Nidačné krvácanie

romanka923
1. feb 2013

ahojte.Máte niekto skúsenosť s nidačným krvácaním? približne asi týžden pred menštruáciou som začala na hnedo špinit...už to skončilo menzes mal prísť dnes a nič.....mohlo to byt nidačnékrvácanie?o bábätko sa snažíme...

livocka21
1. feb 2013

mozne to je...ja osobne som to nezazila, ale je to casty jav...kazdopadne drzim palce 😉

dadushe
1. feb 2013

Klidně to mohlo být zahnízďování vajíčka🙂 Časově by to i souhlasilo. U mě to tedy znamená, že 100% přijde MS, ale upřímně ti přeji, aby to vyšlo 😉
@romanka923

romanka923
autor
2. feb 2013

MS stále nikde teším sa 🙂 dakujem baby snad to bude to v co dufam.z tolkeho snazenia a testovania uz som zufala ,ale s týmto špinením s ami to nikdy nestalo az teraz tak snad...🙂 myslíte že už možem spravit test? ak meška ms....

dadushe
2. feb 2013

Jasně, jdi do toho! Doufám, že tam budou // 😀 😉
@romanka923

ckatka
7. feb 2013

Ahojte tak toto by ma tiež zaujímalo...podľa mojich výpočtov a príznakov ovulky mám asi 19 dc
Teda asi 3 dni po skončení plodných dní. Dnes ráno hnedé špinenie potom trocha krvi...
Na testy sa mi zdá priskoro...ale mohlo by ísť teoreticky o nidaciu? Ovulu viem len podľa
pichania v brušku a aj hlien bol ako mal byť. Dúfam.

ckatka
7. feb 2013

@romanka923 chcem sa spýtať , ako dlho to špinenie trvalo
A ako to dopadlo?

usacek79
7. feb 2013

@ckatka 3 dni po ovulacii to nemoze byt ani teoreticky, k uhniezdeniu dochadza najskor na piaty den... Jedine, ze nevies presne, kedy si mala ovu a teda si uz aspon 5, no skor az 7 dni po ovu..
K uhniezdovaniu prichadza medzi 5 az 12 DPO..
ak ale mas cyklus presne 28-29 dni, tak ovu by si mala na cca 14ty den a teda dnes si piaty a to by cisto teoreticky mohlo byt, hoci si myslim, ze skor nie...

ckatka
7. feb 2013

Pardon zle som sa vyjadrila, ovu bola dakedy medzi 31.1. a 2.2., z30 a 31.1.
ma bolelo bruško vpravo...potom medzi 1. a 2.2.som si zbadala naťahovaci hlien.
Dnes spinim teda cca 5-7 DPO...sex bol od poslednej MS do 5.2. prakticky obden. A bolia ma bradavky na dotyk. Celkom dosť.

romanka923
autor
8. feb 2013

@ckatka trvalo asi 5 dni ,bolo to iba také hnedé špinenie ani náznak krvi....robila som si 4 tt, dva vyšli pozitívne a dva negatívne...menštruácia stále nikde....už som sa tešila...ale dala som si zobrať krv a HCG 0.. ☹(( tak mi povedzte načo sú tie tehotenské testy....aby dávali falošné nádeje.....

ckatka
9. feb 2013

@romanka923 ja som dnes volala kamoske čo robí na gynde a smiala sa že čo sa bláznime že už som štvrtá čo tento týždeň volá že spini pred kramami. A že tie tri predo mnou boli fakt tehotné. Tak v utorok mám prísť na hcg a uvidíme. Zatiaľ netestujem lebo ešte nemám termín ms.

romanka923
autor
9. feb 2013

@ckatka tak držím palčeky nech to víde 🙂 daj potom vedieť 🙂....mna to negatívne hcg fakt dostalo....stále rozmýšlam...už som si povedala že kašlem nato a prestávam sa snažiť....a tie tt ma fakt dostali..:(

ckatka
10. feb 2013

@romanka923
To chápem...no ja radšej netestujem...aj tak je to skoro...ms mám dostať o týždeň.

romanka923
autor
10. feb 2013

@ckatka no to si ešte počkaj s testíkom držím palce 🙂

ckatka
10. feb 2013

@romanka923 trh jasné že som nevydržala a spravila, aj ked som vedela že ešte nemôže vyjsť...🙂 prvý deň MS sa ráta od krvácania alebo už aj od toho špinenia predtým? Lebo v tom pripade čakám mrchu buď 14 alebo 16.2. Som zvedavá na tu krv pozajtra

ckatka
5. mar 2013

tak ja uz som z toho jelen... minuly mesiac HCG negat ...a teraz krvacanie 17, 18 aj 21 DC....

nefertitka
14. mar 2013

ja som mala nidacne krvacanie pri dvoch tehu...ale asi az na 10ty den po ovulke, brucho ma bolelo ako na menzes, vecer som zakrvacala, do rana zmizlo, cez den slabe hnede spinenie a potom na dalsie dni uz nic

ckatka
28. máj 2013

no...takze dlhodobejsie odsledovane, spinim kazdy cyklus 23-24 DC. mrcha potom pride pekne na ten 28. uz som aj na Duphastone - tak uvidime, a stale neviem ci vobec fakt ovulujem :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre