Negatívny test a predsa tehotná

bubinka04
22. máj 2021

Ahojte zienky..prosím napíšte mi svoju skúsenosť od 26dc ružové spinenie no len pri útreti a nie stále na 29dc hnedý výtok na imtimke odvtedy nič dnes som 35.dc a testy negatívne ja tam stále niečo vidím...pichanie v podbrusku a kyselinu mam mali ste to niektorá a predsa tehu??ďakujem

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 mne vyšiela veľmi slabá čiarka 37. DC. Slabá až neviditeľná. Teraz som v druhom trimestri. Čiarka o ktorej sa už dalo hovoriť ako o čiastke mi vyšla až 40. DC

bubinka04
autor
22. máj 2021

@kkovacovak a dovtedy si testovala?a stále negatívny?

bubinka04
autor
22. máj 2021

@kkovacovak už asi tiež si zúfalá ako ja že to nevyšlo že?tiež si bola tak beznadejna? Prečo tak neskoro ti ukázal test aj si sa pýtala lekára?

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 nie veď píšem že na 37. deň som mala veľmi slabú a ako tak silnejšia bola až v 40. deň. Teraz som v druhom trimestri

ivka21
22. máj 2021

Presne toto som mala ja na začiatku tehotenstva potom som začala krvácať alé len trosku (ja ze sa mi nevie rozbehnúť MS) a gynekologická mi dála vyvolávacku pozrela hcg a som tehotná

bubinka04
autor
22. máj 2021

@kkovacovak ďakujem nepýtal si sa prečo tak neskoro?

bubinka04
autor
22. máj 2021

@ivka21 a aj si testovala?

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 je to bežné keďže ovulácia môže nastať kedykoľvek. Či na začiatku cyklu alebo na konci cyklu. Tým pádom potom neplatí že test vyjde pozitívny v deň termínu meškajúcej ms.

bubinka04
autor
22. máj 2021

@kkovacovak Boooze nemôžem uveriť že mám šancu 10 rokov čakám na babetko duufam veľmi 18.4 som mala poslednú ms modlíme sa aj s mojou úžasnou láskou života ďakujem

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 stále je tam nejaká šanca. Ja mám aj tehotenstvo posunuté o dva týždne práve kvôli tomuto. Ak ale test neukáže ani po dvoch týždňoch tak už by som to riešila s dr. Držím palce 😉

bubinka04
autor
22. máj 2021

Jasné no zatiaľ som 35dc mávam tak mam 33 no mám nepravidelnú cyklus ale max 33 ty si tiež asi mala ze

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 ja som mala niekedy 28 a niekedy 35 takže nikdy nebolo jasne kedy bola ovulacia. Preto to bolo u mňa tak ako to bolo. Oplodnené vajíčko som mala až cca 20. DC

bubinka04
autor
22. máj 2021

Moj dnešný test 😕

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 bol robený z ranného moču?

bubinka04
autor
22. máj 2021

@kkovacovak nie okolo 11.

bubinka04
autor
22. máj 2021

Ale nič tam nevidíš že hoci ja áno trochu

kkovacovak
22. máj 2021

@bubinka04 tehotensky test sa má robiť z ranného moču. Alebo 2 hodiny predtým neísť na wc a nepiť. Takže o niekoľko dní testujte ráno

leeo
22. máj 2021

Kamoske ukazoval neg. test aj vo vysokom stadiu tehotenstva. Nechapem 🤷

kkovacovak
22. máj 2021

@leeo vo vysokom štádiu tehotenstva je iné hcg keďže postupne sa stabilizuje a klesá. Nechápem prečo sa kamoška vôbec testovala

bubinka04
autor
22. máj 2021

Ano o tom som počula aj ja no nevh je ako je snad je to tam a ešte ma nejaké tehulky povzbudia

leeo
22. máj 2021

@kkovacovak ona sa testovala od prvych priznakov a stale nic neukazalo

kkovacovak
22. máj 2021

@leeo ja som sa tiež testovala 2 týždne po prvých príznakoch a čiarka nebola 😄

bubinka04
autor
23. máj 2021

Už sa cítim ako pri ms bolesť ako pri ms v podbrusku....aj tak nemôžem uveriť že pri vynechani ms tehu test neukaze...zas sklamamie tento mesiac už 10 rokov😪

maca2790
2. jan 2023

Ahojte, minulý mesiac mi meškala ms 5 dní tak som si urobila test ..vyšiel mi pozitívny, neskôr som dostala bolesti a dva dni som mala ms čiže asi šlo o biochemické tehotenstvo ..keď mi skončila ms som si kúpila ďalšie testy tam som už mala len duchovanie , dnes mi prišla ms urobila som si test a je negatívny.. nechcem myslieť na to najhoršie s manželom sa snažíme o bábo..lenže nechápem bola som chorá a ostala mi nechuť v ústach čiže necítim chuť, čuch mám ...bola som silný fajčiar zrazu mi nechutí fajčiť cigarety Max jedna za deň aj to mám po nej chuť zlú ako keby som nemala tú pravú chuť cigarety...neviem či si domýšľam alebo môže byť ešte nejaká šanca..prosím vás o radu alebo ak máte nejaká skúsenosti... ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre