Negatívny test a možné tehu

lienka999999
1. aug 2017

ahojte baby prosim vas mali ste už taku skusennost že vam vyšiel negativne test a boli ste tehotna?meška mi ms 10 dni dakujem 😎

ericka_l
1. aug 2017

Môže sa stať, nebola by si ani prvá ani posledná. Ale meškať ti môžu aj z iných príčin. Najlepšie urobíš keď pôjdeš k doktorovi a ten by ti mal vedieť povedať či si tehotná alebo nie aj keby ti test stále ukazoval, že nie si 🙂

vladka09876
1. aug 2017

Kamoske ukazal az v 5mesiaci test. Mne vysli 3 negativne a to som bola uz tehu a ukazal mi az v 12tt

lienka999999
autor
1. aug 2017

@lienka999999 ahoj ja som na tom tak isto ako ty

lienka999999
autor
1. aug 2017

@ericka_l dakujem

oculik
1. aug 2017

@lienka999999 mne pred troma tyzdnami presne takto meškal menzes a testy negatívne.tehotna nie som,bohuzial tam bola mensia cysta ktora to spôsobila a menzes prisiel az po vyvolavacke.uz sa mi to stalo aj pred rokom,ale mne to sposobuje aj znizena funkcia štítnej žľazy.

ariana195195
1. aug 2017

Skús test O týždenne znovu

lienka999999
autor
1. aug 2017

dakujem za radi

dzukeles
1. aug 2017

Rob si ten test s rannym mocom. Mne tiez ukazalo 2x neg a bola som tehu..

xxxxxnnnnn
2. aug 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

mischelin999
2. aug 2017

Vsetko sa moze sa stat. Ale poradila by som ti, aby si si skusila este raz spravit test alebo aby si zasla priamo k doktorovi. Ked mas podozrenie, ze si tehotna. Niekedy tie testy uplne zle ukazuju. Aj mne prvy vysiel negativny a potom druhy uz pozitivny. A teraz uz mam pri sebe mojho maleho Patrika🙂

dulius
2. aug 2017

a mala si sex? ci sa Ti o tom len snivalo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre