Nič ma nebolí, ale menzes mešká už 8 dní

pilotka32
24. jún 2017

Zdravim vas, mam velku dilemu mrska mi meska uz 8 den, po druhom dni meskania som si robila tehotensky test bol negativny, dnes som to skusala z novu a tak najprv sa objavila dduha ciarka biela a potom o chvilku ako keby som videla ducha. Skutocne poradte. Asi tak 10 dni po sexe som mala dva dni spinenie, bolo to iba kratke jeden den raz z nicoho n8c som si vsimla take ako keby hnede na nohavickach a potom nic a na druhy den tiez trochu. Priznaky nemam ziadne, nic ma neboli, nevsimla som si zmenu. Toto by bolo moje prve ak teda by bolo. Skuste poradit ake mate skusenosti dakujem

alice.jant
24. jún 2017

Ja som mala pri druhom test negativny aj mesiac po.
Alebo chod na krv nechat si pozriet hcg a tak vieš hned alebo pockaj par dni a sprav další test.

zuzi0911
24. jún 2017

@pilotka32 cosi tam veru je,,,,skusaj este ci bude silniet,,,po 14 dnoch meskania k dr,,,,takto je to tazko hovorit,,,priznaky nemusis mat ziadne staci,ze ms nie je,,,drzim palce

pilotka32
autor
24. jún 2017

Jedinu zmenu akp som zbadala je trpnutie prstov aj niekolko krat za den a to sa mi veru pred tym nestavalo, ale neviem ci zrovna to moze byt znak tehu.

pilotka32
autor
24. jún 2017

@alice.jant tak to si ma trochu teda potesila asi vyckam este par dni, dufam sa mrska neobjavi

@zuzi0911 dakujem vyskusam este z ranajsieho urobit

baaambulkaa
24. jún 2017

Vyzera pozitivny, do 2 dni to bude lepsie vidiet

maminuska
24. jún 2017

@pilotka32 máš pozitívny test , podľa mna si tehotná

xxxxxnnnnn
26. jún 2017

Prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre