Nepravidelný cyklus

laura112019
11. jan 2019

Zdravím 🙂 mala som pohlavný styk s priateľom 25.11. Kedy som mala mat menštruáciu ale ta mi vynechala cely mesiac (november), to sa mi stáva takmer vždy. Po sviatkoch som bola veľmi nafuknuta. Teraz mi bolo asi tri dni nevoľno a nemohla som takmer nič zjest lebo mi nič nechutilo. Robila som si tehotensky test na ktorom nebolo nič vidno. Po tých nevoľnostiach som si robila další tehotensky test a neviem či je na ňom kanalik alebo jemná ciarka musím tu čiarku veľmi hľadať aby som ju zbadala. Čo si myslite? Za doktorom idem až v stredu. Bojím sa že z tých stresov mi už sibe😄 tak dakujem za rady

lucka12399
11. jan 2019

@laura112019 ja nic nevidim .. ale tak mozes byt.. lekar ti povie 🙂 mne menzes tiez vynechal mala som taketo podobne priznaky a nebola som ..

laura112019
autor
11. jan 2019

@lucka12399 prvý vyšiel takisto a robila som ho cca dva týždne dozadu takze neviem :/ ale dakujem za odpoved

bbebe
11. jan 2019

Ja tam nevidim nic

laura112019
autor
11. jan 2019

@bbebe Okej vďaka 🙂

stratenanajdena
11. jan 2019

@laura112019 Ahoj, mne sa niečo marí, akýsi tieň, ale v strede. Ak máš ešte ten test, vieš ho rozobrať, odfotiť a tak poslať?

laura112019
autor
11. jan 2019

@stratenanajdena ahoj vidno to len oproti svetlu a ak ho rozoberiem tak nič nevidno skúšala som ale poslat môžem 🙂

laura112019
autor
11. jan 2019

@stratenanajdena mne sa aj na prvom stalo že sa mi tam niečo marilo ale každý mi povedal že tam nie je nič a tak som si po týždni urobila tento a je taký istý ako tamten. Myslím si že po mesiaci by mi ukázal už pekne koľajnice. A ešte som zabudla te 28.11. Som vzala tabletku “po”. V decembri som následne dostala o 7 dni skôr ms (13.-19.12.) teraz mám dostať 16.1. Tak uvidíme 🙂 ak nie tak mám další test prichystané len už mi z toho hrabe. Nevoľnosti má prešli pred troma dňami

laura112019
autor
11. jan 2019

@stratenanajdena a zdalo sa mi to na ňom až teraz čo sú nejaké 4 dni od testovania preto neviem či je to už falošný test abo len kanalik 🙂

laura112019
autor
12. jan 2019

Pridávam dnešný ranny🤗 snehobiely až na to že sa mi kúsok rozpil. Ciarka tam nie je🤗

stratenanajdena
12. jan 2019

@laura112019 Tak zatiaľ vyzerajú biele tieto na fotkách. Ale veď uvidíš. No spomínala si, že mávaš nepravidelnú ms? A ináč teda... tá tabletka "po" dokáže niekedy riadne rozhádzať organizmus vraj aj na niekoľko mesiacov. Tak počkaj aspoň do termínu ms ak vydržíš, štyri dni, že? A ak nepríde, tak potom skús znova test. Koľko je to teraz dní od toho styku? Alebo ste mali potom ešte ďalší? Ak by si bola tehotná z toho 25.11., určite by si už v decembri mala dve silné čiarky na teste.

laura112019
autor
12. jan 2019

@stratenanajdena další styk sme mali 1.1. Kedy som to ale už nevydržala a bolelo má to. Nebolo to ani 5 minut dokopy. Nakoniec sme sa na to vybodli 🙂 môže to byt aj cysta?

stratenanajdena
12. jan 2019

@laura112019 cysta môže tiež spôsobiť zvýšené hcg, ale či natoľko, aby ho zachytil test z moču, to skôr nie. No neviem to naisto. Ak ste boli spolu 11.1. a spermie za priaznivých podmienok môžu prežiť v tele ženy až 5 - 7 dní, a oplodnili by vajíčko až potom, plus treba rátať ešte cestu vajička po oplodnení do maternice tak do 10 dní, plus dokiaľ sa zavŕta do maternice, tak podľa najďalekejšieho (viem, nespisovný výraz 😉 ) možného výpočtu by si mohla mať z daného styku pozitívny test až 28.1. Samozrejme, je to už trocha extrém, a nesmela by Ti prísť klasická ms. No väčšinou cca dva týždne po styku zvykne byť už pozitívny test. Všetko to záleží od toho, kedy prebehla ovulácia.

laura112019
autor
12. jan 2019

@stratenanajdena no test som pozitívny nemala ani po 2 hodinách čiže asi nič to nebude. Uvidíme toho 16. Čo mi povie doktor 🙂

laura112019
autor
4. feb 2019

Ahojte tak doktorka mi nakoniec na ultrazvuku zistila že mám zväčšený pravý vajecnik a nič iné tam nevidela. Povedala že všetky priznaky ktoré som mala mohli byt aj z toho alebo som mala tráviace ťažkosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre