Nízke hCG

natali47
5. jan 2023

Ahojte.
Chcela by som sa vás opýtať či ste to niektorá zažila. Mám hcg 37,5
Doktorka povedala že to je nízke no môže narastať. Neviem kedy som otehotnela s manželom sme to nechali tento mesiac tak. Na sond vidno len veľmi vysokú sliznicu. Mám užívať progesteron a uvidí sa. 🙂 mám ešte nádej?

andrea_82
5. jan 2023

napísala si príliš málo informácií - aký deň cyklu si, koľký deň od predpokladanej ovulácie? Už ti mešká menštruácia? Prečo ti brali krv na HCG?

natali47
autor
5. jan 2023

@andrea_82 pardon , mešká mi ms okolo 2 dni a neviem vôbec koľko mám od ovulácie asi tak 13 dni tento cyklus som vôbec neriešila tak preto vôbec neviem. Mám už za sebou toho dosť tak sa bojím.
Boli sme v utorok na konzultácii v novom centre , a robila mi sono že či nieje možné či by som mohla byt tehotná, manzel bol doma cely mesiac a práve v utorok mi mala prísť ms.
A urobila mi tiež sono a tá sliznica veľmi vysoká, a hcg v utorok 19

andrea_82
5. jan 2023

v utorok bolo hcg 19 a teraz je 37,5? To by vyzeralo sľubne, keď to rastie. Malo by sa to každé dva dni zhruba zdvojnásobiť, tak to by sedelo. Držím palce.

natali47
autor
5. jan 2023

@andrea_82 veď toto podľa mna je hlavne keď to rastie… doktorka moja nebola moc pozitívna no uvidíme ale ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre