tak ja som si myslela že tak stresujes lebo ti to mešká . V Tom prípade pardon a k tomuto naozaj nemám ďalší komentár 🙃 v prvom rade by som si dala dokopy hlavu a psychiku a potom riešila sex a (prehnanu) antikoncepciu 🤞

autor
18. sep 2022

@zazrak1991 áno, mám v pláne poriešiť svoju hlavu. Len mi nepomáha to, že sa nájdu všelijaké prípady, aj také kde sú testy negatívne, ms bola a viem , že to je rarita, možno až nereálne občas ale keďže stále viem nájsť také články tak to moja hlava začne rozoberať zas a znova.

veronikaszabova
18. sep 2022

Ale ty uzivas aj HAK 🤦

autor
18. sep 2022

@veronikaszabova veď práve, že také články nachádzam kde dotyčné užívali HAK a to ma znervózňuje. Teraz už nemám ani sex čiže tehotná byť nemôžem ale z minulých cyklov ma to ešte Mierne desí. Ma by mala prísť o týždeň tak som zvedavá teda

veronikaszabova
18. sep 2022

Tebe ozaj niet pomoci. Stale si ides svoje.

autor
19. sep 2022

@veronikaszabova ja viem, robím testy jak blázon a stále na nich vidím bielu čiarku, teda obrys. Na každom teste. Asi sa musím dať liečiť

veronikaszabova
19. sep 2022

🤦🤦🤦

bessie12
19. sep 2022

dievca zlate.. prestan sa tak sledovat. Toto nie je normalne co robis. 🤦 Chod cim skor k tomu lekarovi, nech ti da nejake lieky.

nika_val
19. sep 2022

Autorka ale prečo si tie články stale vyhladavaš ? Stale na to myslíš a vsugerovavaš si to?
Bola si odvtedy u dr gynekologičky?
Čo ti povedala?

autor
19. sep 2022

@nika_val veď práve, že netuším prečo to robím a nebola. Vyskytol sa nejaký problém, ktorý som musela súrne vyriešiť. Beriem aj lieky pravidelne ale neviem si pomôcť. Dokonca už ani sex nemám, naposledy bol ten 6.8 aj to s kondómom a ja stále na to myslím. Mám vsugerované, že som výnimka a preto mám negatívne testy 🤦‍♀️

autor
19. sep 2022

@nika_val dnes robený test, negatívny však? Ja si tam nahováram čiarku.

bessie12
19. sep 2022

je NEGATIVNY. Prestan si uz namyslat hovadiny 🤦

veronikaszabova
19. sep 2022

Boze, ty navstiv nejakeho odbornika, lebo toto, co tu predvadzas 🤦🤦🤦🤦

nika_val
19. sep 2022

V tvojom pripade nie je nič surnejšie ako si vyriešiť aj gynelogičku ktora keď ti urobi sono ti na 1000000% potvrdí že nie si tehotna a hneď odtadial ist nejakej psychologičke, sexuologičke...
Vyhadzuješ peniaze za antiku, za kondomy a ešte aj za testy ...to ich radšej pošli mne 🤣
Tie vynimky o ktorych si stale čítaš tak vždy je za tym niečo iné.. len to v tych článkoch nie je napísané aby to vyzeralo ako "zazračné" tehotenstvo ..
Ja by som ti tak rada pomohla ale už važne netuším čo ti napisat aby som ta presvedčila že to je cele iba v tvojej hlave, fantazii

autor
19. sep 2022

@nika_val hanbím sa jak pes, viem že toto celé čo predvádzam je tragikomédia. Len moja hlava to vážne nevie pochopiť. Ak mi nepríde ms tak idem ku gynekologičke a rovno nech ma skontroluje. Následne to začnem nejak riešiť. Hlavne nech ma pozrie aj psychiatrička

drahomirrra
19. sep 2022

Tebe drbe? Tak naco mas sex, ked si vytrasena jak ratlik z moznosti, ze by si bola tehotna?
Toto je na psychiatra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre