Nevidno plod a ľudský choriový gonadotropín stúpa

anniedan
13. jún 2016

Ahojte dievčatá , dufam že mi napíšete svoje skúsenosti. takže poslednú ms som mala v marci a to dokonca dvakrát 😔 môj cyklus je 35-40 dní. Ďalšia ms už neprišla meškala 17dni. 16 mája som bola na gyne a potvrdili sme tehotnost lenže je vidieť iba gestacny vak a lekár sa k tomu nevyjadruje zajtra idem na ďalšiu kontrolu hcg stúpa plod v piatok nebolo vidieť prosím poraďte 😖

livocka21
13. jún 2016

@anniedan tazko povedat...zajtra uvidis, no to si asi nechcela pocut 😊...je mozne, ze tam plodik uz bude, musi uz byt aj akcia srdiecka...drz sa.

anniedan
autor
13. jún 2016

Ďakujem budem pevné veriť a dúfať že už prcka uvidím😘

livocka21
13. jún 2016

@anniedan ak mas taky cyklus, tak je tazke urcit tyzden tehotenstva...ja si myslim, ze tam prcek bude 😊

anniedan
autor
14. jún 2016

Ahoj ďakujem za povzbudenie ale bohužiaľ hcg kleslo o dost a ráno som spinila ☹

livocka21
14. jún 2016

@anniedan to ma velmi mrzi 😢 netreba zufat a dalej snazilkovat...

anniedan
autor
14. jún 2016

Aj mňa to mrzí toto už je druhý potrat ☹ v roku 2014 sa mi narodilo mŕtve dievčatko v 26 tt prajem aby všetko dopadlo dobre užívaj si tehotnost 🙂

livocka21
14. jún 2016

@anniedan tak to mas tazke 😢 a bola si na nejakych vysetreniach...hematologia, stitna zlaza alebo tak?

anniedan
autor
14. jún 2016

Nie nebola iba som pre pol rokom užívala clostylbegyt lebo som nemala ovulaciu, myslím že mňa ani nikam nepošle 😖

livocka21
14. jún 2016

@anniedan preco si to myslis? Mala by si ist na tie vysetrenia...ja som mala tri potraty a mala som problem s krvou.

anniedan
autor
14. jún 2016

Lebo ani doteraz nijako neriešil cyklus vlastne nič okrem tej ovulácie a čo máš s krvou ? Nejake protilátky ?

livocka21
14. jún 2016

@anniedan tak zmen dr. Ja som po druhom potrate tiez zmenila...mam vysoku zrazanlivost a tvoria sa mi zrazeniny...

anniedan
autor
14. jún 2016

Budem musieť ísť k inému je mi to ľúto tiež si to mala ťažké ☹ si mala zamknuté potraty?

livocka21
14. jún 2016

@anniedan ano, urcite chod...uvidis, bude dobre...ano vsetky tri zamlknute...

anniedan
autor
15. jún 2016

Je mi to luto uzivaj si tehulkovanie

drobec22949
26. mar 2018

ahojte viete mi prosim poradiť: dnes som bola u dr na sono a mala by som byt 8tt ale nebolo vidno zarodok- iba tehotensku dutinu ten vak. mala niektorá takúto situaciu? ze nebolo vidno zárodok?? Myslíte že je tam ešte nejaká šanca že sa tam zárodok objaví? idem tam o týžden v stredu.

dakujem za každú odpoveď je to moje prvé tehotenstvo po 3 rokoch snaženia sa

larapaul
14. júl 2018

bio tehotenstvo

danicabbb
14. júl 2018

@drobec22949ahoj a merajú ti hcg robíš si kontrolné testy či ti hcg drží? Nezúfaj ešte nič nieje stratené mávaš nejaké príznaky?

pietrula
21. nov 2022

@livocka21 v ktorych tyzdnoch si potratila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre