Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Negatívny test na 23 deň cyklu

dyrberg
13. jan 2012

ahojte som 23dc pri 30dnovom cykle pred par dnami mi bolo zle od zaludka aj som zvracala bolo to zvlastne nakoko take stavy sommala iba pocas tehotnosti.dnes ma pobolieva cely den s prestavkami podbrusko aj krize ..test negativny.predtym som si vzdy robila test az v case vynechanej ms a bol pozitivny.ale neviem nakoko moze byt pravdivy ked je robeny na 23dc.

janka9898
13. jan 2012

@dyrberg na 23den cyklu je este skoro na test mne neukazal ani ked mi uz tyzden ms meskala a bola som tehu treba pockat
ale zle odzaludka ti nemoze byt tak skoro🙂)

dyrberg
autor
13. jan 2012

@janka9898 VED TO MI BOLO ZVLASTNE ZE TAK SKORO NEBYVA ZLE..ALE BOLO TO UPLNE AKO KED SOM BOLA TEHOTNA NIECO SOM ZJEDLA A UZ MI BOLO NA VRACANIE..A DNES TO POBOLIEVANIE V PODBRUSKU A V KRIZOCH NO DUFAM ZE TO NEBUDE ZAPAL..

stvura
13. jan 2012

@dyrberg neboj, vyckaj...ja som vedela skor ze som tehu ako test...bola som v 3tt a uz som vracala (u mna neklamny znak vsetkych tehotenstiev az do 5-6mesiaca), test neukazal absoltune nic (lekarka ma poslala domov, ani ona nic nevidela), ked som prisla v 6tt k lekarke uz bolo vidiet gestracny vacok a v 9tt uz i mini srdiecko 😉

dyrberg
autor
13. jan 2012

@stvura a predtym ked si bola tehotna kedy si sa testovala ? kedy ti vyslo // ? tiez mi blo zvlastne ze som zvracala...nechapala som..ale po par dnoch ma to teraz preslo a teraz zacalo podbrusko a krize. ked si zvracala a test ti ukazal negat tak to aj ustupilo to vracanie alebo nie ?

stvura
13. jan 2012

@dyrberg no ja pri vsetkych 3tehu vracanie od zaciatku do 5 mesiaca, pri prvom synovi dlhsie...Test som si robila teraz naposledy v 2-3tt, nakolko vracanie bolo pre mna prekvapenim, predtym to boli ocakavane tehotenstva, takze som si testy nerobila.

dyrberg
autor
13. jan 2012

@stvura a vyslo ti teda negativne ? to si bola kolko dc ked si zvracala a robila ten test ?

stvura
14. jan 2012

@dyrberg mne lekarka povedala ze ten test kedze reaguje na hcg hormon moze do toho 4teho tyzdna tehotenstva (v zavislosti od jeho spolahlivosti a citlivosti) ukazovat ze nie si tehu a budes...ved vyckaj, mozno ano, mozno si len nieco zle zjedla. Ale to by sa ti to vracanie musi opakovat aby si mala istotu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli