Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Neplánované 4 dieťa alebo porucha

polodrahokam
20. apr 2016

Používame antikoncepciu a napriek tomu som nedostala menzes.Test som nerobila veď musíme šetriť každé euro. Mám syna v puberte a s týmto manželom 3-ročné dvojičky, ktoré majú navyše zdravotné problémy. Neviem si predstaviť reakciu manžela, ale dieťa si určite necham, ak to bude tehotnosť. Myslím však, že menzes mešká,lebo som vyčerpaná, mám menej ako 50kg a pracujem.Ako reagujú muži v takých nečakaných situáciach., V jednej dnešnej diskuzii som čítala reakcie naplánované tehu, ale ...toto je iné.

janickacrazy
20. apr 2016

@polodrahokam nemusíš byť hned tehu, ale tak bud si sprav ten test alebo chod na gyndu, inak ti to tu nikto nepovie, či si tehu alebo nie a ako bude reagovať tvoj manžel, tak to už dupľom nevie nikto, no možeš byť fakt len vyčerpaná a vystresovaná a vtedy tiež menzes može meškať, najprv si zisti, či si alebo nie si tehu a potom rieš manžela, načo ho dopredu strašiť, ked možno ani tehu nie si?

mata1001
20. apr 2016

V prvom rade zisti ci si tehotna...sprav test alebo navstiv dr...ked tehu budes na 100% tak oboznam manzela.kazdy reaguje inac...a ty najlepsie vies ako bude reagovat,my ho nepozname...

zabina27
20. apr 2016

@polodrahokam test pepino stoji asi 1,50euro, maju aj v dm, su tam 2ks. Mozno sa ti to oplati viac, ako navsteva dr (volno z prace, nejake to cestovne) a urcitu sajnu ti ten test da, mozno sa ukludnis alebo budes vediet, ze sa treba objednat k dr... drzim palce, nech to dopadne k vasej spokojnosti 😉

polodrahokam
autor
20. apr 2016

Možno to meškanie zapríčinil stres, lebo teraz marodujem na chrípku a musím sa starať, aby to ostatní nedostali, ale pred chvíľou sa menzes dostavil, možno to tiež strach urýchlil, takže môžem vydýchnuť a som rada, že som nemusela test kupovať. Ďakujem aj tak za všetky odpovede.

polodrahokam
autor
20. apr 2016

PS Som rada, že existuje MK, takto cítim oporu. Už mi viac razy pomohol v ťažkostiach.

janickacrazy
20. apr 2016

@polodrahokam tak super, že to dopadlo dobre 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli