Nepresný tehu test

paradnica23
5. okt 2021

Ahojte mamičky ! Mám jeden problém a to že som minulý mesiac mala pohlavný styk. Bol chránení no kondóm praskol no môj partner sa neurobil, hneď ako som si to všimla spanikárila som. Už vtedy mi menzes meškal 4 dni a meškal mi asi cca do 2 týždňov a potom mi prišiel, robila som si test bol negatívny. Tento mesiac mi meškajú tiež dva týždne a mala som obavy, urobila som si trhu testík a jeden bol čisto z jednou čiarkou ale na tomto druhom sa po čase objavila slabučká 2há ale potom zmizla. Je možné že by som bola tehotná ? Prosím vás o radu. Prikladám foto.

paradnica23
autor
5. okt 2021

@paradnica23 neviem či to dobre vidíte je to rozmazané tak vám to znázornim

janai1
5. okt 2021

Test po limite sa nekontroluje a navyše tento je nejaký divný, ved ho mas celý ružový

catherinah
5. okt 2021

Nie, to by bola uz riadna čiara 🙂

ki_ki2
5. okt 2021

Je premoceny a negatívny .

paradnica23
autor
5. okt 2021

@catherinah takže je viac než možné že to je len nejaký farbou zafarbený kanálik ? Lebo potom čiara zmizla a ostala len tá hrubá

catherinah
5. okt 2021

@paradnica23 kup druhý, stoji to par centov /eur.
Ale na 99,9% je negativny. Kolko je od styku dni?

luci_ba
5. okt 2021

@paradnica23 oba su negativne, naviac je ten druhý nejaký premoceny a hlavne po 5 min sa test neodcitavaa

paradnica23
autor
5. okt 2021

@catherinah mesiac je to presný od styku.

slniecko_12
5. okt 2021

Potrebujes psychiatra, a surne. Tu uz prestava sranda. Kazdy den od teba ta ista tema. Ano, si tehotna. Spokojna?

paradnica23
autor
5. okt 2021

@slniecko_12 daj sa liečiť maximálne ty. Toto je prvý krát čo pridávam tému.

paradnica23
autor
5. okt 2021

Baby prosím vás musíte si ma z niekým pliesť. Toto je prvý raz čo som sem pridala niečo. Chcela som len radu a vy sa chováte kus nad hranice. :(

catherinah
5. okt 2021

@paradnica23 po mesiaci by si mala silnu druhu ciarku. Určite nie si tehotna.

whatever1
5. okt 2021

@paradnica23 ak by si bola tehotná, tak by bola dobré viditeľná ciarka už po dvoch týždňoch od styku. Po mesiaci by bolo hcg také vysoké že neexistuje aby si mala len ducha. Jediná možnosť ak by sa jednalo o mimomaternicove. Ale to by sa si prejavovalo bolesťami atd..ak ti meškajú dva týždne tak skoc ku svojmu gynekologovi, prezrie ta, možno da vyvolavacku...

paradnica23
autor
5. okt 2021

Ďakujem baby. Hneď budem volať mojej gynekologičke. Ešte raz ďakujem za rady ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre