Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janka9898
13. jan 2012

@dyrberg na 23den cyklu je este skoro na test mne neukazal ani ked mi uz tyzden ms meskala a bola som tehu treba pockat
ale zle odzaludka ti nemoze byt tak skoro🙂)

dyrberg
autor
13. jan 2012

@janka9898 VED TO MI BOLO ZVLASTNE ZE TAK SKORO NEBYVA ZLE..ALE BOLO TO UPLNE AKO KED SOM BOLA TEHOTNA NIECO SOM ZJEDLA A UZ MI BOLO NA VRACANIE..A DNES TO POBOLIEVANIE V PODBRUSKU A V KRIZOCH NO DUFAM ZE TO NEBUDE ZAPAL..

stvura
13. jan 2012

@dyrberg neboj, vyckaj...ja som vedela skor ze som tehu ako test...bola som v 3tt a uz som vracala (u mna neklamny znak vsetkych tehotenstiev az do 5-6mesiaca), test neukazal absoltune nic (lekarka ma poslala domov, ani ona nic nevidela), ked som prisla v 6tt k lekarke uz bolo vidiet gestracny vacok a v 9tt uz i mini srdiecko 😉

dyrberg
autor
13. jan 2012

@stvura a predtym ked si bola tehotna kedy si sa testovala ? kedy ti vyslo // ? tiez mi blo zvlastne ze som zvracala...nechapala som..ale po par dnoch ma to teraz preslo a teraz zacalo podbrusko a krize. ked si zvracala a test ti ukazal negat tak to aj ustupilo to vracanie alebo nie ?

stvura
13. jan 2012

@dyrberg no ja pri vsetkych 3tehu vracanie od zaciatku do 5 mesiaca, pri prvom synovi dlhsie...Test som si robila teraz naposledy v 2-3tt, nakolko vracanie bolo pre mna prekvapenim, predtym to boli ocakavane tehotenstva, takze som si testy nerobila.

dyrberg
autor
13. jan 2012

@stvura a vyslo ti teda negativne ? to si bola kolko dc ked si zvracala a robila ten test ?

stvura
14. jan 2012

@dyrberg mne lekarka povedala ze ten test kedze reaguje na hcg hormon moze do toho 4teho tyzdna tehotenstva (v zavislosti od jeho spolahlivosti a citlivosti) ukazovat ze nie si tehu a budes...ved vyckaj, mozno ano, mozno si len nieco zle zjedla. Ale to by sa ti to vracanie musi opakovat aby si mala istotu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli