Negatívny test 9 pred menzesom

19. nov 2020

Čauko ,pred 11 dnami som mala pohl. Styk bez ochrany a az do konca. Bolo to cez ovuláciu.Od začiatku tohto týždňa ma neskutočne bolia prsia, mam ich aj zväčšené, točí sa mi hlava občas a nalada je dost nervózna ,kolisava.. podbruško pobolieva a som unavenejsia. No úplne ako pms ,okrem tých prs( tie ma nebolievali a uz vôbec nie takto dlho a stále.) Dnes som robila test. Do ms mam 9 dní cca... Vyšiel negatívny. Myslíte ze som ho robila este skoro? Ja si tak nejak začínam myslieť ze som v tom. Nikdy som sa takto necítila

anjelicek26
19. nov 2020

Mas 9 dni do MS a pred 11 dnami si mala styk? Ako vies, ze to bolo cez ovulaciu? Mat lutelarnu fazu 20 dni je absolutne nezvykle... byva to tych +/-14 dni od ovulacie spusta telo menstruaciu..bez ohladu na to, aky je cyklus dlhy...testuj, ked ti meska menstruacia, nie skor...

autor
19. nov 2020

@anjelicek26 vzdy po menštruácii mam výtok a bolesť , asi týždeň..a potom do ďalšieho cyklu nič. Pred ms mam predmenstruacne nálady akurát.. tak preto sudim ze ide o ovuláciu. strede cyklu ako tvrdia tabuľky necítim nič,ani výtoky nemávam. Ale ďakujem , skúsim počkať

anjelicek26
19. nov 2020

tak si rob ovulacne testy alebo meraj bazalku. Nie kazda zena ma pocas ovulacie hlien, ktory by vytekal von, proste ho maju len v oblasti krcka... Tyzden po menstruacii pri tak dlhom cykle si mozes byt takmer ista, ze to ovulacia nie je.

autor
19. nov 2020

@anjelicek26 ale každý mesiac hned po
skončení menštruácie mavam bolesti vaječníkov a krížov,chute na milovanie,vytoky a posledný výrok je ten priesvitný ťahavy,lepkavy.. potom je zrazu klud a cítim sa
fajn.aj chute utnu.. 😀Doteraz som bola v tom ze ide o ovuláciu.

autor
19. nov 2020

Teda takto, asi som to zle sformulovala.. ms mi skončila 3.tieho.. a 5 dni na to bol ten styk.( Ovulácia)

anjelicek26
19. nov 2020

dolezite je, kedy ti ms zacala a nie skoncila... 8 dni od skoncenia MS moze byt vlastne pri 5 dnovej MS 13.den cyklu a to uz ovulacia moze byt... skus si to lepsie zapisovat. Tie appky su na to super uz v dnesnej dobe aj s bazalkou.

autor
19. nov 2020

@anjelicek26 29.10 zacala , takže 6 dni trvala.tak to mavam klasicky asi každý mesiac a chvíľu po nej už nastupujú bolesti a výroky.. mam v mobile apku , teda kalendár a ukazuje mi aj plodné dni, ale od reálnych pocitov je to ďaleko 😀 skúsim si kúpiť ten ovulácny test ak by prišla ms

majamat
19. nov 2020

a aky dlhy mas cyklus?

majamat
19. nov 2020

ja mam tiez priznaky ze pride ovulka ako ty a kratko po ms, mozno 1-2 dni pos konceni,a le to este neznamena, ze ovulka je hned vtedy, aj tak mavam ovulku na 11-12 den, mozno aj 13den moze byt. kedysi som si merala ovu testami.

autor
19. nov 2020

@majamat cca 26 az 28 dni. Ja si myslím ze ide o ovulku,skrz tie Výtoky.

majamat
19. nov 2020

a teda po ms mas vytok a bolesti, kedy to skonci? kolko dni po ms? pravdepodobne ovulka moze byt ked to skonci. hned po ms moze byt ovulka,a le asi nie kazdy cyklus, lebo lutealna faza by mala byt okolo 14dni. 20 dni je vela.

autor
19. nov 2020

@majamat áno pár dní cca 2-3 po ms začnem mať bolesti a potom výtok a končí to tym ,, plodným,, a vtedy aj bol ten styk.. dva dni po nom som mala ten hlien natahovaci. Veľmi ma dnes bolia prsia , nepamäti si kedy mi takto bolo.. teoreticky ak som mala ovuláciu tak ako opisujem, je stále príliš skoro na test?

autor
19. nov 2020

@majamat ms skočil 3 tieho... 8 bol styk, a cca dva az tri dni na to este trval ten hlien a výtok.

majamat
19. nov 2020

pises, ze ms mavas 6dni, skoncil ti 3.11, cize to uz je 6 dni cyklu, 8bol styk, co je +5dni, uz z toho mame 11dni, potom 2-3dni, keby ratame aj 2 dni, uz tu mame 13DC. vtedy niekedy moze byt teda ovulka a cklus mavas 26-28dni, cize do konca cyklu je 13-15dni, co sedi. cize ovulk si kludne mohla mat 10.11. otehotniet sa da, lebo spermie mozu nejaky cas vydrzat.

vzdy sa vsade odporuca robit test az ked ms vynecha. cize ak by si mala tak ovulku,a ko som pisala, tak potom si len 7dni DPO a to je vlemi kratko na to aby ti test nieco ukazal.

autor
19. nov 2020

@majamat ďakujem krásne za taketo obšírnejšie vysvetlenie, uz som celkom asi v obraze. Myslela som si aj nejak ze to bude skoro testovať, sice ,, príznaky,, uz citim. Ale ta zvedavosť. Ms by mala prísť cca 26steho, tak to bude este dllllheeeeee čakanie.

autor
20. nov 2020

Dnes ráno mi to nedalo a urobila test co som mala este.. z raného moču a ...

autor
20. nov 2020

@majamat nakoniec uz ukazal..som v šoku

majamat
20. nov 2020

super. gratulujem.

veronikaszabova
20. nov 2020

Gratulujem ❤

sxx6615mx
20. nov 2020

Ahoj, 20 dní dozadu pohl. styk, 3 dni mi mešká menštruácia. MS mávam pravidelnú. Bruško ma zabolelo asi 2-3krát za 6 dní, a inak ma bolí tak 5 dní pred skoro celé dni. Prsia ma momentálne pobolievajú ale len tak jemnučko, v poslednej dobe som trošku viac unavená ako zvyčajne a častejšie som začala navštevovať WC a taktiež mám silnejší výtok ako zvyč. Preto som sa dnes rozhodla spravit si TT ale stalo sa mi to, že keď som ponorila test do moču ukázalo mi dve čiaročky jedna taká bledunká ale asi po 1 minúte čiarocka zmizla. Vidite niečo na foto? Alebo len už tak moc túžim po malinkom že si už namýšlam. Myslíte, že by som mala skočiť k doktorovi?
Ďakujem za vašu odpoveď 🙂 :/

autor
21. nov 2020

@sxx6615mx skus tetovať este raz, za mna najlepší testy su mamatesty. Nevidim tam nič, Ale určite vyskúšaj este raz

majamat
21. nov 2020

@sxx6615mx mozes skusit urobit test,a le ak by si bola 20dni tehu, test by to uz kazat mal, dokaze ukazat aj po 10dnoch,

autor
21. nov 2020

@veronikaszabova
@majamat dakujem, ešte mam trošku strach,predsa ms ešte ani nestíhla ,, meškať,, tak uvidíme ako sa to vyvinie. Ale čiarka silnie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre