Negatívny test a možné tehotenstvo

lentil22
18. nov 2013

Ahojte dámy, viem, že je ešte skoro, ale ja som veľmi nedočkavá a zvedavá. s priateľom máme nechránený sex stále, nechávame to na náhodu. minulý týždeň som sa necítila dobre... točila sa mi hlava, išli na mňa mdloby a pod. napadlo ma či by som nemohla byť tehotná tak som si spravila test. Test bol jasne a zreteľne negatívny, tak som to ďalej neriešila. Včera ma boleli prsia a mala som pocit rv bruchu taký, že už ide MS. Išla som spať s tým, že ráno určite bude. Ráno nič, prsia ma stále bolia v bruchu mám pocit akoby som MS mala, všetky príznaky ako pri MS, ale MS nie je. Myslíte si, že sa test mohol mýliť?

linda20111
18. nov 2013

@lentil22 ahoj, nepises kedy si mala menzes naposledy, kolko casu odvtedy preslo a ci ti teraz meska... Test je zbytocne robit skoro - v ten den kedy ocakavas MS, pockaj kym bude meskat tyzden a vtedy uz ukaze ak si tehotna. Drzim ti palce aby to vyslo 🙂

lentil22
autor
18. nov 2013

ahoj naposledy som mala MS 20. 10. mam pravidelný 30 dňový ciklus a ešte sa mi nestalo, že by mi meškal. Ďakujem za radu, počkam teda týždeň a spravím si test. Snáď budem s výsledkom spokojná 🙂

22beba
18. nov 2013

no ja som mala pozitívny test až v 7 tt ... takže može byť ,presne take pocity som mala aj ja stale som čakala na kramy a tie nikde bolelo ma brucho a cecky ... ževraj niekedy tehotenstvo vykazuje nízku hladinu hcg hormonu ... skus počkať alebo zajdi rovno u doky ta ti to potvrdi alebo vyvrati ak si nedočkava 🙂 držim palce

lentil22
autor
22. nov 2013

Ahojte mam nove info. Nakoniec mrcha prišla s dvoj dnovym omeškanim a po dvoch dňoch je fuč. Bola slabá. Čo to môže znamenať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre