Norethisteron a meškajúca menštruácia, môžem byť tehotná?

linda0307
29. aug 2019

Ahojte dámy, chcem sa opýtať, či ste nemali niekto podobnú skúsenosť. Brala som 10 dní norethisteron kvôli 3 týždňovému krvácaniu. Pred tým ako mi ho doktor predpísal mi robil krv na hcg kde sa tehotenstvo vylúčilo. Na druhý deň som prestala krvácať. Po 10 dňovom užívaní som vysadila, a čakala som menštruáciu do 3 dní ako mi povedal lekár. Menštruácia sa nedostavila. Je tomu 8 deň. Lekár ma dovolenku, bola som sa pýtať v lekárni a pani mi povedala že s týmto sa ešte nestretlia. A predala mi tehotensky test, ktorý je negativny. Je možné že by to bolo ešte skoro? Ja som pochopila z letáku prívalové ho, že norethisteron zabraňuje ovulaciu, dá sa počas užívania otehotnieť? Troška sa bojím, lebo nie moc pozitívne následky by to mohlo mať na plod 😣 ďakujem za každú skúsenosť

linda0307
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
29. aug 2019

@linda0307 sprav este jeden test, tento je nejaky prepity

fialka1318
29. aug 2019

@linda0307 kup si mamatest ten ma najviac farbiva a na testenie je najlepsi vela babam sa uz osvedcil a samozrejme aj mne 🙂 lebo tento je rozpity nie je dobry ten test 😉 a hod ho sem 🙂 vsetko je mozne 🙂 uvidis ten druhy test ked urobis 🙂

linda0307
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megan777
13. nov 2022

@linda0307
@linda0307 dobry den ako ste potom dopadla prosím,lebo ja mam tiez ten isty problem,ze uz je 9dni po vysadeni tabliet a menzes nikde a test negatívny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre