Negatívny test?

baby09
13. jún 2020

Caute baby,

Chcem.sa vas opytat ci ste mali podobnu skusenos. Snazime sa o babo . Test som si robila 5 dni pred menstruacio a vysiel negativne. Je to test co az 6 dni pred vynechanim menstruacie si mozte spravit. Je mozno ze som tehotna ?

katarina9593
14. jún 2020

@baby09 nechápem na čo všetky robíte testy pred menštruáciou ...aký to má význam ja som ani nevedela že som tehotná ... A po mesiaci som robila test ... zbytočne vyhadzujes peniaze za testy a potom si sklamaná... Neber to v zlom ale nechaj to plynúť samé. A rob testy až po vynechaní menzesu ...

nina004
14. jún 2020

@baby09 Kľudne môžeš byť tehu a test ti pred MS len nezachitil HCG. 5 dní pred je dosť. Skús test zas a uvidíš 🙂 Držím ✊✊✊🍀

baby09
autor
14. jún 2020

@katarina9593 dakujem za odpoved. No ten tes je jeden s tych co mozes robit 6 dni pred vynechanim menstruacie. No test som si pravila pre to lebo uz sa snazime dlhsie a nejak nic.

baby09
autor
14. jún 2020

@nina004 dakujem 😀ten test mozes az 6 dni pred vynechanim menstruacie spravit. Snazime sa uz dlhsiu dobu o babo .... Tie dni pred menstruaciou su najdlhsie ..idu ako tyzdne nie dni.. tak uvidime. Spravim si dalsi v pondelok azda dopadne dobre

zuzka565
14. jún 2020

Ja som mala 5dni pred ms už peknú čiarku.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nina004
14. jún 2020

@baby09 To poznám. Tiež sa už roky snažíme a vždy pred MS naháňam duchov a mám všetky príznaky. Silno držím prsty,aby tam v pondelok boli // 🍀✊

diaalex
14. jún 2020

3 dni po vynechaní MS som mala slabulinkú čiarku, takže si myslím, že keby som testovala skôr určite tam nič nie je 😁

baby09
autor
14. jún 2020

@nina004 @sandra151 cakali sme babo ale prosli sme on pred 6mi rokmi a tak trvalo dlho kym som sa na to odhodlala a povedala si skusme to zasa ...teraz len od februara sa snazime ale bojim sa ze sa nepodari kedze sme o jedno prisli v 16 tyzdni ....

nini1010
14. jún 2020

@baby09 Ja by som len chcela vediet ze na zaklade coho tieto zazracne testy urcuju tehotenstvo,ked zena zacne vylucovat HCG az 9-10den od oplodnenia.Ked si vezmem ze drviva vacsina ma ovulaciu cca 14 den tak to trochen nevychadza.Inak,skor ako 9-10dni od oplodnenia mozes ocikat aj 100 testov negativne a mozes byt nakoniec tehotna.Fakt radsej pockaj,nastuduj si co sa vlastne v tele zeny deje skus tak 2-3dni pred MS.To uz by tam mohol byt duch ak chces byt taka strasne rychla.

millky
19. jún 2020

@baby09 je jedno co píšu na teste, intenzita hcg je u každej ženy individuálna. Niektorým vypáli pár dní po ovulke už koľajnice a niektorým ani týždeň po meškajúcej MS a sú tehotné. Skóre testovanie poväčšine nemá zmysel, keďže sa môže stať čokoľvek, aj biochemické tehu a to proste radšej nechceš vedieť že sa stalo. Ak máš silný tušak, že si tehu a aj napriek tomu príde nejaké krvácanie, sprav si po ňom cca o 3 dni po krvi test. Paradoxne by so mnou mnoho žien nesúhlasilo v tomto, ale ak uhniezdenie trvalo príliš dlho, tak sa zatial mohla tvoriť sliznica, ktorá sa proste vyčistí.

mira1987
19. jún 2020

Ahojte čo si myslíte o tomto teste volako zvláštne ukazuje 🤔 mešká mi 10 dni

leyla9
27. jún 2020

@mira1987 negatívny

millky
30. jún 2020

@mira1987 keby vidim toto, rovno si spravím ďalší. Toto vyzerá ako kanalik veľmi premočení.

cuculiatko88
30. jún 2020

@mira1987 mne to pride ako vadny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre