Negatívne testy a tehotenstvo

15. aug 2022

Je možné tehotenstvo počas užívania antikoncepcie aj napriek menštruácii? Čítala som, že testy môžu vychádzať negatívne keďže sa hcg niekedy nemusí uvoľňovať cez moč. Čiže test môže byť negatívny aj v 8-9 týždni. Čítam rôzne príspevky, hlavne na emimine a veľa žien nemalo príznaky, mali ms a boli tehotne. Ja si robím testy stále a stále sú negatívne. Ak by som nerátala túto ms čo bola tak by som mala byť v 6 týždni. Viem že je to asi blbosť ale neustále sa pozorujem a všímam si príznaky. Na krv nechcem ísť pretože sestrička na gynekologii je veľmi neprijemna a neviem si predstaviť jej reakciu ak by som jej povedal, že by som chcela prísť na odber krv aj napriek tomu že som mala ms a negatívne testy. U nás odber hcg z krvi pre samoplatcov nerobia. Môže sa stať že mi jednoducho test ešte nič neukáže? Skúsiť urobiť test z krvi? Už som z tých diskusii stratená.

jaskolka
19. sep 2022

Prestaň čítať taraniny na internete,lebo hlavne toto ti "robí bordel" v hlave.
Tehotná nie si na 100%,tak už prestaň sa tak tým zaoberať, a kupovať testy.

autor
20. sep 2022

Ok vďaka za "rady" ak nepríde ms idem ku gyn a nech už mám pokoj

zazrak1991
20. sep 2022

Tak ty už ani len nesexujes a stále si myslíš že by si mohla byť tehotná ....ak máš priateľa tak ho obdivujem ,môj by ma nakopal do zadku keby som už dávno nevyhľadala psychologicku pomoc . Fakt nesexuj radšej ,peniaze čo tlačis do ochrany a testov si odloz niekam do pokladničky,alebo investuj do vibrátora , s ním neotehotnies ani keby si chcela . Ja viem že sa ti všetky komentáre takéhoto typu nepáčia a zle sa ti čítajú ,ale bohužiaľ snažili sme sa ti pekne vysvetliť že robíš kraviny ale ideš si svoje aj tak a keď si uvedomujes že to je len v tvojej hlave tak ja už fakt neviem na čo čakáš

autor
20. sep 2022

@zazrak1991 veru nesexujem, naposledy to bolo začiatkom Augusta keďže práve priateľ robí mimo sk.a ja stále nad tým rozmýšľam. Bohužiaľ mám psychiatrické diagnózy, ktoré si uvedomujem a chápe ich aj priateľ ale ja si jednoducho sama pomôcť neviem

nika_val
20. sep 2022

Keď si nevieš pomoct sama prečo sa sakra hneď nepostavíš a nejdeš k doktorom?
Čakať ma to kym ti pride ms a načo? Postav sa choď ku gynekologičke hneď! A budeš mat hned odpoveď a už sa nebudeš musiet dlhšie trapiť na tym.. zbytočne čakáš
A tak isto ked si uvedomuješ svoj psychicky problem postav sa, zober sa vyhladaj hneď pomoc sama sebe pomôžeš

autor
20. sep 2022

@nika_val budúci týždeň zájdem ku gyn aby som s tým už mala pokoj.

autor
30. sep 2022

@nika_val tak bola som dnes na krv a čakám na výsledky aby som mala pokoj. Včera o som bola u psychiatra a rozprávala som sa s ním, že a ako. Zmenil mi lieky, jednoducho moja psychika sa zhoršuje.

nika_val
30. sep 2022

To mi je luto ale aspon to riešiš s tym psychiatrom snad ti pomôže aj on aj lieky..
Určite si mlada treba si život aj uživať a nie len sa trapiť takto
Držím palce nech sa ti polepší 😊🍀

autor
30. sep 2022

@nika_val dopadlo to takto, čiže je to naozaj len v mojej hlave. A ďakujem, snažím sa dať dokopy. Mám len 20 a nechcem aby ma psychika úplne položila 🙂

nika_val
30. sep 2022

20 naozaj velmi malo na to aby si sa takto bala a stresovala..treba si vsugerovat do hlavy ze antikoncepcia je dostatočna ochrana.. a naozaj si uživat ked budeš mať 40 budeš si vyčitat že najlepšie roky si takto premrhala 🙂

autor
4. okt 2022

@nika_val ďakujem, dávam si pre styku už pozor. Používam HAK pharmatex aj keď si ešte nie som v ňom úplne istá čo sa týka toho mydla ale hádam bude všetko ok a ja sa pokúsim už takto nebať 🙂

nika_val
4. okt 2022

Tak s tym pharmatexom nemam skusensti osobne takže neviem poradiť ale určite je to dostatočna ochrana už.. drž sa 🍀 a užívaj 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre